** שרשור בוקר ☕ היום ה-66 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ערן .

Well-known member
לא נעים לי בשביל הבת שלו
הוא יותר מביך מכול אבא מביך באשר הוא
אבא שיוצא עם בנות בגיל של הבת שלו ונואש להתפרסם
באיזה שלב הוא רוכש רכב מביך של משבר אמצע החיים?
בן 45 שיוצא עם בנות 20 זה מביך ממש.
הוא בטוח מהאבות האלה שהילדים יושבים עם חברים והוא בא ויושב איתם 😄

nicknick

Well-known member
בוקר טוב 🌻

בימים האחרונים,אופק מעורר בי קצת עצב . מרגיש לי שהוא סוג של מצמצם ומפוגג את עצמו בשהות בבית.
פשוט מעביר את הימים , בלי רגעים חיוביים במיוחד, בלי אינטראקציות של חום או קרבה או חברות.

זה התחיל להתבהר לי כשהעין כל פעם מחפשת אותו בהתרחשויות הקבוצתיות בבית והוא פשוט לא שם . אני מסתכלת על הלילות בבית, הבריחה הזאת למיטה... פעם היה נרדם בול בכיבוי אורות אבל מנצל כל רגע עד אז.
היום? עובר למצב שינה וניתוק מהסביבה הרבה לפני כיבוי אורות, הנפש עייפה.
לא חושבת שהוא מבודד, הוא כן חברתי, מדבר כשהוא מרגיש צורך לענות למישהו, לא מתחבא במהלך היום.
אבל זה מרגיש שהוא עושה את המינימום ההכרחי כדי לעבור שם את הימים , רק מה שהוא באמת חייב כדי לשמור על חברתיות וכדי לא לאבד את עצמו. המוטיבציה שלו די אבדה.

ומה שאמר אתמול בפרק, איבוד המשמעות בבית הזה חידד לי את העניין על מה שעובר.
הבית הזה נורא מדכא, לכולם שם.
אתה נאחז בחיבורים ובקשרים המשמעותיים שלך כדי לשרוד אותו...
וכרגע , אין לו יותר מדי כאלה.

על דינה אני לא משתגעת , אני לא חושבת שהיא נותנת לו עצות מועילות , בונות או נכונות... אבל כרגע, מרגיש לי שהיא הדמות היחידה שמעניקה לו חום כלשהו.
ובן אדם לפני כל דבר אחר, צריך אהבה. אז על כל חוסר ההנאה שלי מהקשר שלהם, הוא מרגיש לי מובן יותר כרגע.

ובסך הכל, אני מצליחה להסתכל על הסיטואציה מרחוק, זה לא סוף העולם, בסך הכל חוויה זמנית שתסתיים. מקסימום עוד חודש הוא בחוץ , עם חבריו ואוהביו והעשייה שממלאת אותו. הוא גבר צעיר שהחיים עוד לפניו והבית הזה תכף יהפוך זיכרון רחוק.
ועדיין, ככה זה בתוכנית הזאת, נקשרים ❤️
וכרגע אני עצובה בשבילו, איתו.

אולי תהיה להם מסיבה היום, רוצה שיהנה, שירקוד, שיקבל קצת הפוגה מהכלום.

זהו בנתיים שיהיה יום טוב 😊

Iakar

Well-known member
בוקר טוב 🌻

בימים האחרונים,אופק מעורר בי קצת עצב . מרגיש לי שהוא סוג של מצמצם ומפוגג את עצמו בשהות בבית.
פשוט מעביר את הימים , בלי רגעים חיוביים במיוחד, בלי אינטראקציות של חום או קרבה או חברות.

זה התחיל להתבהר לי כשהעין כל פעם מחפשת אותו בהתרחשויות הקבוצתיות בבית והוא פשוט לא שם . אני מסתכלת על הלילות בבית, הבריחה הזאת למיטה... פעם היה נרדם בול בכיבוי אורות אבל מנצל כל רגע עד אז.
לא חושבת שהוא מבודד, הוא כן חברתי, מדבר כשהוא מרגיש צורך לענות למישהו, לא מתחבא במהלך היום.
אבל זה מרגיש שהוא עושה את המינימום ההכרחי כדי לעבור שם את הימים , רק מה שהוא באמת חייב כדי לשמור על חברתיות וכדי לא לאבד את עצמו. המוטיבציה שלו די אבדה.

על דינה אני לא משתגעת , אני לא חושבת שהיא נותנת לו עצות מועילות , בונות או נכונות... אבל כרגע, מרגיש לי שהיא הדמות היחידה שמעניקה לו חום כלשהו.
ובן אדם לפני כל דבר אחר, צריך אהבה. אז על כל חוסר ההנאה שלי מהקשר שלהם, הוא מרגיש לי מובן יותר כרגע.

