** שרשור לילה 4 - היום ה-41 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

fairytalee

Well-known member
ההיילייט של העונה של ליהי: שכבה עם עתי בזמן שהיא מאורסת, הארוס נכנס לבית, עתי נפרד ממנה והודח מולה ראש בראש
ההיילייט של העונה הזאת: רומי הוציאה חלב שיבולת שועל מהמקרר

8LIBI8

Well-known member
אוי ואבוי...מירי עדיין מדברת על אורן
"הוא פגע בי אמא, לא ידעתי מה לעשות"
עוברת אחד אחד ומשמיצה אותו באובססיביות..כל פעם מחדש נזכרת בו, אורן יושב לה על הנשמה, בטח גם חלמה עליו...לא יודעת לשחרר וכבדה למות אמאל'ה
אני אפילו לא מבינה ממה היא נפגעת ממנו, בינתיים רואה שמירי פוגעת בו. כל דבר שאומר גם לדיירים אחרים פוגע בה כי היא חושבת שהוא מתכוון אליה וישר מתנפלת עליו...חושבת שמראה העצמה נשית וחוזק והיא מראה בדיוק ההיפך כמו פינצ'ר מבוהל

8LIBI8

Well-known member
צריך לנעול את מירי ואורן ביחד
יא ראבי איזה חפרנית מתישה o_O שיעיפו אותה כבר..... מעלה באוב מילה שזרק לה לפני שבועיים ושוכחת שהיא מתחילה וכמובן שרק ליד אחרים שכולם ישמעו כי אין לה ביטחון לבד

אני מתפלאת על טיטי, שהיא לא מבחינה בהתעמרות של אורן. היא לא שמה לב מספיק לדקויות. אפילו בה הוא פגע. אני עדיין זוכרת איך דיבר על הפאלאשמורה בשיחה איתה, ניסה שוב ושוב למצוא בהם דופי וחוסר לגיטימיות על כך שהעלו אותם ארצה

shouldistay

Active member
ההפקה הזו נוראית ואגיד למה.
אורן זורק הערות (קטנות ומציקות) למירי כל הזמן ולא מראים את זה בפרקים ואפילו לא מראים את זה בערוץ 26 לפעמים.
ואז הוא יוצא הטוב והיא הרעה. זה דברים שאנחנו אפילו לא ראינו!
נכון, לא אהבתי בכלל את מה שמירי עשתה לרועי לולו. אבל מה שהיא עוברת עם אורן, אף אחד לא יודע. וכל זה בחסות ההפקה ששותקת.

צופה15

Well-known member
מסתכלת על אתמול ועוד יותר מתחברת לעומר. אוהבת את ההתנהלות שלו מאד. הוא מי שהוא וזה נהדר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה