** שרשור בוקר ☀️ היום ה-74 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מירי גרב 22

Well-known member
אליאב: קאזם לא רתע ממנה (או רתא או רתה) מה זה רתע? יש הטיה כזו ואני זו שיוצאת חומוס?

ziniozi

Well-known member

"מפרשים זאת כפלירטוט": ההיתממות המרתיחה של טליה מול דיירי האח הגדול​

מתוך כתבתה של קארין ארד, וואלה תרבות
..."למרות מה שענתה להאקר הגדול כששאל אם היא מפלרטטת בכוונה עם אנשים שברור שלא יהיה איתם כלום.

שאלה מצוינת, שעליה ענתה בדמגוגיות: "אנשים לפעמים מפרשים את ההתנהגות שלי כפלירטוט" - סלט של הכחשה, הסרת אחריות, ברוטב היתממות. הרשו לי להיות בר לרגע, בחדר האח הגדול, עם הידיים, שאומרת מילה אחת שמסכמת את הכל: "די! דייי. דייייייייי!.

באמת, די. זה אפילו קצת אכזב אותי. טליה מספיק אינטליגנטית כדי להבין בדיוק איך משפיעה ההתנהגות שלה על אנשים שונים"...

מירי גרב 22

Well-known member

..."למרות מה שענתה להאקר הגדול כששאל אם היא מפלרטטת בכוונה עם אנשים שברור שלא יהיה איתם כלום.

שאלה מצוינת, שעליה ענתה בדמגוגיות: "אנשים לפעמים מפרשים את ההתנהגות שלי כפלירטוט" - סלט של הכחשה, הסרת אחריות, ברוטב היתממות. הרשו לי להיות בר לרגע, בחדר האח הגדול, עם הידיים, שאומרת מילה אחת שמסכמת את הכל: "די! דייי. דייייייייי!.

באמת, די. זה אפילו קצת אכזב אותי. טליה מספיק אינטליגנטית כדי להבין בדיוק איך משפיעה ההתנהגות שלה על אנשים שונים"...
אין על קינאה נשית, הכי כיף

סטיריקון9

Well-known member
ווואוווו הפרומו באמת אש!!!
לא זכור לי שראיתי אי פעם פרומו כזה
שריפה אחים, שריפה
הטליה בוערה כולה }-]

אין במה לקנאה. אין בה יופי לא פנימי ולא חיצוני. בחורה ריקנית רדודה עם טונות של איפור. שכל החשק שלה רק לצומי מכל גבר האפשרי וריגושים
קל ביותר להדביק תווית של קינאה ובכך לסתום את הפה ולנטרל כל ביקורת. לא מתייחסת לחיצוניות, זה בעיני המתבונן היא פורטת על טוב לבה ועל נתינה ובעצמה סופרת ומכמתת כמה אופק אוכל וכמה שוקל מתקטננת ברמות. זה שהיא בוחרת לבלות לא מעט במטבח, לאפות עוגות/עוגיות לכבד בפופקורן ולחתוך פירות עדיין לא מעיד שהיא טובת לב ובמקומות האלה היא מחפשת אותו, זה הנשק שלה אז מה אם אמר שרוצה קודם לדאוג לעצמו ולאכול את הפיצה כי רעב ובכל מקרה אסף את האחרות. העיסוק האובסיסיבי באוכל בריזלות ושם להשליך על ערכים אצלו ולהטיף מאוס בעיני, באין לה אמצעים אחרים. במקום שהיא נמצאת ויש גברים היא משתלטת על הסצנה , זה לא אומר שהיא היפה ביותר המעניינת ביותר ואחרות פחות ממנה בהכרח, היא משתמשת בשפה מוגברת שלא תמיד נוחה לנשים בסביבתה וגם העידה ע"כ. ברגע שגברים מריחים את התכונה הם נופלים כזבובים כל אחד מנסה את מזלו. זאת לא קנאה זאת אי נוחות. אם הערכים שלו כ"כ מאוסים איך זה שהיא הצדיקה שוות נפש לגבי ערכיו הדפוקים של נתנאל איתו היא מרבה לשבת.

נערך לאחרונה ב:

haya sol

Well-known member

גם אפשר לפרש את שרין כפלירטוט היא נוגעת באנשים, יושבת עליהם, נכנסת למרחב האישי של הגבר.
פשוט יותר נוח לראות בחורה שנראית כמו טליה כפלירטוט. ואם הייתה מפלרטטת עם כולם אז זה היה נכון, אבל זה לא ככה !
אז בחורה שמתלבשת סקסי ליציאה אז זה אומר שהיא מבקשת שיגעו בה או יעשו משהו בניגוד לרצונה?

מירי גרב 22

Well-known member
גם אפשר לפרש את שרין כפלירטוט היא נוגעת באנשים, יושבת עליהם, נכנסת למרחב האישי של הגבר.
פשוט יותר נוח לראות בחורה שנראית כמו טליה כפלירטוט. ואם הייתה מפלרטטת עם כולם אז זה היה נכון, אבל זה לא ככה !
אז בחורה שמתלבשת סקסי ליציאה אז זה אומר שהיא מבקשת שיגעו בה או יעשו משהו בניגוד לרצונה?
ברור, שרין עם המראה שלה זה בסדר שתגע בגבר....אבל בחורה יפה כמו טליה? לה אסור. על המוקד נעלה אותה......

haya sol

Well-known member
ברור, שרין עם המראה שלה זה בסדר שתגע בגבר....אבל בחורה יפה כמו טליה? לה אסור. על המוקד נעלה אותה......
מדהים שזה השיח ב 2022 ועוד בעיתון הכי לא פופוליסטי שיש.
מי שלא רואה ערוץ 26 לא מבין על מה מדובר - בגלל זה שמתחברת לדיירים ממש תמיד יהיה אצלי ערוץ 26 אי אפשר להיות אובייקטיבית ממש כשאת רואה טיפה בים ולפי זה לשפוט אדם כזה או אחר.

מירי גרב 22

Well-known member
מדהים שזה השיח ב 2022 ועוד בעיתון הכי לא פופוליסטי שיש.
מי שלא רואה ערוץ 26 לא מבין על מה מדובר - בגלל זה שמתחברת לדיירים ממש תמיד יהיה אצלי ערוץ 26 אי אפשר להיות אובייקטיבית ממש כשאת רואה טיפה בים ולפי זה לשפוט אדם כזה או אחר.
שיח מיזגוני בעיתון נשי זה הכי הכי שיש.......

REUT91

Well-known member
שרין התלטפה עם רוב הגברים שמה בבית ואף אחד לא קפץ והזדעק כמו שכולם עושים על טליה.. ומה עם הניסיונות של שרין להיכנס למרחב האישי של שחף שהעלו פה עשרות פעמים בגיפים? על גבול ההטרדה... אבל זה בסדר, זו שרין.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה