שרשור היכרות

Katherine

New member
שרשור היכרות ../images/Emo124.gif

גיא, אני מקווה שלא אכפת לך מהיוזמה, אבל צריך לעשות פה היכרות רשמית ומסודרת.. אז שכל אחד יספר קצת על עצמו, על ההיסטוריה עם היפים, דמויות אהובות, עלילה אהובה... (ופליטי הייד פארק, מקווה שכולכם פה
) אז ככה, אני סיגל בת 17 אני צופה ביפים מההתחלה (הזמנים הטובים) הדמות האהובה עליי תמיד תהיה טיילור ז"ל, גם את מייסי אני מאוד אוהבת ומהדמויות הנוכחיות...אמממ לג'קי יש פוטנציאל וסטפני היא המלכה הבלתי מעורערת. ומשום מה אני אוהבת את תורן (אל תשאלו למה). העלילות שהכי אהבתי היו טיילור במרוקו, החטיפה של טיילור, ושילה ולורן שכחתי משהו...??

Guy K

New member
נעים מאוד ../images/Emo6.gif

יש לי גם עוד משהו להוסיף: מעבר למה שסיגל כתבה - אפשר להוסיף גם פריטים חיוניים כמו אימייל, מספר אייסיקיו / מסנג'ר, ואפילו יום הולדת (שנוכל לחגוג!) אז אני גיא, אני בן 25 ואני גר בארה"ב. הקמתי את האתר שלי על היפים לפני חצי שנה ויותר מאוחר פתחתי לו פורום - ועכשיו הגיע הזמן לעלות שלב ולהעביר את הפורום לתפוזייה
אני מת על ברוק, ובזמן האחרון התחלתי לגמרי לאהוב את ג'קי. אפילו מאסימו התחיל למצוא חן בעיני, למרות שלא מוצא חן בעיני שהוא לא סובל את גברת לוגן. עלילות אהובות? אני חושב שאני מאלה שמתגעגעים נורא לעלילות הטפשיות אבל המצוינות של תחילת הסדרה. הרומן של אריק ובת', תמונות העירום של דונה, המזימות של סאלי ספקטרה וההתגנבויות שלה לפורסטר - נורא נהניתי מהן! אה, וכמובן, איך אפשר שלא להזכיר את המלכה, הנבלית, המפלצת, האלילה - תקראו לה איך שתרצו - שילה! האימייל שלי הוא [email protected] במסנג'ר אפשר למצוא אותי ב [email protected] והיומולדת שלי הוא ב 7.7 יאללה, אני רוצה שכל מי שכותב כאן בפורום יצטרף... ונדע מי זה מי (כי בינתים אני עוד מבולבל
)

Golden apple

New member
../images/Emo60.gif נעים מאוד

יקיר בן 17 רואה את הסידרה מהפרק הראשון שלה. ותכירו אותי כבר במשך...

SupeRonit

New member
אני-רונית

גיא:קודם כל אהבתי את התאריך שבו נולדת (למרות שמן הסתם זה ממש לא תלוי בך). וב.לכלום:אהבתי את העלילה של קייטי שביקרה אצל סבתא ואז שדדו את הסבתא....מישהו זוכר את זה??וגם את כל הלידות (והתינוקות שבעקבותיהן) של ברוק . וגיא.מספר פעמים ציינתי כבר שברוק היא אהבתי וג'יקי בעקבותיה ואז נדהמתי לקרוא שזו גם דעתך.רק רציתי להבהיר את זה שאף אחד לא יחשוב שאני סתם מתחנפת אליך בזה שאני שותפה לדעות שלך... אה..וכאמוק קוראים לי רונית.גם אני ראיתי היפים והאמיצים ממהתחלה למרות שלפני העלילה של ברוק-דיקן-הופ מעדתי והפסקתי לצפות למספר שבועות (לא החזקתי הרבה בלי זה). עשיתי הרבה במהלך חיי אך האירוע המשמעותי ביותר הוא לידתי המיוחדת-שכן,נולדתי בחודש ש-י-ש-י,במשקל של 780 גרם !!! ב 1986 .4 . 18 ............

לינה18

New member
שמי לינה

אני לינה, בת 18 מלוד. מתה על הסדרה, במיוחד על ברוק וריג'.התחלתי לראות יחסית לא מזמן-לפני שנה וחצי. אני באמת נורא מצטערת שהתחלתי לראות כה מאוחר. אני מנסה לפצות את עצמי קצת בצפייה בפרקים ישנים בערוץ star world. חוץ מברוק וריג' אני הכי אוהבת את ג'קי, שילה ואמבר, איך שהיא היתה פעם ואיך שנדמה לי שהיא חוזרת להיות(בעקבות הפרדה מריק). מאז שהתחלתי לראות(את הפרקים החדשים והישנים)העלילות האהובות עליי היו: הפרדה של ריג' וברוק בעקבות הגילוי על תומס, כל הסיפורים האחרונים עם שילה:איך שהיא מאבדת את ג'יימס לסטפני, מאבדת את הזכויות על מרי, חוטפת את מרי ויורה בסטפני. ולבסוף מאוד אהבתי את העלילות סביב עזיבתו של ריג' את פורסטר ותחילת עבודתו בספקטרה:איך שהוא ניסה להשתלט על פורסטר בזמן העדרה של ברוק ואיך שהוא אח"כ ניסה להרוס להם את החברה.

