שרשור היכרות:

עונה

1) בן כמה: 26 2) מה הוא עובד\לומד\גר וכו': הינני לומד מדע וטכנולוגיה ובוטניקה. אני מוצא את הנושאים הללו מעניינים. 3) איך הוא מצא את הפורום. צחי נוימן הרביץ לי בשיעור בוטניקה במכללה, וגוגלתי את המילה "חנונים" בכדי למצוא עוד אנשים שצחי נוימן מרביץ להם. 4) איך הוא קשור למילה חנון (או גיק) אם בכלל. יש צורך להסביר? :) ורק לוודא שאתה אכן צורת חיים אינטילגנטית: אם יש על שולחן בשורה כף מזלג סכין צלחת וכוס - אם בין הסכין והמזלג יש צלחת איפה בוודאות הכף לא נמצאת (הראשונה בשורה/השניה בשורה/השלישית בשורה/הרביעית בשורה/החמישית בשורה). הכף תימצא ליד הסכין והמזלג, מכיוון שלפרפר יש ארבע רגליים. :)

עונה../images/Emo98.gif../images/Emo29.gif

שכל אחד יספר קצת על עצמו: 1) בן כמה בת 15, נולדתי בג' בתשרי! זה יום בו נבנתה הפגודה המפורסמת בסין בשנת 120 לספירה על ידי הקיסר שי אה צ'ו! 2) מה הוא עובד\לומד\גר וכו' לומדת באורט, מגמת רובוטיקה! אוהבת מאוד לערוך ניסויים העוסקים בחקר המגמליה. 3) איך הוא מצא את הפורום. נכנסתי לאתר "מדע צעיר" לאחר שחיפשתי מידע על יחסי גומלין בין אלפקות, שם היה קישור לפורום! 4) איך הוא קשור למילה חנון (או גיק) אם בכלל. תמיד בבית הספר מכנים אותי חננה כי אני מכינה שיעורים בהכל, ועוזרת המון למורה לביולוגיה ולמורה לכימיה בניסויהם המוצלחים! ורק לוודא שאתה אכן צורת חיים אינטילגנטית: אם יש על שולחן בשורה כף מזלג סכין צלחת וכוס - אם בין הסכין והמזלג יש צלחת איפה בוודאות הכף לא נמצאת (הראשונה בשורה/השניה בשורה/השלישית בשורה/הרביעית בשורה/החמישית בשורה). בשורה הרביעית של השורש הריבועי של T אשר נמצ בזווית מירבית של 84 מעלות במישור איציק שמכונה גם מישור מילקה נטוי זוויתית! אם הטמפרטורה של אותו מקום תהיה מתחת ל-26 מעלות זה עלול ליצור איזושהי תגובה אלקטרו מגנטית מסוכנת שמשבשת הרכב כלורי של מגמליות. מקווה שהבנתם משו

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifיאללה../images/Emo152.gif

בת כמה: אממממממ.. כאילו חחח.. וזה :) מה עובדת/לומדת/גרה: אני עובדת במועדונים הכי שאווים בעיר :) בואו, זה רק שקל 90 !!!!111
איך מצאתי את הפורום: חיפשתי בגוגלה (ככה קוראים לזה? חח....) כי חנונים הם הכי נואשים (:) איך אני קשורה למילה חנון: כשהייתי בכיתה ה' העתקתי מאחד, החבר שלי הרביץ לו (= אם יש על שולחן בשורה כף מזלג סכין צלחת וכוס - אם בין הסכין והמזלג יש צלחת איפה בוודאות הכף לא נמצאת? לא בקצוות נו! אולי אני פרחה מטומטמת אבל גם לי יש גבולות גאד דאמט!@!#$&^*)@#$% חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.......................

