** שרשור בוקר ☀️ היום ה47 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

meital38

Well-known member
הם דיברו על לינור ושהיא עצובה ומעניין למה, ואז יהודה אמר לך תדע מה הולך בקליקה ההיא (הקבוצה השניה) אז ג'וזי אמר שיעני כל עוד הם לא עושים משהו לגל זה לא מענייין אותו (יעני שומר עליה)
ואיך הגיב לזה אדון יהודה שמחפש את גל כל הזמן?

ariela1612

Well-known member
אני חייבת להגיד שמי שהרעיל את ימית על גל זה יהודה, הוא הכניס אותה לסרטים שהיא העמידה אותה להדחה בשבוע שעבר ואתמול הוא הלך איתה לחדר ארונות כדי להמשיך להרעיל אותה. ויש לציין שגם אתמול היא אמרה לו אני אוהבת את גל.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני חייבת להגיד שמי שהרעיל את ימית על גל זה יהודה, הוא הכניס אותה לסרטים שהיא העמידה אותה להדחה בשבוע שעבר ואתמול הוא הלך איתה לחדר ארונות כדי להמשיך להרעיל אותה. ויש לציין שגם אתמול היא אמרה לו אני אוהבת את גל.
כן אבל זו ימית
אי אפשר להאמין למילה שהיא אומרת....
אני כבר לא בטוחה שקוראים לה ימית בכלל :oops:

meital38

Well-known member
מעניין למה אתמול האח הכניס שוב את תום לסרט לגבי הדיירים החדשים שיגיעו. יש מצב שהוא באמת מכניס אקס של גל? האח קרא לו אחרי שכלו פיצות ושיצא משם היה בשיחה עם דרור על כך שהוא מפחד שייכנס מישהו בהקשר של גל כשדרור שאל מאיפה זה בא הוא אמר לו מהאח. לא ברור לי למה האח משחק לו בראש לגבי זה. בלי קשר הוא עצמו מחכה לכניסה של החדשים כדי שאולי סוף סוף יהיה לו פרטנר לשתף (אתמול שיתף קצת את דרור - הוא וגל)

מעניין למה אתמול האח הכניס שוב את תום לסרט לגבי הדיירים החדשים שיגיעו. יש מצב שהוא באמת מכניס אקס של גל? האח קרא לו אחרי שכלו פיצות ושיצא משם היה בשיחה עם דרור על כך שהוא מפחד שייכנס מישהו בהקשר של גל כשדרור שאל מאיפה זה בא הוא אמר לו מהאח. לא ברור לי למה האח משחק לו בראש לגבי זה. בלי קשר הוא עצמו מחכה לכניסה של החדשים כדי שאולי סוף סוף יהיה לו פרטנר לשתף (אתמול שיתף קצת את דרור - הוא וגל)
יוצאת אנוכי מהארון לא מפחדת מאף אחד...לא סובלת את גל הנדחפת ילדה מתלהבת חולת תשומי...מור אמרה את זה כבר ביום השני בביצה שהיא נדחפת וצדקה...לא סובלת אותה אפילו יותר ממה שאני לא סובלת את תום קארין ושות'....

svtar25

Well-known member
יוצאת אנוכי מהארון לא מפחדת מאף אחד...לא סובלת את גל הנדחפת ילדה מתלהבת חולת תשומי...מור אמרה את זה כבר ביום השני בביצה שהיא נדחפת וצדקה...לא סובלת אותה אפילו יותר ממה שאני לא סובלת את תום קארין ושות'....
זכותך לא לסבול את גל. אני לעומתך לא סובלת את יהודה, כל אחד בוחר דייר שהוא הפייבוריט שלו. הזוכה שלי היא גל 💗 אני מאוד אוהבת אותה, בעיני היא דמות רב גונית , היא דמות עגולה, דמנטית. היא ילדה חרוצה, היא מלאת אנרגיה, כוונות טובות, לרוב "אנחנו רוצים בטוב ויוצא כרגיל". לגל , כמו לכולם, זה קורה המון. גל , מנהיגה באופי שלה, היא רוצה להיות מועילה, היא לוחמת, היא חריפה, היא חזקה מאוד, היא זקוקה לפידבק חיובי כמו כל אדם אחר. היא המרכז של הבית ללא ספק, היא השמש של הבית, מה לעשות אנשי החושך, כמו מור ויהודה, פחות אוהבים להיות בצל של גל. זה שורף להם, צורם להם, כי הם מתים להיות כמוה אך לעולם לא יהיו.

