** שרשור בוקר ☀️ היום ה45 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הרבה מבשלים אבל ג'וזי ורמי מרגיש לי כאוהבים במיוחד את המטבח, יותר חשוב להם .
ואתמול הייתה סיטואציה שג'וזי רצה לבשל משהו מהמצרכים שהביאו אבל מעין קטלו לו את הרעיון.
אתמול היה דוחה ואבל לדעתי רוב האשמה בקטע בבוקר זה בגלל דרור הוא בכוונה קורא לרמי לבשל כשגוזי שמה כדי להעיף משמה את גוזי

nicknick

Well-known member
אתמול היה דוחה ואבל לדעתי רוב האשמה בקטע בבוקר זה בגלל דרור הוא בכוונה קורא לרמי לבשל כשגוזי שמה כדי להעיף משמה את גוזי
גם יכול להיות לא שמתי לב....
לדרור יש חלק משמעותי בלעצבן את ג'וזי , לא מדע בדיוני בעיני שהוא מחמם גם את האזור הזה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
בדיוק גם ראיתי את זה. ואם הוא אומר משהו זה הוא הרגיש הוא בוחר להפגע אף אחד לא אמר לו לא לבשל.
ואז רמי עמד על העמדה שג'וזי היה בה ולקחו "בטעות" את המצרך שהוא רצה להשתמש בו. אז הוא עזב את המטבח.

צופהבאחהגדול

Well-known member
אתם יודעים, רמי וג'וזי רבים על הרבה דברים...
אבל איפושהוא בתוך זה , יש פה גם את הריב העונתי על המטבח.

רמי גר במטבח, הוא עובד קשה כדי להאכיל את הדיירים ומבשל להם שעות בכל יום,
מנגד , ג'וזי מאוד אוהב לבשל אך הגישה למטבח לא תמיד נוחה וחופשית לו , כאילו ברור מאליו שהמטבח "שייך" לרמי וכל אחד אחר שמנסה צריך לבקש רשות או לתאם איתו.

מצד אחד באופן הגיוני אם מישהו לקח על עצמו את תפקיד המבשל ומשקיע בכך את מיטב האנרגיות שלו , כדאי לשאול ולהתייעץ ואולי לכבד את המקום שלו
כי בכל זאת הוא עושה בשביל כולם ולא בשל עצמו.
מצד שני , המטבח הזה שייך לכולם, יש עוד אנשים שרוצים ואוהבים לבשל והם לא צריכים להיות תלויים בחסדי אחרים ובאישור שלהם.
המטבח הוא תמיד מקום בבית הזה שמעורר הרבה רגש ומשמעויות , נדמה שיש משהו בדינמיקת המטבח שלהם שאולי מוסיף לקונפליקט.
עם כל הכבוד רמי משתמש במצרכים של הבית הוא לא עושה טובה לאף אחד הוא גם משתמש במטבח כמקום של צריכים אותי פה.
והבן אדם ברגע שיש לו ריב השתמש בזה ואמר אני לו לא מבשל. מי שם אותו להגיד כזה דבר הוא משתמש במצרכים של כולם ועוד רצה להוקיע אחרים? המצרכים לא שלו .
אחרים גם יודעים לבשל.
והאמת נראה שהוא רוצה להראות שהוא גב של אנשים או פורש את חסותם עליהם כדי שיהיה בו תלות. וברגע הראשון עוד צעק אליהם שיהודה לא יהיה לו קול לבחור כי אז יבחר בו ובלינור. הוא אינטרסנט נקודה.

