שרשור הפרק האחרון

superoe

New member
סליחה באמת שהיוצרים של הסידרה

לא חשבו על הרגשות שלך P: בסופו של דבר, אחרי שראיתי את הפרק האחרון אני אני מרגיש חצוי, גם כי יש מציאותיות בתחושת האכזבה מהאהבה אחרי שאתה חווה פרידה, ומצד שני הרצון לראות את שתי הצדדים מאושרים בסופו של יום. בסופו של דבר אם מייק היה חוזר אליה זה היה מקרה של "הרופא וגרושתו" , או .. נראה לי שזה הדבר השני שלימדו אותנו בי"א בספרות , בכל מקרה ... אני לא חושב שאת לא באמת מצטערת ( מצטער ? אמיר אא ? ) שהתחלת לראות את הסידרה, אני התחלתי לראות רק מהאמצע, ובתור אחד שדיי סולד מטלויזיה וחזר מחו"ל רק לפני חודש, לא הייתי מאמין בחיים שכשאני אחזור לארץ אני אהיה כל יום באותה שעה מול הטלויזיה בשביל לראות את אותה סידרה .. בסופו של דבר זה מראה על עצמנו, אולי את פשוט לא אוהבת לראות את עצמך בתוך סוף לא שמח, אבל כנראה שמאוד מציאותי .. רועי

לילבת

New member
מסכימה וחולקת גם

אני מסכימה..אבל אולי בסופו של דבר רובינו רואים טלוויזיה וסדרות בכדי לברוח קצת מהמציאות..סופים רעים יש מספיק בחיים...

tauro

New member
../images/Emo25.gifמכורה

עד שסוף סוף יש סדרה מושלמת וראויה לשידור ,למה כזה קצר??? אפילו בעלי, שלא סובל סדרות ישראליות התמכר (אין לו ברירה השלט אצלי) עונה שניה - חובה!!!!

lchen3

New member
איך מייק לא סולח לנוגה??????

זה לא יכול להיות, היה להם קשר מדהים לא הגיוני שהוא לא סולח לה !!! הרי הוא מאוהב בה בטירוף, ככה הוא מוותר עליה ? סוף מאכזב

אין מה לומר

הסידרה הכי טובה שהייתה פה.זה זמן רב. הפרק האחרון היה מדהים. מחכה לעונה שנייה

Fugue

New member
אההההההההה!!!

מתי העונה השניה לעזאזל?! וזה רק אני או שלעוד מישהו הסיצנה שמייק מגלח את השיער מזכירה את הסצינה מ"החומה" של פינק פלויד לפני שהוא משתגע?

s h a r u s

New member
האמת

לא ראיתי עדיין את כל הפרק אני אראה מחר ראיתי רק מה שיש באתר... אז ממה שראיתי לא כ"כ הבנתי למה ערן בא למשרד של עידית (כדי להראות לה את החברה החדשה :S) אבל בטח כשאראה את הפרק המלא אבין. מה שכן הקטע ע נגה ומייק פשוט חזק! ממש ממש ממש חזק אהבתי לגמרי! גם אהבתי את הקטע שנגה מחזירה למייק את הסווצרט שלו ואז הם מדברים זה פשוט קטעים חזקים.. אני מחכה כ"כ לעונה הבאה אני מקווה שהיא לפחות תסתיים בטוב :)

שחקנית

אני בת 23, גיליתי את "תורת המשחקים" בגיל 17 וחצי ששברו לי את הלב נואשות ומאז הבטחתי לעצמי שאני אדאג לעשות את המוות כמה שיתאפשר לי ובייחוד ל"שחקנים" ראיתי את הסדרה מבלי לפספס ואילו פרק 1, כל פרק הייתי בתפקיד אחר...הזדהיתי עם כ-ל התפקידים וכל אחד בתקופה אחרת בחיי..הבעיה בתורה הזו שהמחישה הסדרה מצוין ש"שחקנים" נשארים "שחקנים" עד שלב מסויים, "האהבה האמיתית" , פה הסדרה פקששה עם הסוף ואני מאמינה שתתקן אותו בעונה הבאה כיוון ובחיים האמיתיים לא גומרים הכל בגלל בגידה, זה כואב , זה קשה אבל אהבה אמיתית (שקבלה צ'אנס שני) לא מתפרקת סופית בגלל בגידה. בתודה מראש, ד"ר love

נ.ב-

אורי פפר וורד פלדמן פשוט מצויינים. לשחקן הראשי בסדרת דרמה גלובוס הזהב!( או כל דבר אחר שמקבלים בארץ) פשוט שחקן ברמה עולמית. לא נראה כזה בארץ עד כה.

חני1810

New member
היסוריים אחרי הסיום

כל חברותיי ואני ממש מתייסרות בשל הסיום הלא אנושי של הסידרה. כולנו התחברנו כל יום למייק ונוגה והסיום הרס לנו את כל הסידרה. חבל

LIADSES

New member
אהבתי

כמעט ירדו לי דמעות בגזירת שיער... סדרה פשוט ממכרת, והעורך של המוזיקה בסדרה מדהים! כל פרק חייב להיות איזה שיר טוב.. מחכה לעונה השנייה.

yyoossii111

New member
היה פרק יפה!מחכה לעונה שנייהה!!!!!!

אני מת שכבר העונה השנייההה תתחיללל זאת סידרה נהדרתתתת

gilaufer1

New member
בוצי בוצי

מישהו יכול להשיג לי את המילים של השיר האלמותי "בוצי בוצי"....

m a y a n a

New member
הוכחה שלא צריך קול בשביל שיר מוצלח!

בוצי בוצי. בביצוע נוגה ירושלמי. butzy butzy i love you butzy butzy tell me who butzy butzy you're my love פשוט המילים רבות המשמעות - התוכן הגלוי והסמוי מהעין - המטאפורות המדהימות - הן, ורק הן שעושות את השיר לשיר העשור!

בוצי בוצי - המילים

בוצי בוצי מילים: קרן הרשקוביץ לחן: מיטלמן לא רוצה סרנדות מתחת החלון או מכתב עם לבבות ופרפרים שמעתי כבר את כל המילים שבמילון שום דבר כבר לא נשמע לי מקורי אז אל תגיד מה שאמרו לי כבר אלף פעמים דבר כבר בשפה שרק אני אבין בוצי בוצי call me now בוצי בוצי tell me how בוצי בוצי You're my love רק אותך אני אוהב בוצי בוצי talk to me בוצי בוצי And you'll see That together we will be יחד For eternity

למעלה