** שרשור בוקר ☀️ היום ה47 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
בוקר טוב מיטל |4U|
עדיין בטוחה שתום מודח בהדחה הקרובה?
וזאת למרות השיחה של האח עם תום על כניסת דיירים חדשים?
בוקר טוב.
באיזה שהוא מקום כן. הרי תכלס אם תום התחיל את השיחה על הדיירים החדשים האח לא יגיד לו אתה תהיה מודח, הוא ישתף איתו פעולה. אני חושבת שבהדחה שבה הוא עומד עם ימית ליאור וגל הוא יודח, לימית יצביעו מצביעי יהודה והחברה לליאור מצביעי גוזי.... תחושתי שהוא מודח

אלזה4

Well-known member
בוקר טוב.
באיזה שהוא מקום כן. הרי תכלס אם תום התחיל את השיחה על הדיירים החדשים האח לא יגיד לו אתה תהיה מודח, הוא ישתף איתו פעולה. אני חושבת שבהדחה שבה הוא עומד עם ימית ליאור וגל הוא יודח, לימית יצביעו מצביעי יהודה והחברה לליאור מצביעי גוזי.... תחושתי שהוא מודח
מאיפה את יודעת שתום התחיל את השיחה על הדיירים החדשים? הרי השיחה היתה בחדר האח. אולי האח העלה את השאלה בפני תום?

meital38

Well-known member
מאיפה את יודעת שתום התחיל את השיחה על הדיירים החדשים? הרי השיחה היתה בחדר האח. אולי האח העלה את השאלה בפני תום?
הכל יכול להיות... אי אפשר לדעת כלום. גם יכול להיות באמת שיש איזה שהוא קאטש בהדחה, לא הגיוני לי ששוב יש 4 מועמדים ושמי שקיבל קול אחד גם חסין מהדחה, משהו קצת משונה. נחכה לחמישי ונהיה חכמים יותר

svtar25

Well-known member
אני מקווה שתום לא יודח, לא יודעת מי התחיל את השיחה עם מי, לא הינו בחדר האח.
אנחנו רק מעלים השארות. אני מקווה שליאור או ימית יודחו , תום יקבל תמיכה. גם אנחנו לא יודעים מהי הרשימה המלאה. אולי רק יהודה חסין מהדחה או רק
יהודה (3קולות), ג'וזי, רמי (2 קולות ) - נגיד אם החיסונות משני קולות ומעלה, מעומדים להדחה : גל, תום, ימית, ליאור, (קארין, לינור, דרור וזהבה- קיבלו קול אחד) או באמת המעומדים רק 4 : תום גל , ימית וליאו . תלוי מה רוצה ההפקה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
ג'וזי: "כרגע אני לא מעורב בקליקה ההיא, כל עוד זה לא נוגע לי בגל" חיים שלי |כתר|

בוקר טוב לכולם יום רביעי השף ג'וזי אני מבסוטית :love:
מקווה שלא ירצו להרוס לו שם במטבח... כאילו ידחפו וזה.... אבל יהודה ינסה לקחת מלא פוקוס כזה קופי קט

