** שרשור בוקר ☀️ היום ה27 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
בוקר:cool:
לאור הישיבה הלילית של טיטי עם עומר ואור - יש לי תחושה שהם לקחו לתשומת ליבם את מה שטיטי אמרה, ויהיו יותר ויותר סביב ג'קו.
אור אתמול הכינה לו אורז, ובכלל בימים האחרונים יותר מתבטאת בחיוב לגביו שהוא "גבר" והיא שמה לב לכל מני דברים חיוביים שהוא עושה.
והעובדה שטיטי ואור התחממו ביחסים שלהם - תורמת גם.

valkyrie2021

Well-known member
לאור הישיבה הלילית של טיטי עם עומר ואור - יש לי תחושה שהם לקחו לתשומת ליבם את מה שטיטי אמרה, ויהיו יותר ויותר סביב ג'קו.
אור אתמול הכינה לו אורז, ובכלל בימים האחרונים יותר מתבטאת בחיוב לגביו שהוא "גבר" והיא שמה לב לכל מני דברים חיוביים שהוא עושה.
מה נאמר שם?

ziniozi

Well-known member
מה נאמר שם?
טיטי אמרה שישימו לב איך ג'קו רוב רוב הזמן - פשוט לבד בבית. וזה לא מבחירה, הוא כן היה רוצה שיגשו אליו ויהיו איתו, בייחוד כשהוא מועמד להדחה, בייחוד כשההדחה היתה כ"כ לא פיירית. העובדה שאף אחד לא ניגש אליו היא שוברת לב, כי הוא באמת בן אדם טוב ורגיש מאוד. ונכון שהוא צריך את הלבד שלו ולפעמים זה יכול להתפרש כ"תתרחקו ממני" אבל אסור להם לוותר והם צריכים לתת לו מעט זמן להרגע ואז לגשת שוב. גם אור וגם עומר אמרו לה שהם לקחו ללב את ההערות שלה, ויעשו כך החל ממחר בבוקר.
שעה 01:58

נערך לאחרונה ב:

valkyrie2021

Well-known member
טיטי אמרה שישימו לב איך ג'קו רוב רוב הזמן - פשוט לבד בבית. וזה לא מבחירה, הוא כן היה רוצה שיגשו אליו ויהיו איתו, בייחוד כשהוא מועמד להדחה, בייחוד כשההדחה היתה כ"כ לא פיירית. העובדה שאף אחד לא ניגש אליו היא שוברת לב, כי הוא באמת בן אדם טוב ורגיש מאוד. ונכון שהוא צריך את הלבד שלו ולפעמים זה יכול להתפרש כ"תתרחקו ממני" אבל אסור להם לוותר והם צריכים לתת לו מעט זמן להרגע ואז לגשת שוב. גם אור וגם עומר אמרו לה שהם לקחו ללב את ההערות שלה, ויעשו כך החל ממחר בבוקר.
שעה 01:58
אבל יש מצב שג'קו באמת לא רוצה בחברת אף אחד, לא?

katy2022

Well-known member
אבל ג׳קו מצידו לא רוצה שיתקרבו אליו יותר מידי… רק לטיטי הוא מאפשר בזמניו הקשים רק בגלל שהיא מתעקשת. אור הכינה לו לו אורז באחת בלילה והוא לא אכל ממנו…

valkyrie2021

Well-known member
אני רוצה להגיד לטיטי שג'קו פשוט צריך לפרוק.
היא היחידה שהוא מסוגל לדבר איתה והיחידה שהוא פורק מולה הכל ללא סננים.

אין צורך בלהגיד תבין תשמע תראה ....
לפעמים זה יכול עוד יותר לעצבן את הבנאדם וג'קו מאוד נזהר שלא בטעות גם להתעצבן עליה.
פשוט שתתן לו להוציא וזהו.

ziniozi

Well-known member
אני רוצה להגיד לטיטי שג'קו פשוט צריך לפרוק.
היא היחידה שהוא מסוגל לדבר איתה והיחידה שהוא פורק מולה הכל ללא סננים.

אין צורך בלהגיד תבין תשמע תראה ....
לפעמים זה יכול עוד יותר לעצבן את הבנאדם וג'קו מאוד נזהר שלא בטעות גם להתעצבן עליה.
פשוט שתתן לו להוציא וזהו.
דווקא כשהוא מתעצבן עליה כשהיא אומרת משהו לא לרוחו, זה רגע מאוד מעניין לצפיה. טיטי אומרת את מה שיש לה כנגדו והוא מראה לה שהוא נפגע ממה שהיא אמרה, והיא נרעשת מזה שהיא פגעה בו והוא רואה את הסערה על פניה וכל זה קורה בתוך שניה אחת. רגע מאוד מעניין שקרה לא פעם ולא פעמיים.

valkyrie2021

Well-known member
דווקא כשהוא מתעצבן עליה כשהיא אומרת משהו לא לרוחו, זה רגע מאוד מעניין לצפיה. טיטי אומרת את מה שיש לה כנגדו והוא מראה לה שהוא נפגע ממה שהיא אמרה, והיא נרעשת מזה שהיא פגעה בו והוא רואה את הסערה על פניה וכל זה קורה בתוך שניה אחת. רגע מאוד מעניין שקרה לא פעם ולא פעמיים.
נכון אבל החשש שלי שמתישהו הוא עוד עלול להתעצבן עליה ולריב גם איתה. אני חושבת שזה חשוב שהיא אומרת לו את דעתה גם ללא סננים אבל יש זמן לזה ולא מתי שהוא עצבני והוא אש ורק רוצה להוציא החוצה.

ziniozi

Well-known member
02:34 אור מדברת עם טיטי ואפשר ממש לראות איך היא פותחת את הלב שלה לג'קו

שיבא 78

Well-known member
האח הגדול לא רוצה את ג'קו בבית.

בתיאומי הדחות קודמים - המועמד הנבחר היה יוצא מההדחה, והמעמידים היו נכנסים במקומו.

כאן לא רק שזה לא הוצא מהרשימה - אלא שהוא נכלל בשתי הרשימות, גם ברשימה שעוז הרכיב בעצמו.

ג'קו לא יגיע לגמר לצערי.

florita86

Well-known member

בתיאומי הדחות קודמים - המועמד הנבחר היה יוצא מההדחה, והמעמידים היו נכנסים במקומו.

כאן לא רק שזה לא הוצא מהרשימה - אלא שהוא נכלל בשתי הרשימות, גם ברשימה שעוז הרכיב בעצמו.

ג'קו לא יגיע לגמר לצערי.
הם כנראה חושבים שלא יהיה מה לעשות איתו, הלוואי ועם ישראל יוכיח אחרת (אחרי התוכנית)
הבן אדם הזה מוכשר בטירוף, עם לב זהב נדיר

ירוקה מהכרמל

Well-known member

ג'קו לא יגיע לגמר לצערי.
לדעתי את טועה
ג'קו יגיע לגמר עם סיכוי גבוה לזכות

florita86

Well-known member
אם ג'קו היה יודע שאתמול עומר צחק על בעיות הבטן שלו ואור גם ישבה שם - עוד יותר לא היה רוצה שתכין לו שום דבר לאכול
מחבבת את אור אבל לפעמים משהו לא בא לי טוב בהתנהגות שלה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה