שרשור השאלה הקטנה

h a r r y4

New member
בקשה שדיי חשובה לי

גיליתי שב PWT יש אירועים שונים של ROH למרות שהייתי בטוח שהם לא מורשים או משהו כזה להעלות את האירועים האלה. לכן, הבקשה שלי היא כזאת: רשימת האירועים של ROH (לא רק אירועים שנתיים, אלא בכלל כל האירועים שהם הכריזו עליהם) מאז DBD 3.. בבקשה.. תודה לכל מי שעוזר, ואם זה לא ממש ברור, אז שהאירועים יהיו לפי סדר התרחשותם. תודה

h a r r y4

New member
תודה, אבל ב PWT היו עוד כמה אירועים

כמו no where to run למשל.. manhattan mayhem...

136014

New member
שאלה.

השידורים ששודרו היום בספורט 5+, מתי הם שודרו באמריקה? ומישהו יכול להסביר לי מה היה היום בסמאקדאון בקר של אני אורטון נגד אנדרטייקר שרנדי הביא ארון ואנדר טייקר היה בתוכו אבל גם בחוץ?

h a r r y4

New member
תשובה

השידורים בישראל הם באיחור של 3 שבועות מאמריקה, לפיכך השידורים שהיו היום בספורט 5+ שודרו לפני כ 3 שבועות באמריקה. מה שראית עם טייקר, זה היה הקלטה של לפני התוכנית.. עם כל הכבוד לטייקר הוא לא יכול להופיע פעמיים, ומיד אחרי שהראו את ההקלטה, הוא סגר את הארון כדי שלא יראו שהוא ריק. הערה חשובה: את כל השאלות נא לשרשר לשרשור השאלה הקטנה, תודה

d m e

New member
שלום לכולם+בקשה

שלום לכולם אני חדש בפורום הרבה זמן רציתי להרשם כבר ולא הצלחתי הפעם הצלחתי ואני מקווה שאני יהנה ויוכל לתרום כאן. יש לי בקשה קטנה בטוח רובכם ראיתם כאן את הפרומו של הWWE ויש בו שיר ממש יפה רוק כזה בעברית אשמח אם מישהו יוכל לתת לי את השם שלו כי איפה לא חיפשתי ולא מצאתי... תודה מראש

Rock n Sock

New member
אין לי הוט, ככה שאני לא מחובר

למכת מדינה. ואני לא יודע מה הכניסה של כל אחד שם.

GaLManiA

New member
ברוך הבא..

השיר הוא: אינפקציה - עין הנמר ובאנגלית שזה יותר יפה...: fortinger-eye of the tyger

למעלה