** שרשור לילה 3 היום ה-24 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטשונת1234

Well-known member
שתי נקודות מעניינות אגב שעלו מהשיחה שלהם שאפשר אולי להבין מהן כמה דברים על ההתנהלות של השניים-
1. אופק בשיחה חידד שהוא מתייחס רק לדברים בינו לבינה ולא מתייחס למה ששמע עליה מהצד כי מבין שזה יכול להיות "טלפון שבור" וזה מה זה הגניב אותי שמישהו בן 20 אומר את זה. אני בגיל 30 קופצת למסקנות בשנייה מחצי פיסת רכילות. איך הוא כזה בוגר???
2. בחדר, אופק הצביע על אליאב והיא אמרה "לא" נחרץ. אז אפשר לבחור להאמין לה או לא, אבל על פני השטח היא הכריזה שהוא לא אופציה מבחינתה כך שנשאר רק לנסות לא לקרוא בין השורות באינטראקציות בינהם ולהאמין שהיא לא מנסה לעשות דווקא לאף אחד וכשהיא ליד אליאב- אין לה את האינטרס שהרבה בבית, והרבה בחוץ- חושבים שיש לה.

לוני דלורס

Well-known member
רק שניים העמידו להדחה את אילנה ובכול זאת היא מועמדת להדחה וזה אחרי שפעמיים היא עמדה להדחה בגלל מעטפה מטופשת
עוז שונא את אילנה ?

mariamma 86

Well-known member
רק שניים העמידו להדחה את אילנה ובכול זאת היא מועמדת להדחה וזה אחרי שפעמיים היא עמדה להדחה בגלל מעטפה מטופשת
עוז שונא את אילנה ?
נראה לי עוז לא אוהב את הזוגיות של הפיבורית שלו דניאל איתה. מעדיף את דניאל יותר דומיננטי ופחות מתמזמז במיטה. לא יהיה לי הפתעה אם דיאנה תשאר ואילנה תודח

Moiya_1

Well-known member
נראה לי עוז לא אוהב את הזוגיות של הפיבורית שלו דניאל איתה. מעדיף את דניאל יותר דומיננטי ופחות מתמזמז במיטה. לא יהיה לי הפתעה אם דיאנה תשאר ואילנה תודח​
חבל שאין מבצע שתיים במחיר של אחת

Insomnia 5

Well-known member
בוקר , עוברת על שרשור הלילה . אז שחף התוודה על קראש על טליה ומתכוון לנסות?
אם כן , הוא מבחיל.

השיחה של אופק וטליה גרמה לי להתאהב בו יותר .

Moiya_1

Well-known member
בוקר , עוברת על שרשור הלילה . אז שחף התוודה על קראש על טליה ומתכוון לנסות?
אם כן , הוא מבחיל.

השיחה של אופק וטליה גרמה לי להתאהב בו יותר .​
ידענו על כך, מרגע שהיא ירדה במדרגות הוא חושקק בה וכשהיא נצמדה לאופק שלי שיחק איתה כמו ילד מתוסכל ובכל הזדמנות "משך לה בצמות" בנוסח עקצוצים מתמשכים מתובלים ברוטב של חיזור מוסווה אך מרומז, לא תמיד נעים למשמע. טליה לא סבלה מכך במיוחד.

Insomnia 5

Well-known member
כן.. עכשיו שאל "רוצה להתאמן ?"
ו.. "איזה ריח הבאת איתך"
וסגר פינה על זמן במטבח.
שקוף מזה?
אבל אמרתם ששרין אמרה לו שזה לא גברי כשאופק בסביבה.. הסכים איתה?

נטשונת1234

Well-known member
כן.. עכשיו שאל "רוצה להתאמן ?"
ו.. "איזה ריח הבאת איתך"
וסגר פינה על זמן במטבח.
שקוף מזה?
אבל אמרתם ששרין אמרה לו שזה לא גברי כשאופק בסביבה.. הסכים איתה?
נראה לי האישור המרכזי שהוא קיבל זה שקאזם ושרין (וטליה עצמה) אמרו לו שהיא ואופק ממש לא זוג כשהוא ניסה להגיד שכל המועמדים הם חלק מזוג מסוים. סגר לו פינה

יונתנסקי

Well-known member
בכל פעם מחדש קשה לי למצוא איך להצביע במחשב. בסלולארי אני כן מצליחה.
חיפשתי לינק בקישורים. לא מצאתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה