שרשור מצב האומה לתאריך 1.6 יוצא לדרך והיום

ליאור144

New member
שרשור מצב האומה לתאריך 1.6 יוצא לדרך והיום

יהיו איתנו : ליאור שליין גורי אלפי אורנה בנאי וחבר הפאנל ה 4 יהיה לא אחר מאשר שי אביבי . בנוסף יהיו איתנו מורן אטיאס ח''כ כרמל שאמה כוכבי עספור אפרת דור ועמוס תמם ודודו אהרון .בקשר לכוכבי עספור ודודו אהרון זה מידע שבמקרה הועבר עליי היום .

ליאור144

New member
היה פשוט נהדר!!

שיחת הפתיחה על הספינה ומה אתם הייתם עושים היה מצחיק ואני שמח שהם בחרו בכל זאת לצלם שוב קטע במיוחד על זה אהבתי תפאנץ של גורי על זעם ובימבה
איזה נוסטלגיה.הכניסה של דודו אהרון הייתה מיותרת ולא הבנתי למה עשו את זה?
השיר של גורי היה גדול הייתי רוצה לדעת מי כתב לו תטקסט הזה
שחשף צדדים חדשים בגורי. אורנה הייתה גם מצוינת הבדיחה שלה על ההומו בהודו הייתה טובה
.כוכבי עספור היו בקטע נחמד דווקא האמת זו סדרה מצוינת שראיתי אותה ומאוד אהבתי
הניסיונות לשכנע את מורן היו מצוינים אהבתי תפאנצים עם הפוטושופ ולישראל יש ריח של קרוקס
ללא ספק בארץ החינוך המיני מיושם באופן מעשי
.הראיון עם כאמל שאמה היה מצוין אהבתי תהצעת חוק של אורנה עם המראה שתבוא עם המרק פטרוזיליה
האמת צודקת .כל מי שיקרא לאדם זר אבה''לה יחויב בבדיקת אבהות במקום
חזק.נשים ילכו עם הסטטוס שלהם עליהם
שליין קרע אותי עם אנשים עם גבה 1 יחויבו ללכת עם שפם
. בקשר לעונה השניה היום קבלתי תאישור הרשמי ממאיר שתהיה עונה 2 שתעלה באוקטובר מאיר זה המקור הכי טוב שיש והאישור שקבלתי ממנו היום יכול לשמח את כולנו . ליאל עכשיו שראית את התוכנית זכור לך משהו מהצילומים שלא שודר?

OOOO0

New member
היה מהמם!

שליין לבש את החליפה האפורה שלו שאני אוהבת! לדעתי הוא נראה טוב בכל בגד אבל עדיין היא ממש מחמיאה לו. אהבתי את כל הבדיחות שלהם על האירועים האחרונים למרות שזה בטח היה על חשבון הרבה בדיחות אחרות שנגנזו. שי אביבי השתלב נפלא והיה סבבה לגמרי. אורנה הייתה שנונה וחדה. גורי איבד שליטה כרגיל....
אהבתי את השיר החמוד שלו, נראה לי שזה בדיוק הסגנון של השירים ההזויים שהוא עושה במופע הבידור שלו. (ואולי זה באמת שיר מהמופע שלו, אין לי מושג) אהבתי את ההומור העצמי בקטע של דודו אהרון....תכלס זה באמת מה שהם עשו כל השבועות האחרונים, הביאו זמרים ים תיכונים רק כדי שירימו להם את הרייטינג.....
הקטע עם "עספור" היה נחמד. הקטע עם מורן אטיאס היה מצחיק מאוד. הקטע עם ח"כ כרמל שאמה היה מצוין! הוא ממש זרם איתם וענה להם כמו שצריך! הרעיונות שלהם להצעות חוק הרגו אותי....

S™eX

New member
תוכנית מעולה!

אהבתי את הבדיחות החדשות שם הכניסו על המשט.
קראתם את הביקורת על התוכנית ב"ידיעות אחרונות"? מה היה הרייטינג?

ליאור144

New member
הרייטינג היה 16.1 אחוז .אני חייב לציין משהו

בקשר לרייטינג שבטוח גלית תסכים איתי : בימי ''הלילה'' שליין לא היה משיג אחוזי צפיה כאלה הם היו נמוכים בהרבה וזו עוד הייתה תוכנית יומית ופה הרייטינג של שליין עלה לא ככה גלית?דרך אגב כנסי לרשימת אורחים רשמתי לך שם הודעה שלא ראית נראה לי. ומה כתבו בידיעות ליאל?ביקורת רעה שוב או טובה?

OOOO0

New member
מסכימה איתך לגבי שתי ההודעות.

אני מניחה שהרייטינג גבוה יחסית לרייטינג של "הלילה" כי "הלילה" הייתה בערוץ 10. קראתי מה שהיה כתוב ב"ידיעות"....זה לא היה ממש ביקורת שראוי להתייחס אליה. הם בעצם כתבו שם ששליין, גורי ואורנה פשוט לא מצחיקים רק מהיותם שליין, גורי ואורנה ושאם חבורת "ארץ נהדרת" הייתה מספרת את אותן בדיחות אז זה היה מצחיק.

S™eX

New member
../images/Emo51.gif

את הכתבה אפשר לסכם כך: הבדיחות של של התוכנית מצחיקות,שנונות וכתובות נהדר אבל כדי לצחוק מהן(לטענת הכתבת) צריכים לדמיין את הפאנל של "ארץ נהדרת" או את עדי אשכנזי אומרים אותן. זו אחת הכתבות היותר אינפנטיליות שיצא לי לקרוא בזמן האחרון...

OOOO0

New member
כן, אינפנטילי זו המילה שחיפשתי

לא ידעתי איך להגדיר את הדבר המגוחך הזה....

S™eX

New member
../images/Emo92.gif

"ידיעות אחרונות" זה לא ynet ,למה הכתבה לא פורסמה באתר?

OOOO0

New member
זה כן, אבל הביקורת בלעדית לעיתון.

ל-YNET יש מבקרים משלה ולעיתון יש מבקרים משלו, הם בדרך כלל לא מפרסמים ביקורות אחד של השני.

למעלה