svtar25

Well-known member
בוקר טוב לכל חברי הפורום |לב| ☀️:love:
בוקר אור לגל|לב||לב||לב||לב|💕💕💕💕💗תום |לב||לב||לב| וג'וזי💗💗💗💗💗
בבית אח הגדול כל דבר יוצא מפרופורציה הרגילה שלו, זכור לנו הריב בין פרידה לדנה על פתיתים עם בצל או בלי בצל, עכשיו ריב חדש, אולי לא ריב כמו תלונה על בצק. אז מה היה לנו? רוב הדיירים היו במטבח והכינו פיצות, גל מצטרפת ורוצה לעזור מכוונה טובה, שום כוונת זדון. מה העניין? ימית יודעת כמה גל אוהבת בצק, ימית מכינה את הבצק עם יהודה, אם גל מצטרפת לימית ויהודה, מהי לא מחרימה את יהודה? היא מוכנה לעבוד איתו באותו שולחן? העלילה של יהודה נסדקת, אין שום חרם עליו. אז מהי הגנה הכי טובה? התקפה! מה קורה ליהודה, הוא מתעצבן, מעצבים אף שובר צלחת ( יהודה טוען ששבר צלחת מעצבים, זה לא אני טוענת, אם הוא לא היה אומר ששבר בעצבים הייתי אומרת שבר במקרה, אם שבר מעצבים יש לו אזהרה לפני הרחקה, לא? אהה אבל הוא אהוב ההפקה) .לדעתי יהודה, התבאס שגל אמרה בצחוק : "איזה מטומטם" וזה הפך את יהודה לפחות מוכשר בהכנת בצקים לעומת גל, גאווה שלו נפגעה, גל כזאת מוכשרת בכל התחומים שזה קשה לעיכול מבחינת יהודה. מבחינת יהודה, גל היא כמו שעורה בעין, היא מפריעה לו, הוא מעוניין להזיז אותה מדרכו.
שמתם לב כאן , שכל ריכול יהודה מסיים באופן חיובי, גם את הריכול על גל הוא סיים באופן חיובי : "מצד אחד גל ילדה חמודה מאוד ומצד שני מאוד מעצבנת".
מה אפשר להבין מזה? יהודה אובססיבי לגל ברמה קשה, כל דבר שהיא עושה מפריעה לו ובאה לו להוריד לה, הוא לא יודע לפרגן לה, כי אז היא תופסת לו את הפוקוס.
גל אמרה לקארין ותום- אם לא אומרים לי אני לא יודעת. ימית , את מעדיפה לעבוד עם יהודה בלבד, כייף לך רק עם יהודה, זה שובר לכם את האינטימיות ?
תגידי : "גל, יקרה את מאוד חרוצה, זה כל כך יפה שאת רוצה לעזור, אך כרגע אני מעדיפה לתת הזדמנות ליהודה לעשות משהו עבור דיירי הבית, לכי תנוחי ותבלי קצת עם תום" ;) כאשר אומרים משפט כזה לאדם, הוא פתוח להמשך הביקורת , כי מתחילים מדבר חיובי, הבן אדם נפתח. אם מיד זורקים משהו שלילי הביקורת רק מזיקה ולא מועילה.
במקום זה ימית בחרה לטפל בתינוק שלה "יהודה" ללטף את האגו שלו , להגיד שגם אותה גל עצבנה, ללכלך על הילדה. מאוד נמוך מצידה של ימית, שגל רואה בה חברה, לא מודעת להרס שהאישה הזאת זורעת. ברור שליהודה יש קונפליקט עם גל, אך ימית שהיא ביחסים טובים עם כולם, מתוך פחד שיהודה ירחיק אותה, ששוב יגיד שהיא "לא חברה", מחליטה לשפוך רעל על גל. אני מקווה שקבוצה של ג'וזי לא תצביע למי ששופכת רעל על "אחותו הקטנה".

בוייאקה מאן

Well-known member
על פי הקצב בפרקים,אם הפיצה הייתה אתמול זה אומר שנראה אותה בפרק של פורים.
לא ישדרו את ריב הפיצה כי עוז לא רוצה שהעולם יראה שיהודה אובססיבי וקטנוני ורץ לבכות למאמא ימית
יש גבול למה שעוז מוכן להראות בנוגע ליהודה

svtar25

Well-known member
לא ישדרו את ריב הפיצה כי עוז לא רוצה שהעולם יראה שיהודה אובססיבי וקטנוני ורץ לבכות למאמא ימית
ריב של הפיצה, אם יכנס יכול להיכנס לפרק של יום חמישי, היום הוא בטוח לא נכנס. אבל גם בחמישי אני בספק שזה יכנס. כי באמת זאת גל ועוז לא קורא כאן, לא מעוניין לתת לה במה!

meital38

Well-known member
עוז לא יראה שום התבכיינות של הודה על גל, הוא כן יראה את הביס שלקח מהטוסט שלה ואת הלגימה שנתצן לה מהקולה שלו יראה שיהודה ממש אוהב את גל ומנסה ובמקביל יראה שגל אומרת שהיא לא מאמינה לו בשיט. עריכה פשוט נוראית

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נזכיר שמיק לא תצפה בפרק היום ..
שונאת את עוז 🤬
אני בעד שכל הגולשים יתאחדו ונכתוב תסריט משלנו...גם אם יוציאו את ג'וזי כמלאך - נכתוב הפוך
מיק בסרט זה cool
תכינו פופקורן! |פופקורן|

אלזה4

Well-known member
בוקר🙏

נזכרתי שיש פרק היום. כיף 😑
ניק ניק...בתור חובבת ברומנסים..
למה יהודה ואיילון לא נתפס כברומנס?
או ג'וזי ויהודה?
מה התנאים לקיום ברומנס?
לי יש תשובה משלי..
אחכה קודם לתשובה שלך :-P:

nicknick

Well-known member
ניק ניק...בתור חובבת ברומנסים..
למה יהודה ואיילון לא נתפס כברומנס?
או ג'וזי ויהודה?
מה התנאים לקיום ברומנס?
לי יש תשובה משלי..
אחכה קודם לתשובה שלך :-P:
אני אוהבת את השאלות שלך אלזה😊

