** שרשור לילה 2 - היום ה-22 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

סטיריקון9

Well-known member
ברור מאוד כמו האבל על עומרי, אפשר לחשוב כמה נקשרה... היא נאחזת דוחפת את עצמה לכל מקום ולא בוחלת בדבר כדי לזכות בתשומת לב מכל אחד ובהקשבה למה שקורה. איפה שהיא יכולה וזוכה לקשב היא מתעלקת המינון ממנה והלאה, בלתי אפשרי להקשיב לה זה מעורר אנטי מוחלט
כדי לזכות בהתייחסות תוקעת את עצמה באמצע. היא רחוקה מלהיות לויאלית. המקרה עם טליה חוזר על עצמו, היא עדה להשמצות לגיחוך וגם לוקחת חלק בפעולות שפוגעות בה.

alesandro2

Well-known member
מרינה זה לא רק עם דניאל, היתה לה שיחה לפני כמה ימים גם עם נתנאל ואמרה לו אני מאד אוהבת אותך ואני יודעת שגם אתה אותי, אנחנו צריכים לשמור אחד את השני

8LIBI8

Well-known member
וואי מרינה, כמה מודעת למצלמות את יכולה להיות? רק זה מקפיץ אותה - איך רואים אותה, מה חושבים עליה, מה היא צריכה להגיד כדי להיראות יותר רגישה וחברית

8LIBI8

Well-known member
מרינה תהיה בגמר
כן לצערי...הייתי בטוחה בה ובדניאל בפתיחה. לגביה היחס שלי התהפך לגמרי אבל בגמר היא תהיה למרות שהקהל, לפחות לפי סקרים, לא מת עליה בלשון המעטה. רק כי הפקה אוהבת וכשהפקה אוהבת היא מקדמת ושוטפת את המוח איתו. רואים את ההבלטה שלה בתוכניות.

אגב, שחף נראה לי אחד שמה זה יכול למצוא את עצמו בכת כמה שנים טובות. ללכת אחרי גורו שיכוון אותו. לא מודע לעצמו ופתי חסר אופי - זליג

מצב
הנושא נעול.
למעלה