nicknick

Well-known member
עם כל הכבוד רמי משתמש במצרכים של הבית הוא לא עושה טובה לאף אחד הוא גם משתמש במטבח כמקום של צריכים אותי פה.
והבן אדם ברגע שיש לו ריב השתמש בזה ואמר אני לו לא מבשל. מי שם אותו להגיד כזה דבר הוא משתמש במצרכים של כולם ועוד רצה להוקיע אחרים? המצרכים לא שלו .
אחרים גם יודעים לבשל.
והאמת נראה שהוא רוצה להראות שהוא גב של אנשים או פורש את חסותם עליהם כדי שיהיה בו תלות. וברגע הראשון עוד צעק אליהם שיהודה לא יהיה לו קול לבחור כי אז יבחר בו ובלינור. הוא אינטרסנט נקודה.
אכן יש לו קטנוניות, כתבתי על כך מקודם .... והיא מגיעה לשלל תחומים ובין השאר מתבטאת גם בענייני האוכל .
אף פעם לא אהבתי את ההתנהגויות סביב האוכל - דייירים שמכריזים שלא יאכלו מהאוכל של ההוא, כאלה שמשתמשים ב" אני מאכיל אתכם" כמניפולציה.
האוכל של כולם והמצרכים של כולם והמטבח של כולם.

יחד עם זאת הוא מבלה שעות רבות במטבח כל יום כדי להכין לדיירים ארוחות ,
לא משנה מאיפה זה מגיע גם אם ממקום אגואיסטי, הוא משקיע מעצמו בשבילם, אי אפשר לקחת לו את זה .

אלזה4

Well-known member
אתם יודעים, רמי וג'וזי רבים על הרבה דברים...
אבל איפושהוא בתוך זה , יש פה גם את הריב העונתי על המטבח.

רמי גר במטבח, הוא עובד קשה כדי להאכיל את הדיירים ומבשל להם שעות בכל יום,
מנגד , ג'וזי מאוד אוהב לבשל אך הגישה למטבח לא תמיד נוחה וחופשית לו , כאילו ברור מאליו שהמטבח "שייך" לרמי וכל אחד אחר שמנסה צריך לבקש רשות או לתאם איתו.

מצד אחד באופן הגיוני אם מישהו לקח על עצמו את תפקיד המבשל ומשקיע בכך את מיטב האנרגיות שלו , כדאי לשאול ולהתייעץ ואולי לכבד את המקום שלו
כי בכל זאת הוא עושה בשביל כולם ולא בשל עצמו.
מצד שני , המטבח הזה שייך לכולם, יש עוד אנשים שרוצים ואוהבים לבשל והם לא צריכים להיות תלויים בחסדי אחרים ובאישור שלהם.
המטבח הוא תמיד מקום בבית הזה שמעורר הרבה רגש ומשמעויות , נדמה שיש משהו בדינמיקת המטבח שלהם שאולי מוסיף לקונפליקט.
גוזי רוצה ללמוד לבשל כי..
ג'וזי לרמי במשימת הדו קרב:
"אני מצד אחד אוהב אותך, מצד שני מקנא בך שתמיד יש לך את המילה הנכונה להיות המנהיג. איפשהו לקחת לי את המקום שאני רגיל אליו, שאני רגיל להיות האהוב, זה שכולם הולכים אחריו, אני אפילו רוצה ללמוד לבשל בגללך".

זה לא המטבח..זה הנהגה. זה קנאה. זה יצרים. רמי סחף אחריו את הבית, בעיקר את הבנות הצעירות וקארין נכללת בתוכן...

nicknick

Well-known member
"אני מצד אחד אוהב אותך, מצד שני מקנא בך שתמיד יש לך את המילה הנכונה להיות המנהיג. איפשהו לקחת לי את המקום שאני רגיל אליו, שאני רגיל להיות האהוב, זה שכולם הולכים אחריו, אני אפילו רוצה ללמוד לבשל בגללך"

זה לא המטבח..זה הנהגה. זה קנאה. זה יצרים. רמי סחף אחריו את הבית.
בהחלט , המטבח לא כמטבח , המטבח כסמל ...ריב על טריטוריה ועל תפקיד.

