** שרשור לילה 🌛 היום ה-29 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Psy Bear

Well-known member
לא יודע הרבה אנשים בפורום מתים על קאזם, אני מההתחלה קלטתי שהוא בן אדם שכל הזמן מחפש ריבים ודרמות. ומסתבר שהוא גם חבר חרא ובן אדם שלא ניתן לסמוך עליו.
חברים רבים לפעמים. אבל חברים טובים שלו אומרים לו דברים פרטיים בסוד וסומכים עליו, ואז בכל ריב דפוק על נעל הוא חושף את כל הדברים האישיים מול כולם. התנהגות של אפס שלא הייתי רוצה כחבר.
שיקח את לוחמת הצדק כביכול שלו וילך.

Insomnia 5

Well-known member
מה שכן לפי שיחת ט /א השני
נראה שאולי ט לא מראה ביומיום אבל הוא כן חסר לה.. נראה שכן יש לה רגש. (אולי אני טועה)
אולי התחילה להטיף לו בדיבור המתנשא כאילו הוא טמבל לא מבין עניין ושם הוא איבד את זה.

fleebag

Well-known member
נראה שאולי ט לא מראה ביומיום אבל הוא כן חסר לה.. נראה שכן יש לה רגש. (אולי אני טועה)
אולי התחילה להטיף לו בדיבור המתנשא כאילו הוא טמבל לא מבין עניין ושם הוא איבד את זה.
ברור שחסר לה
למי עוד יכולה לפאקפק ת'מוח ככה כמו לו

מיק83

Well-known member
ואולי אין קטע בינהם, הרבה יותר פשוט

REUT91

Well-known member
זה בדיוק מה שאני חושבת שקרה... היא חושבת שהוא מטומטם.

merilue

Well-known member
שיגעה אותו. הוא נגנב ,הוא מתחרפן
הוא לא יודע כבר מה לעשות איתה
בסוף הוא ידביק לה 💋
מה יהיה? סטירה או 🫂

nicknick

Well-known member
אומנם חצי שיחה צונזרה לנו,
אבל נראה לי שקשה לו מדי להכיל מצב של חברות איתה כשהוא יודע שזה לא הולך לשום מקום זוגי.

נראה לי שבכל שיחה הוא מצפה לשמוע שהיא שינתה את דעתה , או שהמרחק גרם לה לרצות יותר.
ואז הוא רואה שזה לא קורה ומתבצר בעמדתו.
זה כעס של אדם נעלב.

Insomnia 5

Well-known member
אומנם חצי שיחה צונזרה לנו,
אבל נראה לי שקשה לו מדי להכיל מצב של חברות איתה כשהוא יודע שזה לא הולך לשום מקום זוגי.

נראה לי שבכל שיחה הוא מצפה לשמוע שהיא שינתה את דעתה , או שהמרחק גרם לה לרצות יותר.
ואז הוא רואה שזה לא קורה ומתבצר בעמדתו.
זה כעס של אדם נעלב.
אם כך חסרה לו הבגרות להבין שדרך התחום האפור יש לו יותר סיכוי מהדרמה קווין.

אבל אנחנו לא יודעים מה נאמר..
ויש לה , גם אם לא במתכוון טון דיבור מתנשא..

nicknick

Well-known member
אם כך חסרה לו הבגרות להבין שדרך התחום האפור יש לו יותר סיכוי מהדרמה קווין.

אבל אנחנו לא יודעים מה נאמר..
ויש לה , גם אם לא במתכוון טון דיבור מתנשא..
אני בטוחה שהוא מבין את עניין התחום האפור, הוא די נבון, זה פשוט שרגשית כנראה קשה לו ליישם את זה, לשהות שם.

מבינה אותו בסך הכל.
כשאתה יודע בוודאות שזה לא הולך לאן שאתה מכוון,
זה יוצר המון תסכול להיות ביחסים כאלה.
אתה מרגיש כלי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה