שרשור הכרות

סופי 777

New member
יואו

חחחחח כן זאת אני מט'. יואואו איזה עולם קטן

fatbery

New member
עכשיו אני..

שם:אורי(ברי) שפלן עיר מגורים:סביון אי סי קיו:זין על אי סי קיו מסנג'ר:[email protected] אני ברי מהלהקה ואני לא יודע איך לשים תמונה=)

Chen Shesek

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo181.gifP:

שם: חן גיל: 12 עיר מגורים: מודיעין איסיקיו: 297065198, תגידו שזה אתם מסנג'ר: שבק חיים

Poppy92

New member
אני.. הוספתי קריטריונים (?!) משלי

שם: נופר/פפי/יודה הסירונית/קרן/ישראליאנה/מרלין/נפי גיל: 14 עיר מגורים: ראש העין יאאאאאק מסנג'ר: [email protected] מאכל אהוב: יש הרבההה.. שוקולד, גלידות, במבה, מלפפון חמוץ ו.. קולה זה נחשב?! חשק ל: כל מה שכתוב למעלה.. שיר שמתנגן ברקע: guns n roses - paradice city אהה.. ואני לא הפאקצה שיושבת.. אני זאת שמחזיקה לה את היד כשעושים לה עגיל באף

ShiraBJ

New member
ממממממממ טוב.. אז תורי

שם: שירה גיל: 14 ועוד חודש וקצת אני אהיה 14 וחציייי =] עיר מגורים: חולון עאלק עיר ילדים, רק זקנים יש פה מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: ממממ אין לי מושג מאכל אהוב: חחח הצחקתם אותי- הכל!!! חחחח חשק ל..: ממממ יש לי הרבה חשקים, אני חפצה בהרבה דברים :p שיר שמתנגן ברקע: I Write Sins Not Tragedies של פאניק! ושניה אני מנסה להוסיף תמונה...

SAMAR

New member
ציףציף על הרציף.

אימאאאא אזה חום!!!!11 שם: סמאר כתלה בלה בלה גיל: 17+ הכי זקנה חוצמדוויק D: עיר מגורים: ליד ירושלים איפשהו. איסיקיו: אין. מסנג'ר: [email protected] כפרות על רענן "חביתה+גבינהצהובה" פוגל ששונא אותיD:. וכפרות על לורלהסקס השמן. חם לי יא אללה יתכם!!!! (חייבים תמונה?X:)

ziljian 1234

New member
אז,שלום.

בכל אופן,אתם להקה בת בת בת זונה. לא ראיתי כישרון כמו שלכם המון זמן. אני מקווה שתצליחו,אתם באמת ראויים לזה. מזל טוב על הפורום. בכל מקרה,אז שמי הוא לוסי,ואני בת 18 מחור קטנטן לייד ירושלים שנקרא:מעלה אדומים. 2 נ.בתים חשובים: א. מיכלי שלי פה,אז הפורום שלכם שווה. ב. המתופף שלכם חיית אדם. והוא גם שווה נורא.(דיי פדופילית הייתי אומרת.) ונתתי לבאסיסט שלכם סיגריה ביום שישי,ופשוט הייתי חייבת לציין את זה. אז בעצם,זה יצא 3 נ.בתים. הלגה!

../images/Emo15.gif../images/Emo216.gif../images/Emo210.gif לוסייייייייי../images/Emo99.gif

כלכך הרבה זמן לא ראיתי אותך]]];;;;;; מהזהההה אני מתגעגעת לציצי שלך&@$&@^@#@#$^%@#
. מתי אני רואה אותך יאכוסית סקסית שלי?
אני אוהבת אותך הכי בעולםםם
. ואם אני לא רואה אותך במפגש סוכות ב12.10 אני באה אלייך הביתה באמאשלי [פאק, אני מקווה שתבואי למפגשO_O]... גאאאדדדד אני מתגעגעת
|חיובק|
.

למעלה