סטילהוק1

Well-known member
זה בסדר נשמה, גם בלי האהבה שלך גל אהובת הצופים העונה תגיע לגמר ורוב הסיכויים שגם תזכה. אלא אם כן ההפקה מחליטה מי זוכה ולא הצופים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני רק שאלה - "יוצאת אנוכי מהארון ולא מפחדת מאף אחד" ?! הרי מתחילת העונה כתבת שאת לא אוהבת את גל,וממי בדיוק יש לפחד ?
לא שאני באה בטרוניה חלילה...מותר לך לא לאהוב את מי שאת רוצה...אבל ההקדמה קצת משעשעת :)

יונתנסקי

Well-known member
אני רק שאלה - "יוצאת אנוכי מהארון ולא מפחדת מאף אחד" ?! הרי מתחילת העונה כתבת שאת לא אוהבת את גל,וממי בדיוק יש לפחד ?
לא שאני באה בטרוניה חלילה...מותר לך לא לאהוב את מי שאת רוצה...אבל ההקדמה קצת משעשעת :)
מזל שעל דברים משעשעים את לא שמה צנזור....
אני בעד שיהיה משעשע.
יותר טוב מהרצינות התהומית שכותבים כאן על הדיירים. ;)

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מזל שעל דברים משעשעים את לא שמה צנזור....
אני בעד שיהיה משעשע.
יותר טוב מהרצינות התהומית שכותבים כאן על הדיירים. ;)
בעיקר מזל שלא מתערבים לי פה בניהול הפורום
כבר אמרתי ולא פעם אחת - יש תיבת תלונות - תמיד אפשר להלין שם.

יונתנסקי

Well-known member
בעיקר מזל שלא מתערבים לי פה בניהול הפורום
כבר אמרתי ולא פעם אחת - יש תיבת תלונות - תמיד אפשר להלין שם.
נראה לך שאני אתלונן עליך ?
איפה אמצא מינהלת כמוך.
וואל נשמעת יותר אכזרית ממך....

ואני במצב רוח טוב הבוקר, לאור תוצאות בדיקותי....|עין|

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נראה לך שאני אתלונן עליך ?
איפה אמצא מינהלת כמוך.
וואל נשמעת יותר אכזרית ממך....

ואני במצב רוח טוב הבוקר, לאור תוצאות בדיקותי....|עין|
אז באמת הייתי רכה יותר...היא רצתה לחסום ואני תמיד לא הסכמתי..היינו תמיד מתווכחות על זה :LOL:
היום זה כבר אחרת...היום אני לא נותנת צ'אנסים,אחרי שנים של היכרות עם חוקי הפורום - אין פה אחד חסין מהדחה :p

שמחה לשמוע! |לב אדום|
אצלי הפוך.

svtar25

Well-known member
אני לא יודעת האם האח משחק במוח של תום, או שתום יש לו נטיעה לנזק עצמי. כנראה זה משהו שמטריד את תום. איך אני מדמיינת את השיחה בין תום לאח הגדול:
תום: "אח גדול מתי הכניסה השנייה?"
אח גדול : "למה, אתה לחוץ מכניסה השנייה? "
תום : "כן"
אח גדול : "מה מציק לך?"
תום: " חסר לי חבר בבית, מישהו שאוכל לדבר איתו על גל"
אח גדול : " יפריע לך אם יכנס גבר צעיר לבית?"
תום : "תלוי מי יכנס, אתה הולך להכניס אקסים של דיירים?"
אח הגדול : "זה יפריע לך אם תכנס אקסית שלך או אקס של גל?"
תום : כן
אח גדול: " רק אח גדול יודע מי יכנס, אולי יכנס אקס של גל ואולי לא".

