שרשור חדשות

Orenseg

New member
רכז בגובה 2.00 ששוקל 98 קילו הוא גמד?

אם צ'ילדרס ראה אותו נגד האמריקאים בחצי גמר אליפות העולם ב2006, הוא אמור להכיר אותו. בקיץ שעבר פאפאלוקאס קיבל הצעות חוזה מהלייקרס, ההיט והבאקס, לפני שחתם על חוזה עם צסק"א בשווי 10.5 מיליון יורו ל3 שנים - כשהוא יכול לצאת מהחוזה בכל קיץ עד סיומו ללא buyout (כלומר, הוא לא צריך לשלם דמי השתחררות מהחוזה). הקיץ הוא ביקש להשתחרר מהחוזה ועבר לאולימפיאקוס...

מג'יק ג'ונסון אירופאי היה כבר

והוא פרש לפני שנתיים בערך..והוא היה יותר טוב מפאפא.. מי זה אתה שואל? דיאן בודירוגה כמובן :) גם כן רכז של 2 מטר

טכנית 2.05

הוא היה משחק SG מוביל כדור ומרכז ולפעמים SF.. אבל עשה עבודה של רכז רוב המשחק

ikrmr

New member
בודירוגה ניהל את המשחק מעמדה 3

בס"ד בודירוגה היה בירד האירופאי ולא מג'יק האירופאי. הוא ניהל את המשחק של קבוצתו ונבחרתו מעמדת הסמול-פורוורד כמו שעשה בירד בסלטיקס. שחקנים אחרים שיחקו בעמדת הרכז בפאנא ובנבחרת יוגוסלביה.

י ו א ב

New member
להגיד על פאפאלוקאס,

רכז בגובה 2.00 מ' ושחקן מוביל (בגדול) באירופה כבר כמה שנים טובות, " גמד יווני עלום שם" - זה קצת (אבל באמת טיפה'לה) להמעיט בערכו... אל תזלזל בפאפא גם אם אתה מנסה להראות נקודה, ואני בטוח שאפילו הוא (צ'לדרס) לא מזלזל בו.

the mnm factor

New member
איזה מזל שדנבר מספיק סתומים

כדי לא להפטר מאנתוני תמורת קבוצת אליפות. ואני בכלל לא מבין למה שדומארס יעשה מהלך כזה. ועוד על אנתוני? הוא לא מבין את הסמליות של העניין הזה? אתה נפטר משני כוכבי האליפות שלך תמורת שחקן שהיה יכול להיות שלך לפני 5 שנים? ועוד שחקן כל כך טיפש, לא קבוצתי ולא הגנתי? מה אתה אידיוט? לא יודע חבר'ה, ההצעה הזאת גורמת לי לחשוב פעמיים לגביי הביטחון שלי בדומארס. מילא טרייסי, אבל אנתוני? איזה טמבל.

OrEl74

Well-known member
מנהל
עכשיו זה רישמי - צ'ילדריס באולימפיאקוס

אני לא זוכר מקרה של שחקן לגיטימי לכל דבר ועניין ב-NBA ושעתידו עוד לפניו שעוזב לטובת אירופה. וללא כל קשר, אולימפיאקוס הופכת להיות הקבוצה מספר אחת באירופה, פחד אלוהים.

STEVE NASH

New member
הקדמת אותי במאית השנייה

וואו.זה פשוט מדהים מה שקרה לאולימפיקוס בקיץ הזה, אם כל העסק יתחבר באמת שאני לא רואה קבוצה שתדגדג אותם.

Orenseg

New member
פשוט מוזר

זה סגל שתפור על פיני, אם הוא היה שורד עוד כמה חודשים בקבוצה הוא היה לוקח את כל התארים בהליכה. ועוד יותר מוזר: בסתיו 2008 כוכבי דראפט 2004 מגיעים לסיבוב הופעות בהיכל נוקיה. זה מתחיל ב4 בספטמבר, כשבן גורדון (בחירה 3) ולואול דנג (בחירה 7) ישחקו עם נבחרת בריטניה נגד נבחרת ישראל במסגרת מוקדמות יורובאסקט 2009, וימשיך ב4 באוקטובר, כשג'וש צ'ילדרס (בחירה 6) יגיע עם אולימפיאקוס למשחק ראווה נגד מכבי ת"א (וב5 באוקטובר למשחק אימון). מדהים, אני כבר מת לקנות כרטיסים.

the mnm factor

New member
לא מסכים בנוגע לפיני

לפחות זמנית הוא הוכיח שמחוץ לישראל הוא כישלון.

Orenseg

New member
וגם הקבוצה הזו לא הוכיחה שהיא ראויה לתואר

אבל מבחינת הקונספט של הסגל, היא מאוד מתאימה למה שפיני הריץ במכבי וניסה באולימפיאקוס. היא בטוח מתאימה הרבה יותר לפיני מאשר לינאקיס (מאמן של כדורסל יווני מגעיל וטיפוסי. אם זה היה תלוי בו, התוצאה הממוצעת של אולימפיאקוס השנה היתה 5-4 אחרי 2 הארכות ו12 שחקנים פצועים).

Orenseg

New member
תומאס חתם לשנתיים בספרס ../images/Emo4.gif

קשה לי להאמין שדומארס באמת ניסה ללכת על אנתוני. פרינס לא הצליח לשמור על פירס ולברון בשנתיים האחרונות, למה שאנתוני ירצה לשמור עליהם? אוקפור להיט או להוקס? נשמע כמו רעיון מצוין. גם דנג בבלייזרס (או בפיסטונס ובקינגס) יכול להיות נהדר. עדיף לבולס להתחיל לחפש עליו S&T תמורת שחקן פוסט (אולי לעשות טרייד דנג-שיד? נותן לבולס גבוה התקפי עם יכולת מוכחת שזקוק לשינוי אווירה וגם ככה מגיע כחוזה נגמר, ולפיסטונס את הסמול פורוורד שדומארס רוצה ומאפשר לו להעביר אותו בטרייד נפרד).

Orenseg

New member
מו צ'יקס אומר שוויליאמס ואיגי חוזרים לסיקסרס

הסיקסרס התקרבו מאוד לתקרת השכר עם ההחתמה של בראנד (כרגע הם עומדים על 53,231,771$ בפיירול), ובגלל שהחלו את הקיץ מתחת לתקרת השכר הם לא רשאים להשתמש בחריגות השונות שמאפשרות החתמת שחקנים (MLE, LLE). לכן אני חושב שהם ינסו לנצל את ה5M$ שנותרו להם מתחת לתקרה כדי לנסות להחתים קלעים ושחקנים שיעבו את הסגל - ורק אז יחתימו את איגי ו-וויליאמס (כשישתמשו בזכויות הבירד שלהם).

Orenseg

New member
ג'אז-קליפס טרייד | ג'ייסון הארט-ברווין נייט

חילופי רכזים מחליפים: נייט יחליף את דרון מהספסל, הארט את דייויס. שני החוזים נגמרים, נייט ירוויח העונה 2M$ והארט 2.484M$.

Orenseg

New member
כריס אנדרסן לנאגטס, בובי בראון לקינגס.

הfan favorite של הנאגטס מ2001-2004 חוזר להרים עם חוזה לעונה אחת, והקינגס החתימו על חוזה מובטח לשנתיים (אופציית שחקן בעונה השניה) על המינימום את הפתעת ליגת הקיץ ואחד השחקנים החופשיים המחוזרים ביותר ששיחקו בה העונה.

למעלה