ש י ו ש1

New member
../images/Emo79.gifיאללה

1) בן כמה-אני בת 5 אבל מחרתיים 8 2) מה הוא עובד\לומד\גר וכו'-אני עובדת ברפת של נחמה 3) איך הוא מצא את הפורום.-אני מצאתי את הפורום כשהקלדתי את מה שאני-חנונית 4) איך הוא קשור למילה חנון (או גיק) אם בכלל.-אתמול היה מבחן בפיזיקה מתקדמת לילדי כיתה ד' וכל הילדים בכיתה העתיקו ממני ואז כל הכיתה נענשה ואז אמרתי למורה שאני אוהב אותה מאוד ואמרתי לה שהמכנס שלה נורא יפה כי הוא מגיע לה לציצי ורק לוודא שאתה אכן צורת חיים אינטילגנטית: אם יש על שולחן בשורה כף מזלג סכין צלחת וכוס - אם בין הסכין והמזלג יש צלחת איפה בוודאות הכף לא נמצאת (הראשונה בשורה/השניה בשורה/השלישית בשורה/הרביעית בשורה/החמישית בשורה).השניה!!!! גיקי

Crazy Lala

New member
עונה!!11

1) בן כמה אבל אני בת
2) מה הוא עובד\לומד\גר וכו' בתיכון! דא!! במגמת עיצוב אופנה! בשביל המגמה צריך ציון טוב ב3 יחידות מתמטיקה אבל נכשלתי בכל המבחנים! אבל בגלל שאני כוסית המורה וויתר לי. 3) איך הוא מצא את הפורום. היתה לי איזה שאלה בפיזיקה על ניוטון, נו זה שנפל לו אבטיח על הראש ואז הוא המציא את הנורה ורץ ערום ברחובות העיר. 4) איך הוא קשור למילה חנון (או גיק) אם בכלל. אמממ פעם אחד כזה הכין לי את כל העבודות למשך חודשיים!! המורה הייתה בשוק שקיבלתי מאה! זה הרס לי את רצף ה47 אז ניפנפתי אותו. ורק לוודא שאתה אכן צורת חיים אינטילגנטית: אם יש על שולחן בשורה כף מזלג סכין צלחת וכוס - אם בין הסכין והמזלג יש צלחת איפה בוודאות הכף לא נמצאת (הראשונה בשורה/השניה בשורה/השלישית בשורה/הרביעית בשורה/החמישית בשורה). בתוך הכוס!!! דאאאאא אתם מוזמנים ליצור קשר כשאני אהיה מעצבת אופנה מפורסמת!!!

sleibtag

New member
הכרות

1)18 2)סיימתי תיכון, מתלבט מה לעשות 3)שקר! אני הקמתי את הפורום!! 4)בקשר פפטידי נסתמך על הסימטריה ובהנחה שיש רק תשובה אחת נכונה. ללא קשר לשאלה התשובה היא- בשורה השלישית

עונה

1) בן כמה? אני בן ז___ כו___ חחחח 2) מה הוא עובד\לומד\גר וכו': אנמי לומד בטכניון הנדסת גנטיקה כימית ויש לי כבר תואר שני ומנהל פלפלים 3) איך הוא מצא את הפורום? אני המצאתי אותו חצופים 4) איך הוא קשור למילה חנון (או גיק) אם בכלל: יש לי הרבההההה חנונה באף ורק לוודא שאתה אכן צורת חיים אינטילגנטית: אם יש על שולחן בשורה כף מזלג סכין צלחת וכוס - אם בין הסכין והמזלג יש צלחת איפה בוודאות הכף לא נמצאת (הראשונה בשורה/השניה בשורה/השלישית בשורה/הרביעית בשורה/החמישית בשורה): בשירותים של אחמניג'אד!!!

על החיים ועל המה?

