שרשור הספוילרים

YossihNew

Well-known member
סדרה ממש טובה מסתיימת יום לפני שהמציאות עולה על מה שמוצג בה. ולא קשור אליה בכלל. וגם הסדרה השנייה עוסקת באירוע החשוב (שקורה כל כמה חודשים) של השבוע הבא.
 
נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
מותק בול באמצע: |קלפי| |נחמה|

פרק 12- עזרת נשים:
הקרב על סימון התמ"ל מגיע לשיא ואלכס שולח את אגוז לאיים על מותק. גוליאנו מפתיע ומוסר מידע חשוב.

פרק 13- בחורה אש (פרק אחרון):
ההצבעה על סימון התמ''ל הגיעה ועל מותק מופעלים לחצים אדירים לסגת. נאמנותו של זיף נבחנת כש-120 ח''כים מתכנסים במליאה. אלכס מגיע לצפות מקרוב.
 

שיר m

Member
כבר נגמר? אז מזל שיש לי עוד כמה וכמה פרקים להשלים |טמבל|
 

YossihNew

Well-known member
שקשוקה: |כלב|

פרק 9- הניתוח:
אמא של יולי מחליטה לעקר את שקשוקה. כשיולי מגלה את התוכנית, היא והחברים מחליטים להציל את שקשוקה ומבריחים אותה לבית הספר למרבה חרדתה של אילנה שמפחדת מכלבים. כולם מתבגרים קצת בסיפור הזה.

פרק 10- קין הבל ויוסי גם:
הילדים צריכים להתחלק לזוגות ולהכין משחק קופסא המבוסס על סיפור תנכ"י. מייקי וקשת, אופק ואביב ויולי ואפי לומדים שלעבוד ביחד זה לא תמיד קל, ושחוסר התחשבות יכולה גם להרוס חברות.

פרק 11- בעד הנגד:
בחירות למועצת התלמידים ב"שדות" הופכות לשדה קרב חברתי בקרב גיבורי "שקשוקה". קשת מציגה מצע ערכי, בעוד דותן ואביב מציגים מצע המונע מאינטרסים אישיים. ציקי נוני צוברות כוח בזכות ביטול דעות של אחרים, ובעצמן אומרות כלום ושום דבר. יולי הממונה על טוהר הבחירות מוצאת את עצמה בתווך, ומשלמת מחיר חברתי.

פרק 12- יום הפוך:
יום הפוך בבית הספר. ההורים מחליפים את המורים. דותן מתבייש באבא שלו ויולי דווקא מתרגשת ומחליטה לעשות סרט על האירוע. בינתיים המורים עוברים גיבוש בחדר המורים כשאמא של דותן מעבירה להם שיעור תרפיה במחול.​
 

YossihNew

Well-known member
במקרה, במקרה הפרק של יום שלישי, כל קשר למציאות מקרי בהחלט.

וכולנו יודעים מה יקרה. לא, קשת לא תיבחר בגלל המצע הנהדר שלה. דותן ואביב אולי יצטרפו לקואליציה ויפרו הנחיות. ציקינוני אולי יהיו ראש האופוזיציה. אבל כולם יודעים מה יקרה בסוף.

דור דואני תיבחר כי היא הכי יודעת לדבר באנגלית ואמרה שמייקי נוהר לקלפי. זה מה שקורה תמיד.

כל מערכת בחירות... נתראה בסיבוב הבא.​
 

שיר m

Member
הסדרה ממש נחמדה אבל חסר לי יותר מאפי. היא הדמות הכי מעניינת ומופיעה מעט מדי.
 
למעלה