** שרשור בוקר ☀️ היום ה17 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
שרון מיותר בתכנית הזאת
לא אוהבת אותו בעליל

ויחד עם זאת - אני לא אוהבת את מה שאני רואה שעושים לו
זה ממש עליהום
הוא שק חבטות

נכון שהוא מציק,הוא צומי,הוא מעיק
אבל כל אחד מוצא סיבה איך לפרק עליו את האגרסיות שהוא צובר (כשזה לא קשור אליו בכלל)

זה מתחיל ממש להציק לי מה שעושים לו....
לא נעים בכלל.
בהתחלה הרגשתי שהוא עושה הצגות בכוונה ולדעתי זה מה שהדיירים חווים ממנו, מישהו שבא לעשות רוח וצלצולים בכוונה.
אבל עכשיו אני רואה שזה הבן אדם, הוא באמת מביך ולא יודע להתנהל בחברה בצורה מאופקת.... הם עוד לא שם, אני מניחה שלאט לאט האסימון ייפול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בהתחלה הרגשתי שהוא עושה הצגות בכוונה ולדעתי זה מה שהדיירים חווים ממנו, מישהו שבא לעשות רוח וצלצולים בכוונה.
אבל עכשיו אני רואה שזה הבן אדם, הוא באמת מביך ולא יודע להתנהל בחברה בצורה מאופקת.... הם עוד לא שם, אני מניחה שלאט לאט האסימון ייפול.
יש לו קטעים שהוא עושה הצגות,שהוא עושה בכוונה
עדיין
זה לא משהו שיכול להצדיק את ההתנהגות הזאת
(אני יודעת שאת לא מצדיקה)

meital38

Well-known member
לא הבנתי, אליאב ובר ישנו יחד? בסביבות 8:20 הם היו יחד במיטה של בר.

רות 1234

Well-known member
כל כך הרבה סטיגמות היו לי בתחילת העונה לגבי דינה, והיא ניפצה אותן אחת לאחת. אני משוגעת עליה . אחרי טליה ואופק, היא הפיבוריטת שלי. דינה שועלה פיקחית . ברור שהחיים לא פינקו אותה יותר מידי, ואלת היופי לא חילקה לה קלפים, אבל מהלימונים האלה דינה מפיקה לימונדה מצויינת. יותר מכל שובה את ליבי היחס החם והמיטיב שלה לקאזם (הכי לא מובן מאליו בעולם). דינה נטולת זיוף. זה מצרך נדיר בחיים בכלל, ובבית האח בפרט.

אניי שווקוו

Well-known member
כל כך הרבה סטיגמות היו לי בתחילת העונה לגבי דינה, והיא ניפצה אותן אחת לאחת. אני משוגעת עליה . אחרי טליה ואופק, היא הפיבוריטת שלי. דינה שועלה פיקחית . ברור שהחיים לא פינקו אותה יותר מידי, ואלת היופי לא חילקה לה קלפים, אבל מהלימונים האלה דינה מפיקה לימונדה מצויינת. יותר מכל שובה את ליבי היחס החם והמיטיב שלה לקאזם (הכי לא מובן מאליו בעולם). דינה נטולת זיוף. זה מצרך נדיר בחיים בכלל, ובבית האח בפרט.
וואלה, כמוך כמוני, דינה ניפצה לי הכל וניכנסה לי ללב וכתבתי כבר אמש, היא בחוץ תאמץ אותו במיוחד לאור העובדה שמשפחתו מתעלמת ממנו
מזלו שיש לו אותה היא באמת הכדור הרגעה שקזאם צריך

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
משהו שמבדיל בין דיאן לנתנאל (שניהם עדיין רוע מבחינתי)
יש בו יותר אנושיות
הוא יודע להתנצל ולהוריד ראש(לעיתים רחוקות,אבל גם זה משהו)

זה לא משהו שהיא תעשה
לא שמעתי בשום מצב או רגע שהיא לוקחת אחריות או מתנצלת
או אנושית.

katy2022

Well-known member
יש בו יותר אנושיות

זה לא משהו שהיא תעשה
או אנושית.
הוא קצת מפוצל אישיות… מצד אחד נעים ומכיל עם דיבור עדין ורגוע ויודע להתנצל… ומצד שני יוצא לו הרוטווילר….

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הוא קצת מפוצל אישיות… מצד אחד נעים ומכיל עם דיבור עדין ורגוע ויודע להתנצל… ומצד שני יוצא לו הרוטווילר….
אני לא קונה את הדיבור העדין והרגוע שלו
כשהוא כזה הוא מרגיש לי הכי מזוייף...כי זה מרגיש לי שהוא מנסה "לקנות" את מי שמולו
לחייל אותו.

TalBrit

Well-known member
יש בו יותר אנושיות

זה לא משהו שהיא תעשה
או אנושית.
לקח לי שנים להאמין שבאמת קיימים אנשים כאלה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני אוהבת את מוגלי, אבל קשה לי עם התקפי הזעם בריבים,
מה עושים?
לא עושים
זה בסדר גמור להסתייג מהתקפי הזעם שלו (גם לי זה צורם לפעמים כשהוא מגיע ישירות ל600)
אבל
עם כל התקפי הזעם והפאקים שיש בו - עדיין מעדיפה אותו על כל כך הרבה דיירים שם...

מצב
הנושא נעול.
למעלה