שרשור גבע

eyeCoof

New member
אולי תתעניינו

ביקורת פרי עטי על דייס אוף האנגר. אה, ותצביעו מרצ, זה דבר נחמד לעשות.

gsimon

New member
שבוע ראשון ל-days of hunger

אני שמח לבשר שהדיסק של גבע הגיע למקום הראשון במכירות אצלי בחנות (צליל בהוד השרון) השבוע, יחד עם פורטיסחרוף החדש ובסיכום החודשי של מרץ הוא במקום העשירי (יחד עם דיוויד גילמור החדש).

../images/Emo168.gifמישהו יודע אולי

מתי נובלמן והחבורה מופיעים ב"ילדות רעות"? ואל תגידו לי שאני היחיד שרואה את זה...

גבע בשישי במרתף10 בחיפה + הגרלה

יום ו', 7.4, 22:00 --------------------- גבע אלון – "Days of Hunger" גבע אלון, כותב, מלחין וסולן להקת "הפליינג בייבי" שזכתה להצלחה ולביקורות חמות - הוציא לאחרונה אלבום סולו אקוסטי. האלבום מתאפיין במסע אל מחוזות הפולק, הבלוז והקאנטרי שמתמזגים עם מגע הרוק והפסיכדליה המיוחד לגבע . מלווה בקשת רחבה של מוסיקאים בעלי שיעור קומה ורבי ניסיון בפרויקטים שונים (פאנקנשטיין, ארקדי דוכין ועוד), יציג גבע במופע את האלבום היפהפה. גבע אלון - שירה וגיטרה אלרן דקל - בס וקולות מיקה שדה - שירה אור זובלסקי - תופים ** ביום רביעי נקיים הגרלת כרטיסים למופע. ניתן להירשם כבר עכשיו. פרטים והנחיות בפורום שלנו. מרתף10, רח' ירושלים 23, הדר, חיפה

NoaHK

New member
אמנות פוסט מודרנית../images/Emo168.gif../images/Emo126.gif

שנייה לפני שהתה שלי מתקרר ואני צריכה לחזור ללמוד, קלטתי שהדיסק של גבע- מלך הפולק הישראלי - אלון נמצא אצלי כבר איזה שבוע ועדיין לא חלקתי רשמים. (לא שמישהו קורא את השטויות האלו בכלל, נכון?) האמת היא שבשמיעה ראשונה לא נגנבתי. סתם מי מדבר ככה בכלל? כל החוויה של קניית דיסקים הפכה לעניין כמעט מיסטי בשבילי. לקנות קופסת פלסטיק דקיקה שבתוכה נמצא דיסק פלסטיק דקיק שיכול לגרום לך לבכות ולשמוח ולעשות לך נעים במוח זה מעין שילוב פרדוקסלי בין הרוח לחומר. כשנכנסתי לתו השמיני ניגשתי ישר לג' במדף העיברי ותוך שנייה ראיתי אותו - days of hunger - עיצוב מינימלסטי, תמונה קאובוית, צבעים רכים. והוא היה האחרון במדף. מהרגע שהחזקתי אותו לא הפסקתי לחייך, כל הדרך הביתה היה לי חיוך דבילי מרוח על הפנים והשקית בערה לי בידיים. נשבעת שאף פעם לא הלכתי את המרחק מהמדרחוב לבית כל כך מהר. אז יש בחווית הקניה איזה ערך מוסף שאין ללחיצה על הextract אחרי שמורידים מוזיקה מהפרד הדיגיטלי. מעניין. נראה לי שזה יותר קשור לתמונות ולמילים בספרון מאשר לזכויות יוצרים. בכל מקרה, להאזנה. בשמיעה ראשונה לא התחברתי לשום שיר במיוחד והם כולם יצרו אצלי רצף ומעין עיסה של דיסק. לקח לי כמה ימים עד שהפרדתי ביניהם ונוכחתי לגלות את הקסם שבמפוחית, בפסנתר, במילים של wintercold, בתמונה שמצטיירת מהאזנה לrelaxation. ובאמת, דבר אחד שעולה מתוך הדיסק הזה הוא מעין תמונה, או אוסף של תמונות. כל שיר הוא ציור שניתן ממש להרגיש בקצוות התודעה. חלקם סוריאליסטים וחלק רומנטיים, מתוך חלקם עולות תמונות של שדה תירס קיצי ומצהיב ומחלקם עצב וגשם בחדר כחול ובודד, אבל הן כולן תמונות יפיפיות שמרגשות אותי כל פעם.

שלמונזה

New member
שימו לב לשער הראשי בתפוז../images/Emo168.gif

אומנם הלינק לפורום רוק ישראלי אבל עדיין קידום והאממ ביקשתי שישנו את השם

שלמונזה

New member
הו באמת ? ../images/Emo168.gif

נשמע הזוי, אבל באמת שמישהו יודיע אם הוא רואה
[אני כבר רואה את מבטי הזימה של ילדות רעות על גבע
]

שלמונזה

New member
תהיה חלוקה בפורום רוק ישראלי../images/Emo168.gif

גם, ברגע שהעצלנות תגמר [יקח זמן]

Indian Friend

New member
תודה../images/Emo13.gif

כיף לקרוא. גם לי יש תמונות מאוד מסויימות בראש כשאני שומעת את הדיסק, אני מניחה שזה לא משהו נשלט כ"כ. כל פעם שיש שיר שמדבר על נחל או נהר אני מדמיינת את נחל אלכסנדר..
כל מיני שטויות...

איזה צירוף מקרים!

ועכשיו אני רואה שבפרק של היום שמו ברקע את inner world אמנם לאיזה 30 שניות אבל זה גם משהו...

שלמונזה

New member
הו כן גם אני ראיתי ../images/Emo168.gif

הטלוויזיה פתוחה ברקע ופתאום אני שומעת שיר מוכר, איך התלהבתי
יפה להם

למעלה