שרשור כפול

• פותח הנושא kby
  • פורסם בתאריך

10shosh

New member
לנו אמר צייגר המהולל

שזה ביזבוז שלבן יש שפתיים יפות אז אמא שלי ענתה לו שדווקא להפך כי בת תתאפר ובן סביר להניח שלא.

Kalla

New member
אפשר היה לענות לצייגר

שזה בזבוז שגוף שלם של אדם ריק לחלוטין משכל.

jdror

New member
חבר'ה אולי מספיק?! ../images/Emo46.gif התעצבנתי

לכל השבוע כבר. כל אחד עם השורות שלו ואת כולם אני מכירה באופן אישי מזה 9 שנים. די, נמאס... תפסיקו
אני שונאת את כל החטטנים האלה מהמשפחה ומהרחוב. מעצבן אותי לגלות שזאת תופעה שאנשים עוברים עליה בשקט! כשעיתונאים מחליטים לחשוף שחיתות של אנשי ציבור מיד קופצים כל מיני אנשים ואומרים שזה לא יפה ככה לדבר על שר זה או אחר ושצריך לתת למשטרה לגמור את החקירה ואז לפרסם! אז למה כל אחד ברחוב מרשה לעצמו להעביר עלי ביקורת ולהגיד לי מה הוא חושב שאני צריכה לעשות??? למה??? אנשים צריכים ללמוד שהטרדות כאלו לא יכולות לעבור בשתיקה ואני קוראת מכאן לכל ההורים לא להתעלם ולא להתבייש לענות בגסות כי מי שמדבר אלינו ככה ולא משנה אם זה מטוב לב או רצון לעזור או סתם חטטנות לשמה, הבנאדם מביא על עצמו תגובה קשה. זה הילד שלי ואני אחנך אותו כראות עיניי. כל עוד החטטן לא רואה אותי מרביצה לילדים שלי או מתעללת בהן בצורה כלשהי אין לו מה להתערב בחיי. מי שחושב כמוני שיצביע!!!

רותי ע

New member
ודווקא בגלל זה השרשור הזה גדול ../images/Emo45.gif

כי כשקוראים במרוכז כל כך הרבה שטויות זה הופך להיות מצחיק במקום מרגיז. ולדעתי השורה המסכמת : לשים פס ושיקפצו כולם...

Kalla

New member
גם אם באופן עקרוני את צודקת?

אבל למה לקחת כל כך ללב? זה ממש לא בריא ואת היחידה שנפגעת מזה. בטח שלא האנשים שחולפים על פנייך, מעירים הערה ונעלמים. ממילא לא תוכלי לשנות את כל העולם, אז תקחי את החיים יותר בקלות ובפרופורציה!

jdror

New member
לא נפגעתי מהשרשור חלילה ../images/Emo3.gif

בהתחלה צחקתי, אחר כך קצת התעצבנתי ואז עוד קצת צחקתי. בחלק מהתשובות התגלגלתי מצחוק שהילדות ביקשו שאני אשתף אותן בבדיחה. שיתפתי והן לא ממש הבינו. כשיגדלו יבינו
אבל בסך הכל זה די מעצבן לראות שיש הרבה אנשים כאלה ושזו תופעה שנותנים לה לגיטמציה. זה לא בסדר - אמהות העולם התאחדו!!!
יאללה, אני יוצאת לכספוחור שיתן לי קצת כסף. נגמר לי כל האוכל בבית ועוד מעט הכנופיה חוזרת מורעבת מבית הספר... אז המשך בוקר קריר לכולם ותהנו מהשרשור... (רק שלא יהפוך לשלשול
)

מה שחשוב להתיחס בקור רוח

ובהומור. הכי בריא ,שאלו את עדי. אני צריכה לשמור לי בממו כמה יציאות

הידעת?

