** שרשור לילה 2 היום ה92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
אם הייתי אמא של אלמוג.....
זוועה ממש לחשוב עם מי הבת שלי מסתובבת.
לאיזה סרטים רעים הייתי נכנסת.

אלמוג מטומטמת או בשביל המיליון היא מוכנה להיראות כזאת.
כאילו שאלמוג תהיה איתו בחוץ
סך הכל מנצלת את הקהל שלו

סטיריקון9

Well-known member
אם הייתי אמא של אלמוג.....
זוועה ממש לחשוב עם מי הבת שלי מסתובבת.
לאיזה סרטים רעים הייתי נכנסת.

אלמוג מטומטמת או בשביל המיליון היא מוכנה להיראות כזאת.
אלמוג מתנהגת פתאטי ומקבלת ניחומים על האבדה. לא יהייה מי שיכין לה קפה בבוקר ויתעניין בה כי לאף אחד לא איכפת, אפשר לחשוב כמה זמן נשאר, שבועיים בכל מקרה היא הייתה עפה אם היו הדחות "הרומן" הזה נתפס כדבר נלעג. איזו טרגדיה, היא מתה עליו בחוץ יהייה לה אותו בלי הגבלה.

בוףףברכה

Well-known member
לא הספקתי לראות את כל הפרק....
היה בתחילת הריב קטע מצחיק...בין יהודה לרמי...
נדמה לי שיהודה עשה לו צי'קן ורמי..עשה לו פרצופים...
שניהם גיחכו לעצמם...
אח"כ...זה כבר הפך לוהט...

eran191

Well-known member
אחרי העונה הזו צריך להוציא את האח הגדול מרשת
ולהעביר אותה למישהו שיודע לעשות טלוויזיה או שיסגרו את האח הגדול,
בצורה הזו אי אפשר להמשיך יותר.
הליהוק כושל, הניהול כושל, המשימות חסרות מעוף, הרייטינג נמוך, הצופים מאוכזבים ומיואשים.

כמה אפשר?

פייר לה קרדן

Well-known member
אחרי העונה הזו צריך להוציא את האח הגדול מרשת
ולהעביר אותה למישהו שיודע לעשות טלוויזיה או שיסגרו את האח הגדול,
בצורה הזו אי אפשר להמשיך יותר.
הליהוק כושל, הניהול כושל, המשימות חסרות מעוף, הרייטינג נמוך, הצופים מאוכזבים ומיואשים.

כמה אפשר?
הרייטינג הערב יהיה גבוה. זו הפעם האחרונה שעוז יכול לרכב על התחת של יהודה.המתמודד שעשה את העונה לטוב ולרע.

אופה קטנטנה

Well-known member
מבחינתי אחרי הערב הזה האחרון מבחינתי שאצפה בעונה זו,גם בלייב וגם במרכזי. את הקול שלי כזוכה אעניק רק לגו'זי!

הוא הוכיח חברות,נאמנות לא עיוורת,ביקורת בונה,ועמידה בלחץ חברתי. למרות שציפיתי ממנו מעט יותר בהקשר לאירועים האחרונים,במיוחד פשוט לקחת פיזית את יהודה ולהרגיע אותו. הוא חשב שרמי הוא הפתרון לשקט ,אבל לא הבין שיהודה עוד בוער.

אהבתי שבשעת ההודעה של האח על הדחת יהודה,יצא גו'זי האמיתי הילד שבתוכו,הוא צעק זה לא פייר,למרות שגם לא ידע מה בדיוק התרחש בחדר האח ועד להיכן יהודה הגיע. אבל בתור אחד שחי שם 3 חודשים הוא מכולם יודע שהאמת היא לא של צד אחד,ושיש כמה אשמים בתוצאה הסופית.

אני מאחל לו שיזכה,מגיע לו. פעם שלישית בראלטי גלידה. את הקול שלי יש לו.
If you can’t beat them join them.

פייר לה קרדן

Well-known member
If you can’t beat them join them.
חח,איך להצטרף אליהם אם הצהרתי שאני כבר לא אצפה? את חושבת שמשנה לי מי יהיה או תהיה הזוכה אם הפייבוריט שלי כבר לא במפת המשחק? זה לא ייתן לי נקודות זכות ולא מצפה לכאלו. סך הכל איחלתי נצחון למי שאני חושב שנשאר הכי ראוי. שום כוונות נסתרות מאחורי זה.

לקחת יותר מידי רחוק ראלטי,באופן כללי שנאה לאחר לא בריאה. מאחל לך בריאות.

