** שרשור לילה היום ה-70 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטשונת1234

Well-known member
מהמם בעיני שהם חיכו שכלל החברה מהערב יזוזו מהספסל לפני שהעתיקו את עצמם מהמטבח לחצר. נתנאל ממש הדביק אותם בהתנהלות המתבודדת שאהב בתקופת דיאן. דינה פיצלה אותם? נופ. נתנאל והטרור שלו עושים עבודה טובה יותר ויותר מזה- נראה שהם התקבצו אפילו יותר לקבוצות ממה שהיה לפני שדינה עזבה.

Kaz12

Well-known member
הבעיה שלי זה לא רק שטליה "יושבת איתם", היא משתתפת פעילה בכל הטמטום שלהם. אם זו ה"שירה" המפגרת והקולות ההזויים שהם עושים, ואם אלה שיחות טינוף על קאזם/הפרלמנט/אופק, או סתם שיחות מטומטמות.
חשבתי שהיא טובה/חכמה יותר מהרמה הזאת. ושחף אני בטוח שכמה וכמה רמות מעל כל המגעילים האלה אבל לצערי גם הוא נגרר לרמה שלהם.
מאוכזב גם מטליה וגם משחף. עם טליה זה משום מה עוד יותר מציק לי, כנראה כי גם מתחילה להראות שחוץ מיופי אין בה הרבה מעבר. רק צחקוקים מטופשים שכבר נמאס לשמוע ואין הרבה עומק ב"שיחות" שיוצאות ממנה.
לא יודע, די מתסכל לראות כמה הכל נהיה גרוע יותר ככל שהעונה הזאת ממשיכה. היה פוטנציאל שיהיה הרבה יותר נחמד ממה שיוצא בסוף.

Christina 1001

Well-known member
הבעיה שלי זה לא רק שטליה "יושבת איתם", היא משתתפת פעילה בכל הטמטום שלהם. אם זו ה"שירה" המפגרת והקולות ההזויים שהם עושים, ואם אלה שיחות טינוף על קאזם/הפרלמנט/אופק, או סתם שיחות מטומטמות.
חשבתי שהיא טובה/חכמה יותר מהרמה הזאת. ושחף אני בטוח שכמה וכמה רמות מעל כל המגעילים האלה אבל לצערי גם הוא נגרר לרמה שלהם.
מאוכזב גם מטליה וגם משחף. עם טליה זה משום מה עוד יותר מציק לי, כנראה כי גם מתחילה להראות שחוץ מיופי אין בה הרבה מעבר. רק צחקוקים מטופשים שכבר נמאס לשמוע ואין הרבה עומק ב"שיחות" שיוצאות ממנה.
לא יודע, די מתסכל לראות כמה הכל נהיה גרוע יותר ככל שהעונה הזאת ממשיכה. היה פוטנציאל שיהיה הרבה יותר נחמד ממה שיוצא בסוף.
צוחקת צחוק מזויף וקולני מכל שטות שיוצאת לחבורה הזו מהפה. ובוא, זה לא שיוצאות להם פנינים של הומור משובח.
טליה נהנית. אם לא היתה נהנית, היתה הולכת לישון. פשוט וקל.
וכן, זכותההההה להנות. אבל בואו לא נהפוך אותה למסכנה שנמצאת איתם מחוסר ברירה.

הצודקת11

Well-known member
הרמה של שרין ובר לא יותר טובה.

הצודקת11

Well-known member
אני לא אוהב את שתיהן ועדיין לאחרונה מוצא את עצמי מעדיף לצפות בהן ולא בטליה... עצוב לי מאוד להגיד את זה, באמת...
תהנה

וטליה עדיין חברה של קאזם

הוא התרחק כי עכשיו הוא מעדיף את בר.

סטיריקון9

Well-known member
הרמה של שרין ובר לא יותר טובה.
שרין עם כל הפאקים שלה יכולה לנהל שיחה, לא פלא שששחף נמשך לשם, את מה שהוא לא יכול לעשות עם טליה המצחקקת משטויות ולא מנהלת שום שיח הוא משלים איתה. הבעיה שהחיזור של שרין קטלני ושחף משלם ע"כ

מכורה וחבל

Well-known member
הוא לא רצה שההורים שלו יחוו משהו רע בגללו
אבל לשפוך הכל לעיני כל עם ישראל זה סבבה.

היה מספר להורים שלו שהוא יוצא כדי שלא יחשבו
שאין לו חברים והיה יושב לבד חמש שעות...

כמה עזות מצח, פשוט מוציא מהדעת
מילא השקרים - זה שאוכלים את השקרים שלו.

יונתנסקי

Well-known member
הוא לא רצה שההורים שלו יחוו משהו רע בגללו
אבל לשפוך הכל לעיני כל עם ישראל זה סבבה.

היה מספר להורים שלו שהוא יוצא כדי שלא יחשבו
שאין לו חברים והיה יושב לבד חמש שעות...

כמה עזות מצח, פשוט מוציא מהדעת
מילא השקרים - זה שאוכלים את השקרים שלו.
למה את מתעצבנת ולוקחת ללב ?
לא חבל על האמוציות ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה