שרשור הכרות

שלום../images/Emo140.gif

שם: שירה גיל: 13 ומשהו
איזור מגורים: מרכז שיר מועדף של בונג': Livin' on a prayer אלבום מועדף של בונג': לא יודעת, קשה להחליט. חבר להקה מועדף: ג'ון
אני הולך/ת להתנחל בפורום? בתקווה עוד משהו? לא, אין כלום

Lovable Stray

New member
../images/Emo66.gif

שם: ג'סי גיל:21 איזור מגורים: קריות שיר מועדף של בונג':כל יום שיר אחר, כרגע Lie to me אלבום מועדף של בונג':These days! חבר להקה מועדף:כולם אני הולך/ת להתנחל בפורום? Sure
עוד משהו? ווף

elena20

New member
עונה

שם:ילנה גיל:עוד 3 שבועות 21!!!! איזור מגורים:צפון שיר מועדף של בונג':always
אלבום מועדף של בונג':לא יודעת,לא מכירה את כולם.... חבר להקה מועדף:ג'ון
אני הולך/ת להתנחל בפורום? מקווה עוד משהו?אני ממש עייפה ואין לי כוח ללמוד..... ואיזה כייף שיש סוף סוף פורום!!!!

drnaji

New member
אני ../images/Emo26.gif

שם:נאג'י גיל:21.4
איזור מגורים:איזור חיפה שיר מועדף של בונג':יש מלא,קשה לי לבחור אחד מה עוד שטרם השלמתי את כל השירים שלהם. אלבום מועדף של בונג': טרם שמעתי את כולם חבר להקה מועדף: לא רלוונטי מבחנתי
אני הולך/ת להתנחל בפורום? רק אחרי שאסיים את המבחנים שלי ביום רביעי עוד משהו? שמח שפורום הזה נפתח,ושיהיה
לכולם.

Rock n Sock

New member
אני..

שם: רם גיל: 16 איזור מגורים: השרון שיר מועדף של בונג': ליבין און א פרייר
אלבום מועדף של בונג': This Left Feels Right: חבר להקה מועדף: ג'ון... אני הולך/ת להתנחל בפורום? מקווה עוד משהו? בהצלחה לפורום

AvIv AV

New member
אני

שם:אביב(אני בת) גיל:13.5 איזור מגורים:קיבוץ ליד חיפה שיר מועדף של בונג': In These Arms אלבום מועדף של בונג':אין לי עדין את כולם אבל אני אוהבת מאוד את Have A Nice Day חבר להקה מועדף:ג'ון
אני הולך/ת להתנחל בפורום?נירא לי שכן עוד משהו?לא

עכשיו תורי!!

שם: הילי גיל: 19 עוד מעט נושקת ל20!! איזור מגורים: מרכז..(סורי אני יודעת שזה תשובה של בנות.. אבל זה מה שאני יכולה לספק כרגע!! פכככ) שיר מועדף של בונג': תלוי לפי המצב רוח! כרגע אני שומעת אממ MISSUNDERSTOOD שזה שיר מעולה למצב רוח פרוע. כמו שלי יש תמיד!! אלבום מועדף של בונג': אהבתי את האוסף האחרון שלהם! ואת IML חבר להקה מועדף: ואייייי כמה שהשאלה הזאתי מיותרת!!! רק ג'ון בנשמה שלי.. אני הולך/ת להתנחל בפורום? הפורום הזה ניכנס בהחלט למועדפים שלי אבל אני ינסה לבקר כשאני אהיה על המחשב.. בקיצור- אשתדל מאוד!! עוד משהו? אממ לא נראה לי.. צריך להיות עוד משהו?!

למעלה