** שרשור חפירות בע"מ **

מצב
הנושא נעול.

aharon74989

Well-known member
נשמע לא טוב,

אבל, בניינו. מה כבר יכול לקרות, ידיחו אותה?
ותגיד, מה דעתך על שהתרחש היום בבגץ?
צפיתי בחלקים גדולים מהדיון
הממשלה ונציגיה נחשפו במלוא טימטומם, הביאו חוק קיצוני ולא אפוי ומנסים להגן עליו בטיעונים מגוחכים.
זה היה קצת מהנה (אבל בעיקר עצוב) כשהרוח והצילצולים פגשו דיון מעמיק שיורד לפרטים והתגלו בסוף כנפיחה.

לדעתי זה לא יגיע לפסק דין, ביבי ‏ירכך את החוק (וירוקן אותו מתוכן) או שהעליון יחזיר את החוק לתיקונים אבל לא יפסול אותו כדי לא ליצור תקדים.

שורש ההפיכה הוא בועדה לבחירת שופטים, האם תכונס או לא והאם יהיו עוד חוקים כמו פסקת ההתגברות..

מיק83

Well-known member
ראיתי את הפרומו, מאת היציאה בגמר סתיו במופע מביך מתמשך של ״אני עשיתי את העונה״ ו״הפרס שלי״ וזה מזיק לה תדמיתית למרות שהיא צודקת.

היו צריכים לשכנע אותה להגיב ברמיזות או עם פאסון ולהפנות את כל הטענות בשקט להפקה, היא יכולה לבקש שיחשפו בפניה את ההצבעות מתחילת הערב ועד סופו כדי שתוכל לראות אם שיטת ההצבעה ששונתה במפתיע שינתה את זהות הזוכה.

הפרומו נראה עלוב, הפרקים של חוזרים הביתה בעונות יורם זק היו באמת הפרקים הכי מעניינים כשהדיירים באו לסגור חשבון (למשל בעונת טל גלבוע). עם עוז אין למה לצפות.
סתיו היא הנזק של סתיו

רותרות7

Well-known member
סתיו היא הנזק של סתיו
היא הנזק של כולם שם. הכי כואב לי בהתבכיינות שלה שהיא פוגעת במעתוקה שלא עשתה לה כלום. היא מתנהגת כאילו היא הזוכה והורסת למעתוק את הרגע כנראה הכי טוב בחייה, רק בגלל קנאה חולנית.

בסדר555

Well-known member
זה למה אני אוהב אותה אין לה פילטרים
ואומרת מה שהא מרגישה
תדמיתית מייצגת את מי שהצביע לה
גם השונאים שלה יודעים וידעו לפני הגמר שהיא הזוכה והייתה אמורה

הטעות היא לא בלהגיד את זה הטעות היא בלהשתתף בעוד משהו שעוז עורך

*איסי מיאקי

Well-known member
זה למה אני אוהב אותה אין לה פילטרים
גם השנואים שלה יודעים וידעו לפני הגמר שהיא הזוכה

הטעות היא לא בלהגיד את זה הטעות היא בלהשתתף בעוד משהו שעוז עורך
גם אצל זק היא לא היתה זוכה
הוא היה מעיף אותה כמו שמצא דרך להעיף את שי חי
היא דמות בעייתית,
אומרים "עשתה את העונה"
בעיני עשתה את העונה לגרועה ובלתי ניתנת לצפייה

בסדר555

Well-known member
גם אצל זק היא לא היתה זוכה
הוא היה מעיף אותה כמו שמצא דרך להעיף את שי חי
היא דמות בעייתית,
אומרים "עשתה את העונה"
בעיני עשתה את העונה לגרועה ובלתי ניתנת לצפייה
לא יודע מה היה אצל זק
מה שבטוח מעתוק לא הייתה זוכה

אני יודע שעוז השתמש בה וזרק
ובעצם לא רק בה גם בתומכים שלה שדי החזיקו לו ביחד איתה את העונה
מקריסה לרייטינג חד סיפרתי

עם הליהוק של העונה יש מצב הייתה נסגרת באמצע העונה

אופה קטנטנה

Well-known member
אבו לסבוס, גם אני כזו.
ובי, לא השקעת ולו פרומיל מאהבה שלך אליה.

ואגב, אני שווה יותר, בלשון המעטה.
לא נעים לדאוון כאן.

דוד 579

Active member
רק השאלה שלי ובבקשה אל תחרטטו אותי באמת שואל בכנות למה כששג'קי אזולאי אחרי הפסד שלה בהישרדות חצי מדינה שנא אותה כשיצאה נגד ההפקה, אז למה אצל סתיו זה פתאום ניהיה לגטימי כולל אצל חלק מחברי הפורום פה? באימא אני באמת לא מבין

בסדר555

Well-known member
רק השאלה שלי ובבקשה אל תחרטטו אותי באמת שואל בכנות למה כששג'קי אזולאי אחרי הפסד שלה בהישרדות חצי מדינה שנא אותה כשיצאה נגד ההפקה, אז למה אצל סתיו זה פתאום ניהיה לגטימי כולל אצל חלק מחברי הפורום פה? באימא אני באמת לא מבין
שם לא היו הצבעות קהל
בהישרדות מלכתחילה צופים במחשבה שהכל מכור והרוב מתוסרט
אני לא זוכר אפלו על היא התלוננה
שהחוט שלה נשרף לאט מידי?

_אלכסה

Well-known member
אני בטוחה שגם אלו שרצו שגקי תזכה הגיבו כמו שהתומכים של סתיו מגיבים, פשוט היו לה הרבה פחות תומכים בהשוואה לסתיו.
אני אישית שמחתי גם מהזכייה של אלה וגם משל מעתוק אז מבחינתי ההתבכיינות וחוסר היכולת להפסיד בכבוד של ג’קי וסתיו בלתי נסבלים. אבל אני מניחה שהתומכים שלהם יטענו שזה לא פייר…

aharon74989

Well-known member
קודם כל אנחנו יוצאים נגד ההפקה כדרך קבע ומקללים את עוז עד כמה שניתן על כך שהרס את הפורמט שאהבנו.

בלי קשר לסתיו עצמה, אני חושב שההפקה לראשונה חצתה גבול כשהתערבה בזהות הזוכה במכוון על ידי שינוי הכללים.
אני לא מאמין שההפקה מדיחה את מי שבא לה ללא קשר להצבעות, אחרת לא הייתי צופה בכלל והמהלך האחרון גרם למשבר אמון של הצופים.

בזהות המנצח במליון שקלים לא משחקים כמו ברשימות הדחה/כדורים/חסינויות מומצאות במהלך העונה.

wellcome2

Well-known member
כי סתיו צודקת ללא ספק .. אצל ג'קי לא הייתה רמאות כמה שידוע לי

_אלכסה

Well-known member
כי סתיו צודקת ללא ספק .. אצל ג'קי לא הייתה רמאות כמה שידוע לי
התומכים שלה טענו שזה לא היה פייר, מטענות לזה שבהפקה סיפרו לה שיהיה מבחן אש כדי שהיא תתאמן ועד לזה שהיא מרחה משהו על החבל

עריכה- היא גם דרשה לעשות מבחן אש חוזר אם אני לא טועה

מצב
הנושא נעול.
למעלה