נערך לאחרונה ב:

אופה קטנטנה

Well-known member
חח,איך להצטרף אליהם אם הצהרתי שאני כבר לא אצפה? את חושבת שמשנה לי מי יהיה או תהיה הזוכה אם הפייבוריט שלי כבר לא במפת המשחק? זה לא ייתן לי נקודת זכות ולא מצפה לכזו. סך הכל איחלתי נצחון למי שאני חושב שנשאר הכי ראוי. שום כוונות נסתרות מאחורי זה.

לקחת יותר מידי רחוק ראלטי,באופן כללי שנאה לאחר לא בריאה. מאחל לך בריאות.
למה להתכעס ולאחל בריאות? ושנאה לעבריינים אלימים הנה מבורכת, לבטח יותר מהצדקתם.

פייר לה קרדן

Well-known member
למה להתכעס ולאחל בריאות? ושנאה לעבריינים אלימים הנה מבורכת, לבטח יותר מהצדקתם.
לא מתכעס ,רק לא אוהב שמתנשאים עליי בפטרוניות. עבריין אלים זה רק בית משפט קובע,לא טוקבקיסטים,ולא אח גדול,ולא תכנית טלוויזיה. בינתיים אני לא רואה שיהודה כבול ובבית מאסר.

אבל היד על המקלדת תמיד קלה. מי כמוני יודע זאת. שוב בריאות ובעיקר הרבה רוגע ומנוח.

אופה קטנטנה

Well-known member
לא מתכעס ,רק לא אוהב שמתנשאים עליי בפטרוניות. עבריין אלים זה רק בית משפט קובע,לא טוקבקיסטים,ולא אח גדול,ולא תכנית טלוויזיה. בינתיים אני לא רואה שיהודה כבול ובבית מאסר.

אבל היד על המקלדת תמיד קלה. מי כמוני יודע זאת. שוב בריאות ובעיקר הרבה רוגע ומנוח.
אם היה בך רוגע ומנוח או בריאות לא היית חש צורך לאחל לאחר, הגיון פשוט.
כשירדת לגופו של גולש הוכחת שאתה מתכעס.

אדם המאיים כפי שיהודה איים הלילה בחדר האח הנו עבריין לכל דבר ועניין.
איום בפגיעה כזו פיזית הנה פלילית מבחינה משפטית.

אבל, כפי שגם על היריקה בפני אימו הגנתם, מה יש לצפות כרגע.

nicknick

Well-known member
וואו. לראות את הדיבורים של יהודה בחדר האח. עושה לי רע מבפנים.
מה שנותר לי לאחל זה שיטפל בעצמו.
ההדחה שלו היא ההחלטה הכי נכונה ומוצדקת העונה הזאת.
וחבל שלא קרתה עוד קודם, רק לראות את ההקלה של הדיירים בימים האחרונים, יש אווירת חופש .

חייבת להוסיף.
עולה פה הרבה ההשוואה המתבקשת בין רמי ליהודה, כי מה לעשות, שניהם אנשים חמומי מוח שמתרגזים מהר.
אנחנו מתעסקים הרבה בשניים הללו ,
אבל המחשבות שלי עלו בעיקר הפרק זה על הדיירים האחרים שחווים את הקונפליקט הזה בין רמי ויהודה.

למה הדיירים האחרים שכן מצליחים להשתלט על עצמם ולא להגיע למחוזות קיצוניים כאלה
צריכים לתפקד כשומרי ראש ולהרגיע אנשים זועמים 3 חודשים.
למה הם צריכים לחיות מאויימים 3 חודשים...
כי לשבת בבית ולשמוע כאלה מריבות ולא בפעם הראשונה זה אירוע מלחיץ ומפחיד ולא נעים.
כי מדובר במריבות שבעל כורחם הם חייבים להיות חלק מהם , חייבים לעצור את הזועמים, למנוע התלקחות.
זכור לי הריב הקשה הראשון שהיה להם , בלילה שצונזר כמעט ברובו ...
המעט שראינו בפרק היה מחליא בפני עצמו ואני זוכרת את הפנים המבוהלות של הדיירים,
את הנסיון שלהם להפריד, אני זוכרת שחלקם בכו מהלחץ.
וזה גבירותיי ורבותיי, עבודה של שני אנשים , לא של אחד.
אז רמי לא עבר על חוקיי הבית באופן רשמי, אבל בדרכו הוא תרם לאווירה העכורה ולריבים הקשים ולחוויה המאיימת בבית.
כי עצם העובדה שחבריו לבית צריכים לעצור אותו בגופם כדי שלא תהיה תגרה פיזית כמעט בכל פעם שהוא מתעצבן , זה אומר משהו עליו.

