** שרשור לילה 2 - היום ה23 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

עדגיל

Well-known member
תמיר ורומי יעמידו באופן קבוע את ג'קו. ג'קו יעמיד קבוע את רומי. הוא אפילו לא מנחש שתמיר לא סובל אותו. הוא דואג לתמיר ומתייחס אליו יפה. תמיר עוין כלפיו וסולד ממנו. תמיר זוכר את הכתבה על ג'קו והוא היה בהלם אחרי שקרא אותה וג'קו התקבע אצלו כטיפוס לא חיובי והוא לא יכול לשנות את זה

yoni564712

Well-known member
תמיר העמיד את ג'קו במועצת שבט או את אורן ומאיה?

DontHateTheGame

Well-known member
נשארו 4 גברים וכולם יהיו בגמר. השערה שלי שימצאו תירוץ להוציא את אורן רגע לפני הסוף, כי אחרת לג'קו אין סיכוי לזכות. איזו בחורה תיכנס לגמר? לא באמת מעניין, כי גבר יזכה בוודאות הפעם.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
נשארו 4 גברים וכולם יהיו בגמר. השערה שלי שימצאו תירוץ להוציא את אורן רגע לפני הסוף, כי אחרת לג'קו אין סיכוי לזכות. איזו בחורה תיכנס לגמר? לא באמת מעניין, כי גבר יזכה בוודאות הפעם.
אני גם חושבת שהפעם זה יהיה בן
זה יהיה בין עומר וג'קו ואולי גם תמיר (לא יודעת איך הוא נתפס ברשתות החברתיות)

עדגיל

Well-known member
אם אורן וג'קו אחרונים על הספה, אורן זוכה - הוא מעביר את הזכיה לג'קו.

DontHateTheGame

Well-known member
אם אורן וג'קו אחרונים על הספה, אורן זוכה - הוא מעביר את הזכיה לג'קו.
הקטע הוא שאסור לו לעשות את זה ולכן נראה לי שימצאו דרך להוציא אותו אבל בצורה מכובדת ואצילית. לדעתי, אורן קיבל הוראה מהאח להיצמד לג'קו ולא להתנגח בו. ניכר שיש לו הרבה חמלה אליו וזה לא מתאים לאופי שלו.

עדגיל

Well-known member
נכון אני גם מרגישה סוג של הבנה והכלה מצידו של אורן כלפי ג'קו, אבל חשבתי שזה בא מצידו של אורן שחומל עליו כי זיהה בו חולשה וחוסר ביטחון, וחושב שהוא אכל אותה, ועשו עליו עליהם שלא בצדק, ויש אנשים שאמרו דברים יותר גרועים מג'קו ולא נפסלו כמוהו. הוא הספיק להיות מאושר מהזכיה שלו בקושי יומיים- שלושה. מסכן.

נערך לאחרונה ב:

nicknick

Well-known member
שניהם לא סובלים את ג'קו, והתמים הזה מסתחבק איתם. זה מה שצריך לצעוק לו. הרי עומר היה יכול לתת לאומי את הטוסט שהכין לה, אבל הוא ידע מה יקרה, ושיחק אותה ראש קטן...
אבל מה הוא צריך לעשות לא לדבר עם אנשים?
הבית הזה מספיק בודד.
ג'קו לא תמים ,
הוא מבין מי חבר שלו ממש ויעמוד לצידו ומי סתם להעביר איתו את הזמן כדי לא להתחרפן מהבדידות בבית.
מרגישים שהוא מבין עם מי הוא מדבר ועד לאן ניתן לדבר איתם.

עדגיל

Well-known member
אבל מה הוא צריך לעשות לא לדבר עם אנשים?
הבית הזה מספיק בודד.
ג'קו לא תמים ,
הוא מבין מי חבר שלו ממש ויעמוד לצידו ומי סתם להעביר איתו את הזמן כדי לא להתחרפן מהבדידות בבית.
מרגישים שהוא מבין עם מי הוא מדבר ועד לאן ניתן לדבר איתם.
ברור שהוא צריך לדבר. אבל כואב לי שהוא נקלע לסיטואציות כאלה שמצערות אותו כמו בחילופי דברים עם רומי שזה בעייתי, שאייל הלך, ומעריכה את זה שטיטי לצידו, מקווה שאורן ימשיך להיות לצידו

nicknick

Well-known member
ברור שהוא צריך לדבר. אבל כואב לי שהוא נקלע לסיטואציות כאלה שמצערות אותו כמו בחילופי דברים עם רומי שזה בעייתי, שאייל הלך, ומעריכה את זה שטיטי לצידו, מקווה שאורן ימשיך להיות לצידו
זה יהיה שונה , יהיה לו קשה ,כבר קשה לו.
גם אני לא אוהבת לראות שככה כואב לו.
לא נשאר לו גבר בבית שממש יכול לנהל איתו שיחות קרובות. תמיר ועומר אלו לא אנשי שיח.
עם אורן זה אחרת, הוא יהיה שם בשבילו , אבל זה אחרת,, הוא לא ייתן לו את החברות שאייל נתן לו.
והוא דיבר על זה השבוע, בבית הזה , כל אדם קרוב שהולך זה כואב מאוד.

אז קצת חבל שאת הזמן שנשאר לו בבית הוא יבלה עם חבר אחד פחות,בטוחה שיחסר לו.
אבל הוא יהיה בסדר, הוא אדם חזק , זה יעבור לו , הוא יסתגל למציאות ויצליח להנות מהזמן שנשאר.
בסוף כולם שם מתרגלים.

וגם צריך לזכור , התוכנית הזאת זמנית, עוד חודש וקצת כולם בבית ממשיכים בחייהם.
הוא יחזור לסביבתו הקרובה והאוהבת וייצא לחיים אחרים ממה שהוא נכנס, עם חוויה מתקנת של אהבת קהל .
מצפים לו דברים טובים.
ואני בטוחה שבחוץ הוא יפגוש את אייל ואת טיטי ואת מי שבאמת חשוב לו ונכנס לליבו.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
אז מה המשימה בעצם?
דנית צריכה להסתיר מכולם שהיא באה רק למשימה?
כאילו משימה של דנית בלבד?

קבצים מצורפים

• דניתג.jpg
    דניתג.jpg
    1.2 MB · צפיות: 1
מצב
הנושא נעול.
למעלה