** שרשור לילה היום ה-70 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

_Anon_

Well-known member
אני גם לא
ועוד יותר אני לא מבין ממתי הפכו אותה לקדושה של היקום הזה...
תאהבן, תעריצו.. זכותכם המלאה... אבל מי שאומר משהו נגדה ברשת או במקומות אחרים מקבל תגובות נאצה או שיכנועים הזויים על למה הוא טועה...
אני אף פעם לא שמח לאיד, אבל אם היא לא תזכה אני אחגוג להם בפנים...
המתנגדים שלה הפכו אותה לקדושה

Kaz12

Well-known member
אני גם לא
ועוד יותר אני לא מבין ממתי הפכו אותה לקדושה של היקום הזה...
תאהבן, תעריצו.. זכותכם המלאה... אבל מי שאומר משהו נגדה ברשת או במקומות אחרים מקבל תגובות נאצה או שיכנועים הזויים על למה הוא טועה...
אני אף פעם לא שמח לאיד, אבל אם היא לא תזכה אני אחגוג להם בפנים...
אהבתי אותה, אבל היא מדרדרת מאוד מאז שהתרחקה מאופק. ועכשיו כשנדבקה לחבורת הזבל, ממש נדבקת בטמטום שלהם.
ירד לי ממנה לגמרי. חבל. הייתה מקום 2 שלי אחרי קאזם.
זה הגיע למצב שאם בסוף זה יהיה בין טליה ובר, אני כבר אעדיף שבר תנצח...
(והנה ברגעים אלה ממש דוגמה לטמטום של חבורת הזבל, ולא יאמן איך היא מתערבבת בזה, וגם שחף שאמור להיות כמה רמות מעל כל המגעילים האלה מתערבב איתם, פשוט איכס)

haya sol

Well-known member
אהבתי אותה, אבל היא מדרדרת מאוד מאז שהתרחקה מאופק. ועכשיו כשנדבקה לחבורת הזבל, ממש נדבקת בטמטום שלהם.
(והנה ברגעים אלה ממש דוגמה לטמטום של חבורת הזבל, ולא יאמן איך היא מתערבבת בזה, וגם שחף שאמור להיות כמה רמות מעל כל המגעילים האלה מתערבב איתם, פשוט איכס)
כשמחבבים דייר, לא מסתכלים עם מי היא יושבת. וזה לא שיש לה יותר מידי אופציות, לרוב השאר נמצאים עם שרין ובר.
אז להיות לבד זה לא כזה נעים בבית כזה.

ואני מחבבת את קאזם ואת ריאווה ועדיין לא ירדו לי מהעיניים בגלל שהם עם בר.

foreigner 3

Well-known member
כשמחבבים דייר, לא מסתכלים עם מי היא יושבת. וזה לא שיש לה יותר מידי אופציות, לרוב השאר נמצאים עם שרין ובר.
אז להיות לבד זה לא כזה נעים בבית כזה.

ואני מחבבת את קאזם ואת ריאווה ועדיין לא ירדו לי מהעיניים בגלל שהם עם בר.
לא הוגן לשפוט אותה לחומרה בגלל חבורת הגברים שהיא מבלה איתם.
האופציה היא להיות לגמרי לבד.
חבורת הקבינט התרחקה ממנה בגלל דינה ושרין.
בר השתלטה על השאר...
יש לה צורך שמישהו מלבד הספה יפגין קצת חיבה אליה.

סטיריקון9

Well-known member
היא מתדרדרת ואיבדה את החן והקסם שהיה לה על זה מאפילים צדדים מכוערים של נקמנות, הגררות ושתן שעלה לראש

betizion

Active member
אם לא היה אותם לא היתה לכם תוכנית . קאזם לא מוציא מילה מהפה חוץ מהראיונות שלו שחוזרים על עצמם . העיקר צעק לא לדבר על התקציב כשלא כולם ביחד והוא עכשיו יושב ומתכנן .

ערן .

Well-known member
אני חושב לעצמי, רוב היום הם יושבים ומעשנים, ההפקה יודעת שזה מסר גרוע,
אם לא משימה לפחות תתנו להם תעסוקה במקום לעשן כל היום.

יונתנסקי

Well-known member
לסגור את היום בעוד בשורה טובה......
לונה צמטאי סלפטר הישראלית 🇮🇱 🇮🇱 🇮🇱 🇮🇱 🇮🇱 🇮🇱 מדליית ארד בריצת 10.000 מ'
באליפות אירופה באתלטיקה.

וואו, התעייפתי מהריצה הזאת....

Lotarica

Well-known member
טליה לא נדבקה לחבורת הזבל....הם כולם נדבקו אליה....המיותר היחיד שם הוא נתנאל....לא מבינה את טליה...אחרי שהוא צרח עליה יחד עם דיאן בתחילת התכנית...איך היא בכלל יכולה לדבר איתו...אני הייתי פשוט מחרימה אותו.

Lota123

Well-known member
טליה מרוכזת כל כולה בשיחה שמתרחשת בספה.
לא משנה איך תסתיים השיחה- היא תקבל דיווח מעמיק ממרינה + טפטופי "אל תאמיני לו". אני לגמרי רואה את זה קורה

מצב
הנושא נעול.
למעלה