ואני יודעת שמדובר על יהודה, יהודה הוא זה שהודח , יהודה הוא זה שהגזים ומה הקשר להעלות את רמי עכשיו...
כשאני רואה מריבה כזאת ושני אנשים שלא מצליחים לעצור את עצמם, ו7-8 אנשים מפוחדים ברקע שצריכים לסבול את זה ולהרגיע אותם....
אני לא יכולה להתייחס רק לאחד מהם ולהסיר כל אחריות מהשני.

אני מרגישה שכל העונה הזאת מלאה במשפטי "הוא גרם לי להתרגז" "בגללו אני ככה" .
אם ככה אף אחד לא אחראי למעשיו ולזעמו, זה תמיד האחרים שעוררו את זה בהם והפעילו אותם. תם עידן האחריות האישית כנראה :censored:

אופה קטנטנה

Well-known member
וואו. לראות את הדיבורים של יהודה בחדר האח. עושה לי רע מבפנים.
מה שנותר לי לאחל זה שיטפל בעצמו.
ההדחה שלו היא ההחלטה הכי נכונה ומוצדקת העונה הזאת.
וחבל שלא קרתה עוד קודם, רק לראות את ההקלה של הדיירים בימים האחרונים, יש אווירת חופש .

חייבת להוסיף.
עולה פה הרבה ההשוואה המתבקשת בין רמי ליהודה, כי מה לעשות, שניהם אנשים חמומי מוח שמתרגזים מהר.
אנחנו מתעסקים הרבה בשניים הללו ,
אבל המחשבות שלי עלו בעיקר הפרק זה על הדיירים האחרים שחווים את הקונפליקט הזה בין רמי ויהודה.

למה הדיירים האחרים שכן מצליחים להשתלט על עצמם ולא להגיע למחוזות קיצוניים כאלה
צריכים לתפקד כשומרי ראש ולהרגיע אנשים זועמים 3 חודשים.
למה הם צריכים לחיות מאויימים 3 חודשים...
כי לשבת בבית ולשמוע כאלה מריבות ולא בפעם הראשונה זה אירוע מלחיץ ומפחיד ולא נעים.
כי מדובר במריבות שבעל כורחם הם חייבים להיות חלק מהם , חייבים לעצור את הזועמים, למנוע התלקחות.
זכור לי הריב הקשה הראשון שהיה להם , בלילה שצונזר כמעט ברובו ...
המעט שראינו בפרק היה מחליא בפני עצמו ואני זוכרת את הפנים המבוהלות של הדיירים,
את הנסיון שלהם להפריד, אני זוכרת שחלקם בכו מהלחץ.
וזה גבירותיי ורבותיי, עבודה של שני אנשים , לא של אחד.
אז רמי לא עבר על חוקיי הבית באופן רשמי, אבל בדרכו הוא תרם לאווירה העכורה ולריבים הקשים ולחוויה המאיימת בבית.
כי עצם העובדה שחבריו לבית צריכים לעצור אותו בגופם כדי שלא תהיה תגרה פיזית כמעט בכל פעם שהוא מתעצבן , זה אומר משהו עליו.

ואני יודעת שמדובר על יהודה, יהודה הוא זה שהודח , יהודה הוא זה שהגזים ומה הקשר להעלות את רמי עכשיו...
כשאני רואה מריבה כזאת ושני אנשים שלא מצליחים לעצור את עצמם, ו7-8 אנשים מפוחדים ברקע שצריכים לסבול את זה ולהרגיע אותם....
אני לא יכולה להתייחס רק לאחד מהם ולהסיר כל אחריות מהשני.

אני מרגישה שכל העונה הזאת מלאה במשפטי "הוא גרם לי להתרגז" "בגללו אני ככה" .
אם ככה אף אחד לא אחראי למעשיו ולזעמו, זה תמיד האחרים שעוררו את זה בהם והפעילו אותם. תם עידן האחריות האישית כנראה :censored:
התשובה פשוטה, ההפקה ליהקה עבריין שסיכן את המשתתפים.