Dawn12

New member
אני שחר

בן 18, וכרגע משרת בצה"ל בחיל מודיעין. את האתר שלי על צעירים חסרי מנוח, הקמתי לפני ארבעה חודשים בערך ואם יש כאן אנשים המכורים גם לצח"מ אתם כמובן מוזמנים לבקר. אני מלווה את היפים והאמיצים כבר מגיל צעיר, החל מהפרק הראשון, וכנראה שזו הסיבה שבגללה אני ממשיך לצפות (אחרת אני חושש שהייתי מפסיק). גם אני נמנה בין מעריציה של האלילה ברוק לוגן פורסטר מארונה וכל השאר. עד לפני כמה חודשים אהבתי גם את הדמות של דיקן, אך העלילות שלו עם אפריל, מייסי ואריק הקטן המאיסו אותו עלי לגמרי. בעניין העלילות, אהבתי מאוד את המשולש הקלאסי ברוק-רידג'-טיילור ואת סיפור נוסחת הביליף של ברוק וההשתלטות שלה על פורסטר. אהבתי את כל העלילות בהן דיקן היה מעורב כשרק הגיע ללוס אנג'לס וידע לסובב את כולם על אצבע אחת. וכמובן, כמו כולם - עלילותיה של המופרעת הגדולה מכולם שהיגרה ללוס אנג'לס מג'נואה סיטי, הלוא היא שילה קרטר כמובן. האימייל וכתובת המסנג'ר שלי: [email protected] ויומולדת אני חוגג ב-12.2

love amor

New member
אני../images/Emo26.gif../images/Emo13.gif

קוראים לי עדי,בת 17(18.3.87) ראיתי היפים והאמיצים מגיל 11 בערך..וכרגע אני לא רואה בגלל הביי"ס(אני חוזרת רק ב-5 וחצי הבייתה כל יום..) אבל יוצא לי להתעדכן מדי פעם
אני הכי אהבתי את אמבר
ואת ריק הישן-ג'ייקוב יאנג,שהחליפו אותו הדמות השתנתה
הוא התחיל להזכיר לי את תורן או משהו כזה בעע
ואהבתי גם את טיילור ז"ל ושילה וברוק.. בקיצור אהבתי כמעט את כולם(חוץ מתורן חח)
מישהו יכול לשים תמונה של ג'קי?(לא ממש הבנתי מי זאת
)

FDNYCarlos

New member
אני

קוראים לי גם עדי:) אני בת 18 ואני מתגייסת עוד חודש ראיתי הרבה שנים היפים והאמיצים מהרגע שרידג וברוק היו בסירה הזו שהייתה בסערה אם אתם זוכרים? אני הכי אוהבת את סי ג'יי הוא כזה חתיך רק חבל שלא מראים אותו הרבה. לעדי מעליי- ג'קי זו אמא של ניק

lost in dreams

New member
נעים מאוד... אני עדי

בת 19. חיילה בצה"ל. אני כבר לא רואה את היפים מזמן... כפי שכבר ציינתי... אבל היות והייתי אחת המעריצות הכי גדולות שלהם בכל הזמנים בעבר אני מרגישה די קשורה לפורום... אז אין לי כל כך מושג מה קורה שם עכשיו ומי הן הדמויות החדשות... בתקופה ההערצה המופרזת שלי הייתי מטורפת עד כלות הנשמה על ברוק. אהבתי נורא נורא נורא את מייסי ות'ורן (הישן) וניסיתי להשיג את הדיסקים שלהם בכל העולם... אבל עכשיו יש לי די הרבה שירים של היפים... מבחינת עלילות גם אני, כמו גיא, נורא אהבתי את העלילות של ההתחלה... אהבתי את קרוליין ואת סיפור האונס... ואיך שברוק עזרה לה... אהבתי את דונה וקייטי וסטורם... אהבתי את הסיפור עם נוסחת הביליף... ואת הקטעים עם שילה... אהבתי גם את הקטע שסאלי וסטאפני נהיו חברות... ואהבתי מאוד את ג'יימס ואת הרומן שהיה לו עם טיילור... נראה לי שזהו... אם יש לכם איזשהן שאלות או וויכוחים על התקופות הישנות אשמח לעזור... אני זוכרת ה-כ-ו-ל

actress

New member
גם אני ../images/Emo24.gif ואיזה כיף שיש פורום!

או קי אז ככה נעים מאוד שמי מיכל ואני צופה מהסדרה אממ..... מהרגע שבזמנו היתה את החטיפה של טיילור במרוקו
ראיתי והתמכרתי. ועכשיו אני הרוב קוראת כי לא מספיקה לראות והדמות האהובה עליי בקטע של המשחק היא טיילור אם כי הדמות של ברוק שתמיד מקצינים אותה גם משחקת טוב אבל סה"כ כולם נפלאים והכי הכי הכי הכי כוסון שם לדעתי כבר לא נראה שהוא משתתף זה הבעל של כריסטין שהוא ממממממממממממי

אמנון23

New member
שמי אמנון אני בן 23 מהדרום

אוהב לצפות ביפים והאמיצים, למרות שבחצי השנה האחרונה שהיתי בחו"ל וצערי לא יכולתי לצפות בסדרה, אבל אני משלים את חחסר, ושמח שתפוז פתחו את הפורום הזה.

shuis4ever

New member
לדעתי אין (../images/Emo70.gif) B&B בלי טיילור!!!!!

לא רק שהיא אחת הנשים הכי יפות אי פעם בסבון (אם לא הכי יפה), היא שיחקה נפלא, והיתה לה נוכחות וכימיה עם כל השחקנים. והיא עשתה רושם של דמות שלא תוחלף או תמות לעולם. עכשיו זה כבר ממש לא אותו דבר. כל העלילות מגוחכות ומשעממות. לברוק כבר לא נשארו פורסטרים עבור עליהם. מ-ש-ע-מ-ם! איפה טיילור שלי דאמיט?! :(

Katherine

New member
אני לא לבד!!!

כמו שאני תמיד אמרתי בלי טיילור אין סדרה!!!! הנה תמונה של הזוג המושלם והנצחי!!! bring Taylor back

למעלה