שרשור מפורסמים

שרשור מפורסמים

תכתבו איזה מפורסמים פגשתם...(לקוח מפורום קטנטנות ופינת האור) אני לא זוכרת כ"כ איזה פגשתי...רק את נטע הבר מלגעת באושר...את יגאל גינת שהיה בהתחלה בכוכב נולד (הוא היה בבת מצווה של חברה שלי)+ את רודריגו שכטר אתי קסטרו מחמסה ילדים מבראבו ורועי בר נתן בפסטיגל ונגעתי ברובם...אייל גולן בחנות בגדים...ועוד ועוד...עכשיו שפכו אתם...

מק../images/Emo78.gif

תגיבו ישמנים

אממ...../images/Emo108.gif

את יגאל שילון(הייתי קטנה ורק ראיתי אותו..
*אז אני לא זוכרת הרבה-רק את הריח הנורא מסריח של הסיגריה..*) ואת עצמי..חח סתם
וזהו!.. (וואי כמה הרבה!!!..) אהההההההההההההההה וגם את מירי בוהדנה- היה לי הצגה עם הכיתה ואז חזרנו לבית הספר באוטובוס ואנחנו רואים את השיער של מירי בהוהדנה, וכל הבנים כזה קופצים ועומדים כדי לראות אותה.. היה מצחיק, אבל לא בטוח בכלל שזאת היא
... ולא שזכור לי עוד מישהו.. לילה טוף

I AM MOJO JOJO

New member
שמנים!?!?!?!?!!?

הא!!חוצפה!!אף פעם לא שמעתי עלבון כזה?! אני?!הא!*מרים את האף בסנוביות* הא!הא!הא!הא! אני? הא!הא!הא!הא!הא! אני? הא!הא!הא!הא!הא!הא! אני?טוב די!! אני רזה כמקל דק שהוא רזה כקיסם דק שהוא רזה כגמל-שלמה דק שהוא רזה כמו זרד דק שהוא רזה כמו אוויר דק שהוא רזה כמו ילד בן 12 ששוקל 26-27!! קילו!! טוב נו,לעניין אחר:פגשתי את שימעון פרנס(תקשרו את השם שלי ותבינו), את אייל גולן,את צביקה הדר ואת מלך המלעונים!!סתאאם,מי זה מלך המלעונים? דרך-אגב,מה זה פקצה לעזאזל?!ועכשיו,אל תענו לי כמו "פקצה זה מה שאנה" אני רוצה את ההגדרה!!

חחח

לא התכוונתי...ופקצה זה פרחה קיצונית...משו כזה...יש לזה ראשי תיבות שבהתחלה זה פרחה...ו...אני מבינה איך פגשת את שמעון פרנס...קשר משפחתי חיחי...מה הוא בשבילך
אתם דומים
יש לי תמונה שמורה שלך ואתם מזה דומים
חח סתם אל תיקח ללב קח לריאות...

I AM MOJO JOJO

New member
מאיפה את יודעת את זה?!

טוב,הנה הווידוי הגדול,נישבע לכם!! שימעון פרנס הוא אבי היקר והשווה ביותר בעולם!! ואני דווקא לא דומה לא!! אני יותר דומה לאמא שלי,כי גם לה יש תלתלים,רק שהיא מסדרת אותם ואני אוהב שהם מבולגנים כמו ג'ונגל!!

שמעון פרנס אבא שלך../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif

חחח וואללה אתה מדבר ברצינות?!?!? למה אני מכירה את הציניות המופרזת שלך!!! יווו איזה גונב אני מתכתבת שנה עם הבן של שמעון פרנס חיחי.... שיואו שיואו שיואו אני בשוק אני בהלם אני המומה כי אתה הבן של ג'ינג'י וזאת עובדה עזוב אני על כדורים...

I AM MOJO JOJO

New member
אני אף פעם לא משקר!!

חוץ ממקרי חירום שבהם אנשים גונבים לי שיערות מהראש ואז אני משקר להם שאני קרח

חחחחחחחחחחחחחח

טחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע חהחהחהחהחהחהחהחהחהחהח חיחיחיחיחיחיחיחיחיחיי עזוב אותי יש לי פיצול...גבות...

למעלה