נטה אונה

Well-known member
"אני מצד אחד אוהב אותך, מצד שני מקנא בך שתמיד יש לך את המילה הנכונה להיות המנהיג. איפשהו לקחת לי את המקום שאני רגיל אליו, שאני רגיל להיות האהוב, זה שכולם הולכים אחריו, אני אפילו רוצה ללמוד לבשל בגללך".

זה לא המטבח..זה הנהגה. זה קנאה. זה יצרים. רמי סחף אחריו את הבית, בעיקר את הבנות הצעירות וקארין נכללת בתוכן...
רמי סחף אחריו את הבית?
נו באמת. כולה שתי בנות שאם מחמיאים להם מספיק, יכולות להיסחף לאן שתנשוב הרוח.

ואם זה באמת מה ג'וזי חושב עליו, שהוא דמות כזאת מעוררת השראה, אז איך שרמי מתנהל אתו עוד יותר מביך בשבילו.

אלזה4

Well-known member
רמי סחף אחריו את הבית?
נו באמת. כולה שתי בנות שאם מחמיאים להם מספיק, יכולות להיסחף לאן שתנשוב הרוח.

ואם זה באמת מה ג'וזי חושב עליו, שהוא דמות כזאת מעוררת השראה, אז איך שרמי מתנהל אתו עוד יותר מביך בשבילו.
בעיניים של ג'וזי כן. רמי אהוב בבית. והוא צודק.
וגם בעיניים שלי - רמי אהוב על רבים מבני הבית. לינור, קארין, דרור, תום, גל, ליאור. זהבה(ימית מקרקרת סביבו).
רמי מתנהל ככה עם ג'וזי כי לג'וזי יוצא רפש מהפה . גם לרמי יוצא.
כתבתי פה. כששניהם מתחממים יוצא להם מסריח.

נטה אונה

Well-known member
בעיניים של ג'וזי כן. רמי אהוב בבית. והוא צודק.
וגם בעיניים שלי - רמי אהוב על רבים מבני הבית. לינור, קארין, דרור, תום, גל, ליאור. זהבה(ימית מקרקרת סביבו).
רמי מתנהל ככה עם ג'וזי כי לג'וזי יוצא רפש מהפה . גם לרמי יוצא.
כתבתי פה. כששניהם מתחממים יוצא להם מסריח.
אני אסכם את דעתי על רמי במשפט אחד- he should know better
לא רק עם ג'וזי, גם עם איילון, יהודה, לינור וקארין
כמו שאמר לו דרור אחרי הריב עם יהודה - זה מוריד מניות מרמי ורק מעלה לצד השני

DR.X

Well-known member
די ימיתתתתתתתתת דייייייייי
כמה דביקותתתת

צופהבאחהגדול

Well-known member
ואללה נראה לי גוזי מתחיל להתרחק מיהודה
עדיף לו. יהודה כשמתעניין בג'וזי מתעניין ברמה איך זה מצטייר.
כשימית אמרה שהוא בכה ושאל למה הוא אמר כן אבל מה המסר
ושינה למה הוא בכה.
הוא מתעניין בסיפור ושאף אחד לא יקח את הפוקוס.

ariela1612

Well-known member
עדיף לו. יהודה כשמתעניין בג'וזי מתעניין ברמה איך זה מצטייר.
כשימית אמרה שהוא בכה ושאל למה הוא אמר כן אבל מה המסר
ושינה למה הוא בכה.
הוא מתעניין בסיפור ושאף אחד לא יקח את הפוקוס.
היהודה הזה נחש בדיוק כמו דרור, ולא יודעת למה השניים האלה יחד נראה לי שכל הזמן מתכננים דברים.

nicknick

Well-known member
אני יודעת שאלה בדיחות קרש מטומטמות,
אבל בכל פעם כשהם מתבדחים כאילו הם לא סגורים בבית "יאללה אני הולך לים " "אתקשר אליכם בערב" , וכו', אני מוצאת את עצמי מצחקקת קלות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה