שרשור חופש

Ani15

New member
מה זה נווה במדבר?

מוסיפה לך (מהמלצות יד שניה):
גו אלון (יש להם פעילויות חדשות עכשיו, הקטנה היתה עם הקייטנה ומאוד נהנו, תבררי בטלפון אם אפשר פעילויות כאלה גם לא בקבוצה)
חוות נעמא
שביל הסלט (טוב, אולי לא השבוע), אותו כנל לגבי מרכז המבקרים ביד מרדכי
חי נגב ברביבים

מדובר בבריכה ענקית 20 דקות מב"ש

לא הייתי אף פעם
אבל הבריכות בבאר שבע זוועה
אז אני מחפשת משהו קרוב
תגגלי
אני לא מצליחה לקשר

krinat

New member
מחפשת רעיונות לפעילות בשבת

היי בנות
מחפשת רעיונות לפעילות עם הבנות באיזור המרכז או השרון
תודה

איפה שאנחנו בילנו וממליצה

נמל יפו
נמל תל אביב
צפארי
ספארי
סינמה סיטי ראשון לציון
קניון הזהב - גימבורי ענק לכל הגילאים בחינם
פארק אוטופיה
האי עזריאלי
פארק רעננה
פארק הירקון
נחל אלכסנדר

ועכשיו אחרי שגיבשתי רשימה

פחות או יותר של אטרקציות שעולות מלאאא כסף
קניונים
איזה קניונים שווים יש במרכז ובשרון?...

שחר292

New member
שונאת קניונים אבל

יש את שרונים שאם את אמיצה באמת להיכנס אליהם בימי החופש הגדול אז בשרונים (בהוד השרון- קרוב לסגולה) יש "מיני מול" שזה מן סופר קטן משחק לילדים (חינמי) ובכלל הוא די מותאם לילדים, יש שם גם גן שעשועים וכל מיני פעילויות בקיץ (תבדקי בעמוד הפייסוש שלהם או באתר אינטרנט).

יש את רננים ברעננה שיש בו גם מופעים בימי שני ורביעי נדמה לי (תבדקי בפייסוש שלהם).

urilei

New member
צריך הרבה אומץ בשביל להתקרב

לקניונים עכשיו.
גם בקניון הזהב יש הרבה פעיליות מיוחדות לילדים מג'ימבורי לקטנים ועד למשחקים מתוחכמים יותר לגדולים.
תכל'ס, כמעט כל הקניונים בארץ מציעים למבקרים חוויה ומבחר דומים מאוד. ריכוזיות כבר אמרנו?

בייבה7

New member
המלצה על קלאב ביוון

&nbsp
היי,
&nbsp
מישהו היתה באחד מהקלאבים הבאים ויכולה להמליץ:
doreta beach
k boutique
nautica blue
lydia maris luxury resort
&nbsp
מכירה את בוקינג וטריפאדוויזר.. אבל יש שם יותר מידי דעות לכאן ולכאן אז אי אפשר ממש להסתמך עליהם...
&nbsp

דביבו

New member
אם אני לא טועה היינו בנאוטיקה בלו

ברודוס לפני כמה שנים רק אנחנו בלי הילדה בחדר מהמם עם בריכה פרטית. סה״כ נהנינו מה בריכות הים ויום אחד השכרנו רכב וטיילנו באי. האוכל לא היה מדהים אבל זו היתה חופשה נחמדה מאוד. השנה נוסעים עם הילדה לרודוס באוגוסט למלון atrium platinum

ללילילל

New member
ציוד גשם לטיול

אולי קצת אוף-טופיק... כתבתי בפורום טיולים אבל נצמדת לנטייה שלי לשאול כל דבר כאן או גם כאן :)
&nbsp
אנחנו נוסעים לאירלנד באוקטובר, רוב הסיכויים שיהיה גשום לפחות בחלק מהזמן, ואנחנו מתלבטים לגבי הציוד (לנו ולשלושה ילדים).
אפשר לטייל עם מגפי גשם פשוטות?
כדאי לקנות נעלי טיולים שעמידות לגשם (בהנחה שישמשו כנעלי חורף גם אחרי זה?...)?
צריך גם מכנסי גשם, או שמעיל גשם סביר ומגפיים יגנו?
ללכת על מעיל גשם הכי דק שמתקפל לכלום או שזה לא באמת עמיד?
מטריות בכלל רלוונטיות או שרק יסרבלו?
יש טעם לחכות ולקנות את הדברים האלה כשנגיע לשם?
&nbsp
תודה על כל תובנה

&nbsp

MotheRonit

New member
השאלה היא אם מזג האוויר חורפי

או שמדובר בגשמים "טרופיים" שחם ויורד גשם.
> אם מדובר בטיולים ממש אז מגפי גומי לדעתי פחות נוחים. זה נחמד ליציאה של 5 דקות לקפוץ בשלוליות ליד הבית אבל לא לטיול ממש. אז כן הייתי משקיעה בנעליים נגד מים אם מדובר בהליכות ארוכות
> אני באופן אישי מעדיפה מעיל (ומכנסיים) נגד גשם מאשר מטריה. אבל זה עניין של נוחות.

ללילילל

New member
לא טרופי, לא שלג

אם אני מבינה נכון זה משהו בסגנון החורף כאן. יכולים להיות ימים נעימים, ימים קרירים, ימים גשומים.
&nbsp
לא נעשה טרקים של מיטיבי לכת (בכל זאת 3 ילדים) אבל נרצה להסתובב בחוץ בלי להתבאס אם תופס אותנו גשם.

kramerkaren

New member
בדיוק חורף של כאן

בסקוטלנד באוגוסט היינו עם סווטשרטים רוב הזמן, בטח אירלנד באוקטובר.
&nbsp

ללילילל

New member
היית אורזת להם מעילי חורף?

יש להם את המעילים שלובשים כאן בכמה ימים שבאמת די קר, הם נגד מים אבל גם מחממים - נראה לך שכדאי לקחת? או ללבוש שכבות וסווטשירטים, ומעל זה לזרוק מעיל גשם דקיק אם רטוב וזהו?

kramerkaren

New member
לא מעילים

מסורבל. תופס מקום. עדיף פליז ומעיל גשם (שמקסימום תקני שם). אגב, מעילי הסתיו שם הם מושלמים כמעיל חורף כאן.
גם הבפנים כל כך מחומם יתר שחייבים בצל. הרבה שכבות שאפשר לקלף.
בלונדון בדצמבר היינו עם סווטשרטים, כובעים, צעיפים וכפפות. היה מעולה.

MotheRonit

New member
נעליים

ואני במזג אוויר דומה (אמנם טרופי, אבל אותו דבר מבחינת המוכנות ל"יתפוס אותנו גשם") העדפתי להסתובב בתיק עם מעיל גשם מאשר עם מטריה. היה לי הרבה יותר נוח ללבוש אותו לפי הצורך (אבל גם בארץ אני סולדת ממטריות). ואם הנעליים טובות אז כעקרון לא יהיה צורך, אבל מעדיפה תמיד גרביים ספייר אם יהיה צורך בשכבה כפולה (אני מהקפואות) או להחלפה...

למעלה