שרשור דיוני סדרות #1 📺

מילי08

Well-known member
כמו שניר אמר, נראה לי לא הגיוני לעשות שרשורי דיוני סדרות.
אם כי אולי אני טועה ודווקא כן עדיף לעשות אותם. כי אולי באמת לא נעים לאנשים לפתוח שרשור בשביל כמה מילים בודדות על סדרה (ואני תמיד אוכל להפריד חלקים אחר כך אם על משהו יתפתח דיון ארוך)

חשבתי בכל מקרה לעשות שאלון קטן בשביל הכיף, אז אולי אני אכלול שאלות בנושא הזה.

לאגדות המחר באמת הייתה עונה ראשונה מעולה. גם בעונה 2 לקח לי זמן להתחמם לגבי הסדרה.

לגבי סופרסטור
אני דווקא אוהב את רוב הדמויות שם*
גם דמויות שבהתחלה נראו לי נוראיות כמו דינה בהמשך התחלתי ממש לאהוב.
וזה באמת עצוב לראות איך המעמד של עובדי החנות שם נוראי. ואיך התנאים שלהם נוראיים. זה דווקא משהו די משמעותי בסדרה לדעתי, שמראים את התנאים הבאמת מגוחכים שבהם הם נאלצים לעבוד.
בהמשך גם מתעסקים בנושא איגודים מקצועיים, המשמעות שלהם בשביל עובדים כאלו וכיצד ההנהלה של מקומות כאלו מצליחה למנוע מהם אפילו להיווצר.
כן, אני יודעת שלא אמרתם להחזיק מעמד,
אני לא בטוח שאמרתי לך להחזיק מעמד. כלומר היא בפירוש משתפרת. בהמון. אבל זה לא שהיא הופכת למשהו שהוא חובת צפיה.
נגיד עם מחלקת גנים ונוף אני חושב שבהחלט בטוח שווה לעבור את העונה הראשונה הגרועה בשביל ההמשך. עם אגדות המחר אני לא מוכן לחתום על שום דבר.

בגלל זה באמת שאלתי על זה בשאלון שעכשיו פירסמתי (ועדיין לא ענית עליו)
וממה שהצצתי בנתיים נראה שמסכימים איתך ולכן אני אחזיר מחר את שרשור דיוני הסדרות. (או שזה בעצם יהיה שרשור דיוני הסדרות... אני צריך לחשוב על זה)

*שמתם לב שאני מגיב לשתי הודעות באותה הודעה. די מגניב if I do say so myself

1. כן, אני יודעת שלא אמרתם להחזיק מעמד, זו אינטרפטציה שלי |מרובע|
2. תיכף מגיעה לשאלון
3. איך בעצם מגיבים לשתי הודעות? לא חושבת שאני אשתמש בזה, אבל סתם לדעת

מילי08

Well-known member
באמת?
איך עושים את זה?

אגב, שים לב שאני מרגיל את כולם לשמור טיוטה ואז לעשות ריפרש. זה גורם לכך שהתגובה מופיעה למטה כאילו זה תצוגה שטוחה. זה נראה לי מאוד נוח ופותר בעיות.

נ.ב. עוד לא הספקתי להודות לך |4U| מקרב לב |לב| על כך שסייעת בהבאת האייקונים הישנים |כן|
מצטרפת לתודות ל @arseny92 |כן||כן|
יש כל כך הרבה דברים שאני צריכה ללמוד במערכת הזאת, ובסוף אני שוכחת לרפרש כדי שההודעה תהיה בסוף |שפם|

מילי08

Well-known member
כתבתי לך בפורום הישן על זה. אפשר להקפיץ פה גם נושא של מלפני 30 שנה לעמוד הראשון, לכן כאשר יהיה מיובא כל התוכן תצטרך להשתמש בנעילת נושא ולנעול הכל אלא אם תפוז יבצעו זאת גורף

עניין של שינוי פרמטר אחד באדמין של המערכת
תמונה מ-https://xenforo.com/demo/ (Setup > Options > Messages)
צפה בקובץ המצורף 652
כאמור לנדנד במשוב או המייל של תפוז, באפשרותך לפתוח demo ולבדוק את כמעט כל מה שהמערכת מאפשרת
מעל 100 (אם להגדיר נניח 50000 אז וירטואלית לא יהיה שום דפדוף בנושא, גם לא כמו שהיה בעץ הקודם עם דפדוף ענפים) זה כבר עניין של שאילתת SQL ישירה כי לא ניתן להגדיר יותר להגדרה הזאת בפאנל רגיל

לגבי סמיילים הישנים, מה שעשיתי בעצם, הוא לפתוח פורום demo כאמור, הוספתי לשם את כל הסמיילים, ואז ייצאתי XML (מצורף) והעברתי לתפוז לייבוא (וזה בדיוק מה שייובא)... תפוז עצמם עדיין לומדים את הידיים והרגליים פה, כולל אפשרויות ניהול...
מה שמדהים הוא שאתה הצלחת לחשוב על הפתרון להעביר את האייקונים, ולא צוות תפוז..

אני לא בטוח שאמרתי לך להחזיק מעמד. כלומר היא בפירוש משתפרת. בהמון. אבל זה לא שהיא הופכת למשהו שהוא חובת צפיה.
נגיד עם מחלקת גנים ונוף אני חושב שבהחלט בטוח שווה לעבור את העונה הראשונה הגרועה בשביל ההמשך. עם אגדות המחר אני לא מוכן לחתום על שום דבר.

בגלל זה באמת שאלתי על זה בשאלון שעכשיו פירסמתי (ועדיין לא ענית עליו)
וממה שהצצתי בנתיים נראה שמסכימים איתך ולכן אני אחזיר מחר את שרשור דיוני הסדרות. (או שזה בעצם יהיה שרשור דיוני הסדרות... אני צריך לחשוב על זה)

*שמתם לב שאני מגיב לשתי הודעות באותה הודעה. די מגניב if I do say so myself

אפשר להציע משהו? אשכול "קצרצרים". לכל הדברים הקטנים שאין בהם ממש דיון אבל כן יש רצון לכתוב משהו כללי?

למעלה