שרשור התוכנית השבועית לתאריך 24.5 יוצא לדרך :

ליאור144

New member
שרשור התוכנית השבועית לתאריך 24.5 יוצא לדרך :

היום יהיו איתנו :ליאור שליין אורנה בנאי גורי אלפי וחבר הפאנל ה4 יהיה קובי אריאלי. בנוסף יהיו קובי פרץ רוני סופרסטאר והשר בוזי הרצוג .שתהיה לכולנו צפיה נעימה ומהנה

ליאור144

New member
תוכנית נהדרת !!!!

קובי אריאלי פתח מצוין שהוא אמר התוכנית על הקבר של שבוע סוף
לא יפה.ראו שלקובי אריאלי היה קשה קצת עם השפה של גורי שהיה כמו תמיד מעל כולם לדעתי
.רם עמנואל עושה ברית לביבי
לשליין יש את זה.הקטע עם מכבי חיפה לא היה מובן בכלל והיה לדעתי מיותר. פתרון בחינת הבגרות באופנה היה נחמד דווקא וממשיך את מסורת הפינות מימי ''הלילה'' הנהדרת .אסון זה אסון היה די מצחיק והפאנצים שלהם היו טובים דווקא.הקטע של קובי פרץ היה ענק ללא ספק שליין הצליח להוכיח שאנחנו לא צריכים את סנטנה וכל השאר אם יש לנו את קובי פרץ
הראיון עם בוזי הרצוג היה נחמד וחברי הפאנל עקצו אותו די יפה אבל הוא לא נשאר חייב
אהבתי תעקיצה שלו לגורי ביום שאתה תהיה מצחיק אני יהיה כריזמטי
באמת מעניין אם מי שמגהק משקר

idanoosh17

New member
הרצוג יש לי חדשות בשבילך....

גורי מצחיק ואתה עדיין לא אסרטיבי

OOOO0

New member
היתה אחלה תוכנית

אני מתה על קובי אריאלי ועל ההומור העצמי שלו. הוא השתלב מעולה בפאנל. אהבתי את כל הפינות, גורי היה מטורף כרגיל
הקטע עם מכבי חיפה אמנם לא היה קורע אבל היה די משעשע לדעתי. לפחות הייתה לו פואנטה, בניגוד לקטע עם אתגר קרת. (אוף, למה הם לא המשיכו עם המונולוגים של אורנה במקום כל פעם לשלוח אותה למקום אחר? זה היה הרבה יותר מצחיק) הקטע עם רוני היה נחמד, הקטע עם קובי פרץ היה מצוין ונורא אהבתי את הרעיון מאחוריו, או כמו ששליין תיאר את זה :"הכל זה עניין של מילים ולחן ואיך מחברים ביניהם"
הראיון עם השר בוז'י הרצוג היה גדול! אני אוהבת שרים שמחזירים ולא נשארים חייבים!

ליאור144

New member
לצערי מאיר החליט לא לענות למייל ההתנצלות שלי

אבל אני את שלי עשיתי מבחינתי הוא לא רוצה לסלוח שלא יסלח אבל עשיתי מה שהייתי אמור לעשות והתנצלתי גם על גבי הפורום וגם במכתב אישי אליו למייל

OOOO0

New member
../images/Emo201.gifמצטערת לשמוע. מקווה שהוא יסלח לך בסוף

ליאור144

New member
אני לא ירדוף אחריו שיסלח לי. אני עשיתי מה

שהייתי אמור לעשות .הוא יודע טוב מאוד שדברים התלהטו בינינו והתפוצצו בשניה אחת .אבל מפה זה בעיה שלו כי אני עשיתי תמוטל עליי אני יחיה בשלום עם עצמי גם אם הוא לא יסלח לי אני לא יתחנן לזה .

S™eX

New member
"איפה מידת הרחמים!"../images/Emo6.gif

טוב,הייתה תוכנית מצחיקה לאללה. קובי לא איכזב,היו לו יציאות ממש טובות. גורי היה שולט כרגיל. אני מתה על השטויות שלו.
אהבתי גם את הראיון והקטע עם קובי פרץ. אני מוכרחה לציין,שהג'קט של אורנה מזעזע!
מה הרייטינג של התוכנית?

למעלה