1) כמעט 21 2) עתודאית להנ' חשמל באת"א, שנה ג'. אשדודית שגרה במעונות 3) לא זוכרת, ככל הנראה באופן אקראי לגמרי 4) שאלה קשה. הבעיה היא שלא אתה מגדיר את עצמך ככזה, אלא הסביבה, ושאר הדברים מתפתחים על הדרך. אם לשפוט לפי הסטיגמות, אני לא גיקית סטנדרטית בכלל. אני לא גיימרית (מסיבות היסטוריות), לא באמת יודעת לתכנת, אף פעם לא הייתי באייקון ובדומיו. אבל השתתפתי בחידון התנך ובמחנה ההכנה לאולימפיאדה הבינל' בפיזיקה, ולמדתי בכיתת מחוננים. אז אולי יש משהו...

ובקשר לבדיקת האינטליגנציה

אם אני אענה עכשיו, זה לא יוכיח כלום, כי כבר פורסמה תשובה

Pr0bl3m

New member
השלישית בשורה...

חח נו באמת איפה שלא תשים את השלושה תמיד אחד מהם יהיה שלישי בשורה. אני בן 17. לומד בבית ספר תיכון. בשעות הפנאי לומד מתמטיקה, פילוסופיה, אסטרונומיה/אסטרופיזיקה/קוסמולוגיה, פיזיקה, פסיכולוגיה, תכנות ואבטחת מידע. מצאתי את הפורום תוך כדי שיטוט באתר תפוז. לכל אחד יש הגדרה משלו למילה "חנון". ההגדרה שלפיה אני חנון היא: לא מעשן, לא שותה, לא לוקח סמים, מתעניין יותר מדי במדעים, מדבר יותר מדי על נושאים שהאדם הממוצע לא מבין בהם, IQ גבוה, EQ נמוך, מבזבז את רוב זמנו על המחשב וחסר ניסיון עם נשים.

אז ככה:

1) אממ.. עדיף שאני לא אגיד.. אבל בכללי אני בחטיבה... 2) אני לומדת בבית ספר!! (כנ"ל) 3)בכתבה בעיתון.. אותה אחת שלך (מתן) אני זוכרת שהגעת איתי! 4)אממ.. אני מוגדרת כ"מחוננת" (כמו שבטח כבר הבנתם) אבל זה לא ממש קשור.. אני לא ממש מתה על מד"ב, לא משחקת בכל הדברים האלה (איך שלא קוראים להם) (אולי זה קשור איכשהו לזה שאני לא מבוגרת?)... אבל: הממוצע שלי בתעודה של המחצית הזאת היתה.. 100. במחצית הקודמת... 99.2 (2 95). אני בהחלט מרגישה חלק מקבוצה שכל הזמן צוחקים עליה, מקפחים אותה והגיע הזמן שקצת נרים ת'ראש... זאת המטרה של הפורום, לא? התשובה היא השלישית בשורה, אבל הצצתי... אתם מוזמנים לשאול שאלה אחרת
ולגבי ההתחלה- באמת איפה האנשים האלה?? בלעדיהם הפורום כמעט לא מעורר בי רגשות נוסטלגיים!!

מתן4ל

New member
טוב לא חייבים חידה אחרת

אני אחשיב לך את זה...
ואין לי מושג מה המטרה של הפורום
ואלי אני יארגן בשבוע הבא מפגש פורום אז את מוזמנת

עונה

1. 21 2. צבא, גר במרכז 3. הספקתי לשכוח, הצטרפתי בימיו הראשונים של הפורום, ולא הייתי פעיל כל מיני תקופות באמצע 4. אולי זה שאני מתעסק הרבה עם מחשבים.. לא יודע מעבר לזה. שלישית בשורה. זכיתי במשהו ?

מתן4ל

New member
היית זוכה אם היית עונה בזמן ../images/Emo13.gif

היית זוכה להיכנס למקום גבוה ברשימה (שם למטה בפורום) [מצד שני לא הכי גבוה כי את לא בת]. אולי אני אעדכן את הרשימה או משהוא. בכל מקרה אני ממש מופתע לטובה מכמות האנשים שיש כאן...

למעלה