בוףףברכה

Well-known member
ומהה זה הגזימו עם רמי...
תיכף רציתי לתרום דיפיברילטור לבית...
כבר ראיתי אותו מקציף..ולא בגלל יהודה..
גם בגלל דניאל וגם בגלל לינור
וגם בגלל שליאור בחר ביהודה...
אני לא ראיתי שהוא על סף התקף לב....
גם הוא מחזיק בפה...שלא מפיק מרגליות...

tortt

Well-known member
ומהה זה הגזימו עם רמי...
תיכף רציתי לתרום דיפיברילטור לבית...
כבר ראיתי אותו מקציף..ולא בגלל יהודה..
גם בגלל דניאל וגם בגלל לינור
וגם בגלל שליאור בחר ביהודה...
אני לא ראיתי שהוא על סף התקף לב....
גם הוא מחזיק בפה...שלא מפיק מרגליות...
הגזימו עם רמי? אתה חושב בוף? חחח

רמי המתוק הקורבן של העונה
לינורי הוציאה ממנו את הקנאי
ג'וזי הוציא ממנו את האובססיבי
ויהודה הוציא ממנו את האלימות הפסיכית.

הוא לא אשם.

רמי שלנו העדין נפש, בסך הכל נכנס לאח הגדול כדי לשכב במיטה ולהכין יצירות מגללי נייר טוואלט.

סטיריקון9

Well-known member
הגזימו עם רמי? אתה חושב בוף? חחח

רמי המתוק הקורבן של העונה
לינורי הוציאה ממנו את הקנאי
ג'וזי הוציא ממנו את האובססיבי
ויהודה הוציא ממנו את האלימות הפסיכית.

הוא לא אשם.

רמי שלנו העדין נפש, בסך הכל נכנס לאח הגדול כדי לשכב במיטה ולהכין יצירות מגללי נייר טוואלט.
רמי נכנס ליותר מזה והדבר האחרון שאפשר להגיד עליו שהוא שיעמם ורק עשה עבודות יצירה ואוכל. רמי דמות מרכזית בבית שתרם עודד והיה מעורב. יהודה אכן הוציא אותו מאיזון בהטפלות אליו שהעמיד אותו להדחה כבר אז בלט העבריין שבו. קרא לו פחדן שהצביע להדיח אותו ועורר אלימות משם זה רק הסלים. הוא הילך על כל הבית רע קשה היה לראות אותו משתלט ומתווכח בכל שיחה מנסה להקשיב מתערב ומדבר באלימות. רמי רחוק מלהיות עדין נפש זה נכון ויש לו פתיל קצר יהודה היה מומחה בלעבוד על נקודות טורפה להצית ולהדליק. היה קשה לו לקבל שרמי לא מעוניין לדבר איתו. הוא עשה הכל כדי להוציא אותו משיווי משקל זה היה קל גם בתקרית הקודמת אחרי שעבדו על ג'וזי שהעונה נגמרת הוא חייב היה להתערב בשיחה ליד המיטה של דרור ולעשות פרובוקציה ולחמם את האווירה. גם בהערות של רמי לדניאל כשביקש שירד מהמיטה שלו גשניהל שם שיחה עם לינור. יהודה הדהד את זה באופן שהוא יודע והפך את רמי לאדם שמתעלל ופוגע בנשים והזכיר מעשי רצח הוא עשה הכל כדי לחבל לו בתדמית.

dorya

Well-known member
האם אותם אנשים שצועקים עכשיו "יהודה המלך" היו ממשיכים לגבות אותו במידה וזה היה עליהם או על אחד הקרובים שלהם?
זה פשוט נשגב מבינתי איך אנשים מצליחים להגיד שהוא עדיין בסדר ולהדיר אותו?! כצופה הטריד אותי לצפות ביהודה בחדר האח מאיים על אדם אחר בצורה מטרידה ומפחידה כ"כ ואף עלתה בי המחשבה מה יקרה בחיים האמתיים..

אופה קטנטנה

Well-known member
האם אותם אנשים שצועקים עכשיו "יהודה המלך" היו ממשיכים לגבות אותו במידה וזה היה עליהם או על אחד הקרובים שלהם?
זה פשוט נשגב מבינתי איך אנשים מצליחים להגיד שהוא עדיין בסדר ולהדיר אותו?! כצופה הטריד אותי לצפות ביהודה בחדר האח מאיים על אדם אחר בצורה מטרידה ומפחידה כ"כ ואף עלתה בי המחשבה מה יקרה בחיים האמתיים..
אילו היה יורק עליהם, או מאיים כפי שנראה, או דוחף אותם במהלך ריב או נשותהם,
כל הערסים שתומכים בו היו דוקרים אותו, לטעמי.

צופהבאחהגדול

Well-known member
מה שמצחיק לצופי הלייב גם אותנו עיניין בסוף רק השקשוקה שמחה שזה היה עיקר הפרק בסוף זה מה שנכנס לתודעה חחח

מצב
הנושא נעול.
למעלה