אני אגיד : תום אביב לא יכנס, כמעט בטוח. אקסים אחרים של גל אני לא מכירה ( אלה אם כן תומר רוטשילד הוא אקס שלה, חבר של ג'וזי , למרות שגם הוא לא יכנס כי הורחק על אלימות בעונה 1 של רשת, גם לא בטוח שהוא אקס שלה ולא רק ידיד כמו ג'וזי) . טענו שנועה ינני היייתה אקסית של תום, אולי אח הגדול רמז לו עליה, לא התכוון לאקס של גל. אולי בכלל מכניס אקסית לג'וזי או יהודה.
קיצור תום נלחץ מהר.

meital38

Well-known member
אני לא יודעת האם האח משחק במוח של תום, או שתום יש לו נטיעה לנזק עצמי. כנראה זה משהו שמטריד את תום. איך אני מדמיינת את השיחה בין תום לאח הגדול:

אני אגיד : תום אביב לא יכנס, כמעט בטוח. אקסים אחרים של גל אני לא מכירה ( אלה אם כן תומר רוטשילד הוא אקס שלה, חבר של ג'וזי , למרות שגם הוא לא יכנס כי הורחק על אלימות בעונה 1 של רשת, גם לא בטוח שהוא אקס שלה ולא רק ידיד כמו ג'וזי) . טענו שנועה ינני היייתה אקסית של תום, אולי אח הגדול רמז לו עליה, לא התכוון לאקס של גל. אולי בכלל מכניס אקסית לג'וזי או יהודה.
קיצור תום נלחץ מהר.
נועה יונני היתה אקסית של תום????

svtar25

Well-known member
נועה יונני היתה אקסית של תום????
באיזשהו מקום טענו ככה, הייתה איזה כתבה שיש ביניהם קשר כלשהו. אבל זה לא בטוח. נראה לי זה היה עומרי חיון, אז אולי זה בכלל לא נכון. אבל אני לא מוצאת את המידע הזה יותר, אז כנראה זו הייתה טעות.

נערך לאחרונה ב:

סטילהוק1

Well-known member

קיצור תום נלחץ מהר.
למה לתת רעיונות זדוניים לעוז הנוכל שגם ככה מעלים ומתנכל לגל ותום... :confused:

svtar25

Well-known member
למה לתת רעיונות זדוניים לעוז הנוכל שגם ככה מעלים ומתנכל לגל ותום... :confused:
אם רועי עוז היה קורא כאן, הינו רואים אותו מיישם את הרעיונות שלנו...או שהוא היה מתפטר מבושה.
אז כנראה הוא לא קורא כאן...
הוא בכלל עלול להכניס את אבא של גל על מנת שיכירו אחד את השני טוב יותר ויעברו תהליך ביחד ;) סתם...הוא לא רוצה להרים לגל...אז בטח שלא יכניס את אבא שלה. אבל לא יודעת מה מפדח יותר מבחינת תום אקס או אבא, למרות שנראה לי תום יעדיף את האבא

סטילהוק1

Well-known member
אם רועי עוז היה קורא כאן, הינו רואים אותו מיישם את הרעיונות שלנו...או שהוא היה מתפטר מבושה.
אז כנראה הוא לא קורא כאן...
הוא בכלל עלול להכניס את אבא של גל על מנת שיכירו אחד את השני טוב יותר ויעברו תהליך ביחד ;) סתם...הוא לא רוצה להרים לגל...אז בטח שלא יכניס את אבא שלה. אבל לא יודעת מה מפדח יותר מבחינת תום אקס או אבא, למרות שנראה לי תום יעדיף את האבא
גל כבר השלימה עם אבא שלה אך לא מחשיבה אותו כאבא כי לא היה שם בשבילה כל חייה

אלזה4

Well-known member
בוקר טוב מיטל |4U|
עדיין בטוחה שתום מודח בהדחה הקרובה?
וזאת למרות השיחה של האח עם תום על כניסת דיירים חדשים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה