שרשור הכרות

swirrrly

New member
שרשור הכרות

אני אתחיל: שמי הוא שירלי, ואני בת 14 מהמרכז. אני מחבבת את ג´קי צ´אן מאוד ופתחתי את הפורום כדי שאוכל לדבר עליה (הסדרה), וגם כדי שסוף כל סוף אדע איך זה להיות מנהלת! עוד הרבה תחביבים אין לי, וכרגע אני מתכננת להשקיע את עצמי בפורום.

swirrrly

New member
אה,

ונולדתי ב-12 ליוני 88´ גם אתם מוזמנים לשרשר את התאריך שלכם, כדי שנוכל לתת לכם ברכת
במועד המתאים.

ל א ק י

New member
../images/Emo26.gif

קוראים לי ****..(מה אכפת לכם לעזעזל איך קוראים לי?) אני ממגדל העמק.... נולדתי ב13 לאוגוסט 89 (עוד 3 שעות ו25 דקות)

shahf

New member
שירלי

התוכנית שלך לגילוי השם של לאקי לא הצליח אאה אני שחף מעמק הירדן נולדתי ב8/4/88 וזהו

שלום

קוראים לי סער רנולדתי ב-22 לאוקטובר 88 אין לי ממש תחביבים שאין לאף ילד אחר ואני חייב להודות שממש לא חשבתי שיוציאו גם לגקי צאן פורום... אני לא מנסה לצחוק על מי שכן נכנס כמו כל המשועממים האלה שכותבים כאלה דברים... פשוט לא חשבתי שמישהו יוציא לזה פורום.

missundaztood

New member
../images/Emo9.gifאפשר להצטרף?

אני *** בת 79 ושלושה חודשים ואני לא מעריצה של הסידרה\פיתחתי אובססיה הקשורה אליה\משהו כזה אבל אני חושבת שהיא נחמדה... אז.שלום לכולם

אני חדש פה, אני אספר על עצמי.......

קוראים לי אלי, אני בן 15.7 מחדרה (מישו מכיר
) ו... אני אוהב את הסדרה (ג´קי צ´אן, אלא מה
) למעשה אני גם אוהב את ג´קי, אהבתי את כל הסרטים שלו

שלום לכם!!!

אני ענבר אני בת 11 מפ"ת אני אוהבת את גקי צאן (דההההה) וזהו! נ.ב שאר פרטים בכרטיס האישי!

green lantern

New member
סוודי קאפ

אני שי בן 14 ב19 לאוגוסט (88) אני אוהב את הסידרה ואני לא מבין כלכ ך מה קורה שם.. הקמעות אצל היד האפילה ואחר כך אצל ג´קי ומדור 13 אני מנהל קהילות(פורומים) קומיקס וטלויזיה כאן בתפוז ו.. זהו

swirrrly

New member
הסבר:

עד לפרק מספר 12, "הנמר והחתול", כל הקמעות נמצאות במדור 13. אך אבוי, קמע הנמר (או טיגריס, כי ככה קראו לזה בסדרה), נשבר לשתיים, מה שמפר את איזון היין-יאנג של ג´קי וחוצה אותו לשני אנשים שונים: ג´קי הטוב והרכרוכי, וג´קי הרע שמחפש אקשן. ג´קי הרע מחליט לגנוב את הקמעות ממדור 13 בשביל כנופיית "היד האפלה". הקמעות נמצאות בארגז, ומחוץ למדור, שתי הג´קים נלחמים אחד נגד השני, וכמובן שג´ייד מופיעה בכל פינה ומנסה לעזור לג´קי הטוב גם בשימוש הקמעות. אך, ולמונט הרשע, רע-רע, משיג לבסוף את ידו על הקמעות, והופך את שנדו הפסל, לשנדו שד האש. מה שמזכה אותנו בפרק סיום מאוד מלהיב, פרק מספר 13: "יום הדרקון". בכלל, מידע על הפרקים כמו שצריך, בקישורים, בפינת "על הסדרה", באתר הלא רשמי. הם גם שינו קצת את העיצוב שם, ועכשיו זה דוקא יותר נוח.

נֵץ

New member
שלום

אני נדב בן 15 (8.6.87) אני מחבב את ג´קי צ´אן. שמתם לב שיש עכשיו פרקים חדשים?

swirrrly

New member
הקפצה כי,

אני רוצה להודיע שאני אקים לוח אירועים כל אחד שיכתוב שם את היומולדת שלו\ה!!!!!

yaniv002

New member
Me

שלום לכולם. שמי יניב ויסוצקי.אני מנהל פורום טלוויזיה,באתר ערוץ הילדים. אנין נולדתי ב20 לאוגוסט,1988,וזה אומר שאוטוטו יש לי יומולדת 14. אני גר בת"א.אני מאד מתעניין בעולם התקשרות,ומקווה לעבוד בעבודה תקשרותית שאהיה גדול.אני דווקא מעדיף את העולם שמאחורי הקלעים. אני לא צופה בסדרה.צפיתי רק בפרק אחד.אבל אני סתם גולש,בשביל לקרוא,לכתוב.וכולם מוזמנים לבוא לאינדקס הפסטיגלים של חבר שלי,שבמקרה אני מנהל היח"צ שלו. חוץ מזה,אני מנהל פורום החופש הגדול! בזולה. אני גם מנהל קרייאטיבי באתר "TV online"-החל מיום ראשון.

למעלה