** שרשור לילה 2 🍌 היום ה-71 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Iakar

Well-known member
אפשר הסבר למה שכתבתם קודם? אופק פשוט עמד מול שחף וטליה וסיפר להם על האקסית שלו? באיזה קטע בדיוק, הוא בקושי מדבר עם טליה.

באיזה שעה זה היה?

Christina 1001

Well-known member
תקשיבי הוא כנראה לא over her כמו שהיה רוצה (אפילו אני התחלתי לחשוב שזה גמור וחתום). הזיה.
אני כבר מזמן הפסקתי לקוות שהוא אובר. הוכיח לי כמה אני טועה שוב ושוב. ושוב. ושוב.
כבר הרבה זמן שהוא לא רודף אחריה אז התחלתי לקוות שאולי סופסוף. אבל אז הוא הולך ועושה קטעים כאלה ואני נדפקת :cautious:

TalBrit

Well-known member
אני כבר מזמן הפסקתי לקוות שהוא אובר. הוכיח לי כמה אני טועה שוב ושוב. ושוב. ושוב.
כבר הרבה זמן שהוא לא רודף אחריה אז התחלתי לקוות שאולי סופסוף. אבל אז הוא הולך ועושה קטעים כאלה ואני נדפקת :cautious:
זה מתוך אובססיה. שלא תטעו.

נטשונת1234

Well-known member
תקשיבי הוא כנראה לא over her כמו שהיה רוצה (אפילו אני התחלתי לחשוב שזה גמור וחתום). הזיה.
......הזיה?
הוא אכל פנקייק ששחף טיגן.
נזכר בפעם שבה אכל פנקייקים ב4 לפנות בוקר בארצות הברית.
הזכיר את האקסית כנספחת בארוע.
"מסכן", "הזיה".

כן.....

Lota123

Well-known member
לא מדויק... באווירת הפנקייקים ששחף הכין, הוא סיפר לו (לשחף, לא לטליה) על פעם שהיה עם האקסית שלו בארה"ב והתעוררו באמצע הלילה אחרי ג'ט לג, הלכו ובלסו את כל התפריט באיזה דיינר.
הפואנטה של השיחה לגמרי לא הייתה האקסית. ציין אותה רק כשסיפר שזה קרה כשהיה איתה.

foreigner 3

Well-known member
לא מדויק... באווירת הפנקייקים ששחף הכין, הוא סיפר לו (לשחף, לא לטליה) על פעם שהיה עם האקסית שלו בארה"ב והתעוררו באמצע הלילה אחרי ג'ט לג, הלכו ובלסו את כל התפריט באיזה דיינר.
בטח.... :ROFLMAO::LOL:

*איסי מיאקי

Well-known member
עדיין זה קרינג' בסיטואציה שהוא משוחח עם טליה ושחף
בואו לא ניתמם

מצב
הנושא נעול.
למעלה