שרשור השאלה הקטנה

F a d i

New member
שלום לכם,אפשר לקבל סיכום למאורעות

חודש יולי בסמאקדאון וראו?! כל הדברים החשובים שקרו (מבחינת סטוריליינים וכו'),העברות אחרונות שהיו וכל מידע שתרצו (כולל ספויילרים..!) כמובן שאקרא מאוחר יותר את כל הדיווחים אבל רוצה ככה על קצה המזלג מה הדברים החשובים שהיו תודה מראש

Cheat 2 Win

New member
אנשים - וינס קנדי מקמהון

כמו שאתם אולי יודעים (תראו למטה כאן בעמוד..) אני טס לארה"ב בסוכות. עכשיו, יש לי משפחה רחוקה מאוד שגרים בניו יורק. הם באים לארץ כל שנה. היום הם היו אצלנו. למה אני מספר לכם את זה? האבא שם אמר שהוא שהבעלים גר בשכונה שלהם. הבעלים בעיקרון זה וינס מקמהון. אז אם מישהו יוכל להגיד לי איפה וינס גר בדיוק זה יעזור לי לדעת אם זה אמיתי או שהם סתם התבלבלו או משהו כזה. ובRAW האחרון וינס אמר לצ'אביטו (אני יקרא לו ככה תמיד!! נו קווין וואיט!!) שהוא גר באיזה מקום שסעמק שכחתי כרגע את השם של המקום. אז זה באמת המקום שהוא גר בו? תודה רבה.

Rock n Sock

New member
בבקשה

דיווחי תוכניות מהשנה, תחפש את של חודש יולי, זה בתחתית העמוד.

Rock Bottom

New member
גריניץ', קונטיקט

איפה ששפר שיחק במכללות, כאילו דההה? ומה זה יעזור לך לדעת איפה לעזאזל הוא גר?

Cheat 2 Win

New member
../images/Emo10.gif

אתה לא קראת את ההודעה או מה? יכול להיות שמשפחה רחוקה שלי שכנים שלו

Cheat 2 Win

New member
לאדע

זה יהיה מגניב אני "בטעות" יתקל בו בדרך לאנשהו עם החולצת טריפלס שלי ונדבר ואני יגיד לו להחזיר את הדאדליז!!! דאם איט!!!

hirshfe

New member
ונניח שהם שכנים

אבפילו בית ליד בית? אתה באמת חושב שהוא יידבר איתך? ויקישיב לך? במקרה הטוב תזכה להצטלם איתו וחתימה

h a r r y4

New member
צודק

אבל אם הוא רק יצליח לגרום לוינס לחתום על מסמך שאומר שהדאדליז חוזרים, כולנו נודה לו.

F a d i

New member
תודה אבל ביקשתי סיכום כללי כזה

לפני שאני מתחיל לקרוא את הדיווחים של כל התכניות

pufpuf

New member
שרשור השאלה הקטנה

כל שאלה או בקשה יש לשרשר לשרשור זה בלבד אחרת היא תמחק

Sid

New member
כשבWCW היו אומרים

על סטינג שהוא חבר עתידי בהיכל התהילה אז לאיזה היכל תהילה הם התכוונו של WWE?

Sid

New member
ו

היכל התהילה של WCW זה היה סתם ביטוי או שבאמת היה דבר כזה?

למעלה