** שרשור בוקר ☀️ היום ה17 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

haya sol

Well-known member
אלו שכעסו על השוקולית של קאזם, ברור ומובן שלקחו את הבמבה והשוקולד כשהורידו סיגריות אבל נתנאל ודיאן יחד בסיגריות אז הרוויחו גם וגם. סתם מעניין אם הם יציעו לאחרים בין לבין כשהם יאכלו.

עדיין אומרת שלצערי נתנאל סוג של פספוס כאדם שהיה לו מה להציע אם לא היו מתווכים אותו ישר לדיאן.

כרגע האהובים עליי הם: דינה, קאזם, אופק, טליה, ריאווה ולפעמים שרין .

לא מזיקים ונחמדים האחיות ודניאל.

TalBrit

Well-known member
אלו שכעסו על השוקולית של קאזם, ברור ומובן שלקחו את הבמבה והשוקולד כשהורידו סיגריות אבל נתנאל ודיאן יחד בסיגריות אז הרוויחו גם וגם. סתם מעניין אם הם יציעו לאחרים בין לבין כשהם יאכלו.

עדיין אומרת שלצערי נתנאל סוג של פספוס כאדם שהיה לו מה להציע אם לא היו מתווכים אותו ישר לדיאן.

כבר מהתעודת זהות שלו שהוא עשה דאווינים של "אני מסכן ואני עצבני" ירד לי ממנו.
אי אפשר עם מתמסכנים. אי אפשר.
לכן בהתחלה גם לא אהבתי את אופק.

ק ו ל י ת

Well-known member

כרגע המועדפים שלי הם.. אופק דינה.נתנאל( אם יופרד מדיאן) .

nicknick

Well-known member
הרעב עושה לכולם לא טוב ,אבל יש אנשים שזה ממש מכניס אותם לסרט קשה .
נראה לי שהמחסור באוכל משפיע מאוד מאוד קיצוני ורע על נתנאל, אולי באמת מחזיר אותו לתקופות חשוכות בחיים.

אניי שווקוו

Well-known member
הרעב עושה לכולם לא טוב ,אבל יש אנשים שזה ממש מכניס אותם לסרט קשה .
נראה לי שהמחסור באוכל משפיע מאוד מאוד קיצוני ורע על נתנאל, אולי באמת מחזיר אותו לתקופות חשוכות בחיים.
אבל האגרסיביות והדיבור האלים שלו זה פשוט נורא !
מטיל מורא על כולםםם !!
הוא בריון

haya sol

Well-known member
הוא אדם אמציונלי כנראה ממה שעבר, ואמר אתמול שאין כמו שוקולד שנופל הסוכר כנראה הלחץ של החיים ושם זה עוד יותר מוציא ממנו במיוחד שיש לו שותפה כמו דיאן. 🤦🏻‍♀️

מצב
הנושא נעול.
למעלה