ובסך הכל, אני מצליחה להסתכל על הסיטואציה מרחוק, זה לא סוף העולם, בסך הכל חוויה זמנית שתסתיין. מקסימום עוד חודש הוא בחוץ , עם חבריו ואוהביו והעשייה שממלאת אותו. הוא גבר צעיר שהחיים עוד לפניו והבית הזה תכף יהפוך זיכרון רחוק.

אני באמת חושבת שהכניסה של הדיירים עשתה רע עוד יותר למצב החברתי בבית, וברגע שהם יצאו הדברים יתייצבו קצת, אולי הוא יוכל לחזור לסוג של קשר (עם יותר דיסטנס כמובן) עם טליה ושניהם ירגיעו קצת את העוינות, אולי יחזור קצת לקשר עם שחף. דברים יסתדרו.

nicknick

Well-known member
אני באמת חושבת שהכניסה של הדיירים עשתה רע עוד יותר למצב החברתי בבית, וברגע שהם יצאו הדברים יתייצבו קצת, אולי הוא יוכל לחזור לסוג של קשר (עם יותר דיסטנס כמובן) עם טליה ושניהם ירגיעו קצת את העוינות, אולי יחזור קצת לקשר עם שחף. דברים יסתדרו.
בטוחה שהדברים יסתדרו ושתכף ירגיש טוב❤️
גם אם לא בבית ,מקסימום בחוץ כשיחזור לחייו, לא נותר עוד הרבה....

סתם, באח כמו באח,
נסחפים עם הדייר האהוב ברגע ובחוויה
שמחים איתו, עצובים איתו

Insomnia 5

Well-known member

סתם, באח כמו באח,
שמחים איתו, עצובים איתו
מתוקה את❤
הבחור בן 21, מהמם , מבריק ומוכשר...
אני חושבת שדווקא ההתבוננות שלו פנימה תטיב עימו יותר מכולם.

nicknick

Well-known member
מתוקה את❤
הבחור בן 21, מהמם , מבריק ומוכשר...
אני חושבת שדווקא ההתבוננות שלו פנימה תטיב עימו יותר מכולם.
בהחלט, התבוננות עצמית זה תמיד טוב,
יש לו עוד המון ללמוד ולהתבשל ולהבין.
יש מין צחוק כזה על העובדה שהוא בוכה הרבה,
אבל לי זה בעיקר מראה כמה רגשית הוא עדיין ילד,
שלא כל כך יודע איך להכיל או להתמודד עם סיטואציות מסויימות ומיד נשבר.

מה נגיד, נכנס ללב הבחורצ'יק🥰

Iakar

Well-known member

סתם, באח כמו באח,
שמחים איתו, עצובים איתו
אני ממש מבינה |לב|

haya sol

Well-known member

סתם, באח כמו באח,
שמחים איתו, עצובים איתו
דווקא הוא נראה בסדר היום מדברים על סדרות וסרטים עם דרור, שחף ולירן.

Rosemary123

Well-known member
בוקר טוב 🌻

ובסך הכל, אני מצליחה להסתכל על הסיטואציה מרחוק, זה לא סוף העולם, בסך הכל חוויה זמנית שתסתיים. מקסימום עוד חודש הוא בחוץ , עם חבריו ואוהביו והעשייה שממלאת אותו. הוא גבר צעיר שהחיים עוד לפניו והבית הזה תכף יהפוך זיכרון רחוק.

הבנתי שאתמול היה פיצוץ בינו לבין נתנאל (אין לי מושג מה קרה) זה גם בטח השפיע

Pachulii

Well-known member
אוי.... טוב שלא ראיתי משחקי הכס. רק מהתיאורים שלהם אני מתחלחלת

Pachulii

Well-known member
לצערי אני מפסידה הרבה תכנים שהייתי רוצה לראות בגלל הרגישות יתר שלי :/ אני לא מסוגלת להכיל תכנים קשים, לא ויזואלית ולא רגשית. יש מלא סדרות שהייתי רוצה לראות ולא יכולה. בעבודה היו צוחקים עלי שאני PG13 :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Rosemary123

Well-known member
לצערי אני מפסידה הרבה תכנים שהייתי רוצה לראות בגלל הרגישות יתר שלי :/ אני לא מסוגלת להכיל תכנים קשים, לא ויזואלית ולא רגשית. יש מלא סדרות שהייתי רוצה לראות ולא יכולה. בעבודה היו צוחקים עלי שאני PG13 :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
גם אני לא...בקטע שטיפת דם יכולה לגרום לי להקיא. קשה לי ממש ממש עם דברים גרפיים אבל משחקי הכס היה שווה את הכל, לפחות בעונות הראשונות

מצב
הנושא נעול.
למעלה