שרשור לקנאים

Oyster Girl

New member
שרשור לקנאים ../images/Emo54.gif

ולמפרגנים -
שרשור מרצ'נדייז
אז קדימה, תוציאו לנו את העיניים עם הדברים היפים שיש לכם
[שכל אחד ישרשר הודעה אחת עם תמונה לפה ואת היתר ישרשר להודעה שלו, שיהיה מסודר ויפה
]

tali44

New member
טוב אז... ../images/Emo9.gif

הנה האוסף הצנוע שלי [מקווה להגדיל אותו ביום מן הימים] DVD: - סווני טוד. - סליפי הולו. - חתונת הרפאים. - המספריים של אדוארד. - צ'ארלי בממלכת השוקולד. (עותק של מכירה + דיסק בונוסים ועותק של השכרה - רק דיסק הסרט) פסקולים: - חתונת הרפאים. - סווני טוד. אני מתה לפסקול של צ'ארלי, הזמנתי אותו מצליל אבל אמרו שחסר במלאי...

tali44

New member
והנה המעט מרצ'דנייז שיש לי.

- 4 סיכות לתיק של חתונת הרפאים. - סיכה לקרוקס של סאלי מ"הסיוט".

adi dion

New member
../images/Emo99.gif

מאיפה הסיכות? אוף כולם תמיד משיגים את הסיכות האלה מאיזו חנות אבל אני אף פעם לא יודעת איזו חנות

adi dion

New member
../images/Emo2.gif

ואני חשבתי שמצבי גרוע
יש לי רק את... המממ חתונת רפאים וסוויני טוד XD וחתונת רפאים קניתי ממש במקרה כי זה היה במבצע של 3 סרטים ב100 בבלוקבאסטר אז ניצלתי, אחרת גם את זה לא היה לי חחח

tali44

New member
אהה חח, לא.

אני קניתי בבלוקבאסרט והמבצעים שלהם את "צ'ארלי" וחייתי לי עם זה באושר ועושר. אבל אחרי כמה זמן הגעתי למסקנה שבלוקבאסטר מוכרים את העותקים להשכרה ולא את ה- DVD בעלי 2 הדיסקים... וככה נשרף לי הלב כל פעם שראיתי בחנויות את ה- DVD במהדורה המורחבת של צ'ארלי.
עד שאחרי איזה שנה, גמלתי בלבי החלטה לקנות את המהדורה החורחבת ויהי מה! וגיליתי שהיא עולה סה"כ 35 באופיס דיפו! אצתי רצתי במוצ"ש לעבר הקניון וסופסוף זה קרה - צ'ארלי בממלכת השוקולד, בגרסה המלאה!!
אז ככה יש לי 2 עותקים. גם היה לי סיפור עם בלוקבאסטר ו"חתונת הרפאים", אבל תצטרכו לחכות לפרק הבא...

S H I F T Y

New member
איזו מגניבה העטיפה של סוויני

פעם ראשונה שאני רואה. ואני כ"כ חושקת בפסקול חתונת הרפאים שלך...

JackBaltar

New member
ואני ../images/Emo13.gif

זה הולך איתי לכל מקום (כחלק מצרור המפתחות..חח)

JackBaltar

New member
וגם זה

ספרון החמשירים המקורי של טים (תמונה מאתר, המצלמה לא בבית)

Oyster Girl

New member
האוסף שלי ../images/Emo54.gif

נתחיל מהפוסטר שמשתקף מול עיניי כשאני פוקחת [ועוצמת] את העיניים

Oyster Girl

New member
והפוסטרים שאני שומרת מתחת למיטה...../images/Emo54.gif

שומרת לבית שיהיה לי עוד כמה שנים...

Oyster Girl

New member
חולצות ופוף ../images/Emo54.gif

חסרה פה חולצה אחת של ג'ק שאני לא מוצאת משום מה, חברה שלי קנתה לי אותה בלונדון