שרשור~מה אני אוהב/ת בסבתא שלי

60 דברים שאני אוהבת בסבתא הכי בעולם

אז ככה...! שאלתי מה לתת לסבתא שלי... ומשהי מאוד חמודה נתנה לי רעיון יפה!~~! אז ככה אני עושה לסתא שלי על בריסטול גדול עם תמונות... הכותרת תיהיה: 60 דברים שאני אוהבת בה... והדברים האלה הופכים אותה לסבתא הטובה ביותר בעולםם!!! אני יודעת שזו סבתא שלי... אבל לכל אחד מכם שיש סבתא יודע 60 ויותר דברים שהוא אוהב בה!!!! אז תעזרו לי !!! לדוגמא:אני אוהבת את הנדיבות שבה! אני אוהבת את החום והאהבה שלה... וכך הלאה!!! תודה!~!

pilpelet4u

New member
אממממ.....

לדעתי תעשי 61 - אחד לשנה הבאה....חחח
אממממ.... דברים שאוהבים בסבתא : - נדיבות - אוכל מסויים שרק היא מכינה - אוכל או שתייה שהיא מכינה הכי טעים "אני אוהבת שאת מכינה ... הכי טעים בעולם" - שתמיד שם לתמוך - שתמיד כיף לשחק איתך ... (משחק מסויים) - שתמיד כיף לראות איתך .. (סדרה מסויימת) - שאת לא נותנת לי ללכת עד שאני אוכלת משהו - שאת אומרת לי שלום בנשיקה כל פעם שאנחנו נפגשות - שאת נותנת לי לישון אצלך כשאני צריכה ורוצה - שיש לך את הבית הכי חמים בעולם - שאת נותנת לי להרגיש בבית - שאת סובלת אותנו כל פעם מחדש ושאת מנקה אחרינו את הבית ועושה אוכל לכוווולם - שאת מהווה מקום מפגש משפחתי וחמים שתמיד כיך לבוא אליו - שאת לא כועסת שמישהו שובר לך קישוט שאת אוהבת יש הרבה דברים אבל אני חושבת שזה דברים נורא אישיים שלכל אחד יש עם הסבתא שלו... זה קצת קשה ככה אבל אולי זה יביא לך רעיונות... מקווה שעזרתי קצת... עצה: אם ירשמו הרבה אפשר להוסיף לטאגליינס...

KarinDi

New member
ועוד...

-שכשהייתי קטנה היית מקריאה לי את הסיפור...אומרת לי תמיד... -שאת תמיד דואגת שיהיה בבית שלך דברים שאנחנו אוהבים -שאת אפעם לא שוכחת אירועים שחשובים לי -שאת תמיד שמחה שאנחנו באים לבקר -שאת עונה לטלפון כמו שרק את יודעת -שכשהייתי קטנה היית לוקחת אותי ל...(למשל גן שעשועים, או כמו סבתא שלי- מוזיאונים שנורא אהבתי) -שאת תמיד קונה לי בדיוק את המתנות שאני צריכה -שאת מחבקת -שיש לך בלב מקום לכולם -שאת מעודדת אותי לחיות (סבתא שלי דוגלת בגישה שבגיל שלי צריכים להיות "פרפרים" :) -שאת חכמה ולא מהססת לשתף אותנו בחכמת החיים שלך

cami y luly

New member
תודה חמודה ../images/Emo9.gif

עוד רעיונות בנוסף לרעיונות של אורית: -מכינה אוכל גם כשלא רעבים -עוזרת -מכינה את העוגות/כל מאכל אחר הכי טעים בעולם -מספרת סיפורים מעניינים
-היא הסבתא שלך אין לי כל כך הרבה רעיונות כרגע..

שרשור~מה אני אוהב/ת בסבתא שלי../images/Emo70.gif

למרות ששלחתי את זה כבר אני ישלח עוד פעם! זה אפילו יכול להיות מעין שרשור כזה!!! שכל אחד יגיד דברים שהוא הכי אוהב בסבתא החמודה שלו~!! אני שולחת את זה מיכוון שלסבתא שלי יש יומולדת!... אנינ עושה לה על דף וממסגרת לה (היא בת 60) 60 הדברים שאני הכי אוהבת בך ושהם עושים אותך לסבתא הטובה בעולםםם!! אז תעזרו והרבה!~! לוב יו...

יהיה יותר קל למצוא את ההודעות אם

תשרשרי במקום לפתוח הודעה חדשה כל פעם... והדברים שאני הכי אוהבת בסבתא שלי: -שתמיד מתפנה בשבילי, לא חשוב מה השעה ומה היא עושה - מתגאווה ומשוויצה בי בפני כל מי שהיא מכירה (וגם שלא מכירה :))) חחח) - מחבקת ואוהבת -מפנקת במאכלים אהובים

למעלה