אני בד"כ לא מתיחסת, אבל היתה אחת שהצליחה מאוד לשעשע אותי. בשנה שעברה אחת האמהות האחרות מהגן שאלה לי אותי אם התחלנו כבר גמילה מחיתולים. כשאמרתי שעדיין לא , היא אמרה "טוב, זה בגלל שהנקת אותה שנה, אז היא לא למדה לדחות סיפוקים!"
ובהריון, ההערות הכי מעצבנות היו אלה שהתעקשו שבנזוגי בטוח מאוכזב קשות מזה שזו בת ולא בן. ההערה הכי מטופשת הגיעה ממישהו שעובד איתי. כשהוא שמע שאנחנו מצפים לבת הוא אמר: "ואם זה יהיה בן, מה תעשו?". אז עניתי לו שכנראה בכל זאת ניקח אותו הביתה.

נ ס ע

New member
אנחנו לא ידענו מין העובר בהריון

אז כשהיו שואלים אותי מה יש לי בבטן היתי אומרת חתול. למה חתול? כי התל"מ היה במזל אריה ... פעמים שלש וזה הפסיק. שנאתי שהיו מלטפים לי את הבטן. הייתי ממש מזיזה לאנשים את הידיים.

nush1

New member
אני לא מבינה מה הקשר

בין הנקה לדחיית סיפוקים. לתינוק שאוכל מבקבוק נותנים לחכות כשהוא רעב? אומרים לו שיכחה ושילמד לדחות סיפוקים ולתינוק שיונק לא? זיו אוכלת מבקבוק ועם הסימן הראשון לרעה אני מכינה לה בקבוק (לוקח בדיוק 30 שניות) והיא מיד אוכלת! איזה הערה טפשית

ודאי שאין קשר ../images/Emo6.gif

אולי האמא הספציפית הזאת כן נותנת לחכות? אין לי מושג למה היא חושבת שזה קשור, אבל היא הציקה לי המון בנושא ההנקה למרות שאנחנו בקושי מכירות. אני פשוט התעלמתי ממנה. לדעתי זה קשור למשהו באישיות שלה

התשובות שלי

עד מתי את מתכוונת להניק אותו? עד שתהיה לו חברה שתרשה לו לשחק לה בציצים. והתשובה לכל השאלות הפולניות של "מתי?" - עוד שלושה שבועות: לא שבועות הקרוב, לא שבועות שאחריו, שבועות שאחר כך..

רותי ע

New member
תשובה טובה ../images/Emo6.gif והבוקר שאלה אותי

מישהי את אותה השאלה. הוא בן 3 חודשים ואני כבר צריכה לתכנן את ההפסקה? ובכלל, בקטע של הנקה אפשר לפתוח שרשור נפרד כי גם אלו שמניקות וגם אלו שלא, סובלות מהערות מרגיזות במיוחד...

את צודקת, גם המניקות וגם הלא מניקות

אני מצאתי את עצמי מצטדקת למה אני לא מניקה ואח"כ חושבת לעצמי:"למה בכלל אני צריכה לתת הסברים למישהו?" אני שנאתי ששואלים אותי אם אני מניקה וכשאני עונה לא אז אומרים לי "לא נורא, בפעם הבאה". ואם גם בפעם הבאה זה לא יסתדר??!! רחל

jdror

New member
כששאלו את אמא שלי למה היא לא

מניקה היא ענתה שהיא ניסתה אבל כל מה שיצא זה כמה טיפות דם. סיפור אמיתי לחלוטין... באמת זה מה שיצא לה. בפעם השלישית היא כבר לא ניסתה.

ועוד תשובה שאני משיבה למי ששואל/ת

אותנו מתי נביא אח או אחות לסיון - ומתי את תביאי ילד/ה נוסף/פת
צריך מצלמה של פספוסים כדי לצלם את המבוכה והגמגום אחרי התשובה הזאת. מציעה לכם לאמץ את צורת התגובה הזאת כי רק ככה יפסיקו להטריד אתכם (לפחות בנושא של הרחבת המשפחה).

למעלה