** שרשור לילה היום ה11 בבית עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Christina 1001

Well-known member
אופק מאוהב בוודאות. טליה מהוססת. לא ברור אם זה המצלמות, הגיל הצעיר שלו או שבסוף יתברר שהיא משתמשת באופק כדי שאליאב יקנא.
לא מאשימה אותו, אפילו אני מאוהבת בה. ואני דווקא כן חושבת שיש לה עניין רומנטי באופק, היא פשוט לוקחת דברים לאט וזה בסדר.

DontHateTheGame

Well-known member
רמת השיח העונה ממש נמוכה. אין הרבה אנשים אינטליגנטים שנחמד להאזין להם מלבד רייוואה, אופק, טליה וקצת שחף. נראה שהפעם התמקדו יותר ביצירת פייק יחסים רומנטים, כי חתונמי זה הדיבור, אבל בטווח הארוך מה שמחזיק קהל אלו התובנות שצצות מידי פעם שגורמות להזדהות עם המתמודדים.

הצודקת11

Well-known member
יש לי הרגשה
שבפרק הבא יראו לנו את אופק
מתוודה על אהבתו לטליה בחדר האח.
אין מצב שהפרק לא יעסוק ביחסים שלהם.

tg151

Well-known member
הצבעתי עכשיו 5 לדיאנה ו-5 לאילנה. צריך להצביע גם לשתי האחיות. אני יודע שחילקתי את הקולות אבל צריך להצביע להן בכל מחיר כדי להבטיח את הדחתה של רחל. צריך להצביע לשתי האחיות עכשיו

DontHateTheGame

Well-known member
הצבעתי עכשיו 5 לדיאנה ו-5 לאילנה. צריך להצביע גם לשתי האחיות. אני יודע שחילקתי את הקולות אבל צריך להצביע להן בכל מחיר כדי להבטיח את הדחתה של רחל. צריך להצביע לשתי האחיות עכשיו
תמיד יש מישהי כמו רחל שנועדה לעוף בהדחה הראשונה. מחר בטח ישדרו את כל היציאות הרעות שלה על טליה וגורלה יוכרע.

tg151

Well-known member
תמיד יש מישהי כמו רחל שנועדה לעוף בהדחה הראשונה. מחר בטח ישדרו את כל היציאות הרעות שלה על טליה וגורלה יוכרע.
הלוואי!! אני מקווה שהפרק מחר לא יוציא אותה טוב או אפשרות שניה שמעריצי נתנאל/דיאן יצביעו לה

פאף פה

Well-known member
מישהו יכול לעדכן מה שרון אמר לאחיות? כתבו כאן שהיו לו יציאות סקסיסטיות מגעילות

פאף פה

Well-known member
כירבוליות מתוקות עם פונפונים... מעניין מאיפה קנו אותן

מיק83

Well-known member
חזרתי לצפות

ישנה התרחקות מסויימת בין בר ואליאב לדיאן?

מצב
הנושא נעול.
למעלה