מה התנאים לקיום ברומאנס? לא יודעת אם יש תנאים, זה פשוט מגיע לבד.
מן הסתם אני מניחה שיש קשר לנראות של בן אדם וכמובן גם להנאה הכללית שלי ממנו בבית.
ומיהודה ואילון כפרטים נהנתי פחות אז מן הסתם גם מהקשרים שלהם בבית פחות. תום וג'וזי נכנסו לליבי, אני יותר נהנית מהטייפקאסט של הגבר הרגיש, אולי רגיש מדי. וכנראה גברים עם רגישות זה בסיס טוב לברומאנס.

אני מניחה שאני פשוט לא לגמרי מאמינה בחיבור של יהודה וג'וזי, בכללי קשה לי להאמין בהתחברויות של יהודה עם אנשים, אני מרגישה שלאנשים אכפת ממנו אבל הוא לא משיב אכפתיות או חברות בחזרה . כאילו מתי הוא עשה משהו בבית למען חבר? מתי הוא הגן על חבר מכל הלב כמו שאילון או ג'וזי מדבררים אותו בבית ? כשכולם היו עליו, אילון הסתובב בבית עצבני ונאם בלי סוף כדי להגן עליו. כשכעסו על ג'וזי, יהודה הסתובב בבית בפנים קורנות ונהנה שהתחלפו במעמד.
זה תמיד הם בשבילו וסביבו.
ואולי זה כלל... שהברומאנס יהיה הדדי, אם אחד משקיע תשומת לב והשני משקיע בעצמו ,אז פחות.

וזה לא חייב להיות קשור לעומק החיבור. תום וג'וזי לא הגיעו עדיין לדרגת עומק ואולי בכלל לא יגיעו, אבל החיבה,מרגישה לי כהדדית, ההומור הדדי, ההנאה מארוחות הבריאות המשותפות הדדית.

אלזה4

Well-known member
אני אוהבת את השאלות שלך אלזה😊

מה התנאים לקיום ברומאנס? לא יודעת אם יש תנאים, זה פשוט מגיע לבד.
מן הסתם אני מניחה שיש קשר לנראות של בן אדם וכמובן גם להנאה הכללית שלי ממנו בבית.
ומיהודה ואילון כפרטים נהנתי פחות אז מן הסתם גם מהקשרים שלהם בבית פחות. תום וג'וזי נכנסו לליבי, אני יותר נהנית מהטייפקאסט של הגבר הרגיש, אולי רגיש מדי. וכנראה גברים עם רגישות זה בסיס טוב לברומאנס.

אני מניחה שאני פשוט לא לגמרי מאמינה בחיבור של יהודה וג'וזי, בכללי קשה לי להאמין בהתחברויות של יהודה עם אנשים, אני מרגישה שלאנשים אכפת ממנו אבל הוא לא משיב אכפתיות או חברות בחזרה . כאילו מתי הוא עשה משהו בבית למען חבר? מתי הוא הגן על חבר מכל הלב כמו שאילון או ג'וזי מדבררים אותו בבית ? כשכולם היו עליו, אילון הסתובב בבית עצבני ונאם בלי סוף כדי להגן עליו. כשכעסו על ג'וזי, יהודה הסתובב בבית בפנים קורנות ונהנה שהתחלפו במעמד.
זה תמיד הם בשבילו וסביבו.
ואולי זה כלל... שהברומאנס יהיה הדדי, אם אחד משקיע תשומת לב והשני משקיע בעצמו ,אז פחות.

וזה לא חייב להיות קשור לעומק החיבור. תום וג'וזי לא הגיעו עדיין לדרגת עומק ואולי בכלל לא יגיעו, אבל החיבה,מרגישה לי כהדדית, ההומור הדדי, ההנאה מארוחות הבריאות המשותפות הדדית.
תודה על התשובה המנומקת |לב|
סידרת לי (כרגיל) את המחשבות.
חשבתי שאצלי זה בא ממקום הכי שטחי : רמת החתיכות של שני הגברים..
אבל הארת את עיני..בהחלט יש קשר לרמת ההנאה הכללית מהדייר..ועניין הרגישות
עריכה: קוראת את התגובה שלך כמה פעמים. ואסימונים נופלים. תשובה מהממת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה