** שרשור בוקר ☀️ היום ה-74 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מירי גרב 22

Well-known member
שרין התלטפה עם רוב הגברים שמה בבית ואף אחד לא קפץ והזדעק כמו שכולם עושים על טליה.. ומה עם הניסיות של שרין להיכנס למרחב האישי של שחף שהעלו פה עשרות פעמים בגיפים? על גבול ההטרדה... אבל זה בסדר, זו שרין.
ברור, שרין לא מאיימת, המראה שלה לא מאיים, היא לא מייצרת קינאה.....היא שרין האינסטלטורית הקטנה.

מסקרפונה77

Well-known member

"מפרשים זאת כפלירטוט": ההיתממות המרתיחה של טליה מול דיירי האח הגדול​

מתוך כתבתה של קארין ארד, וואלה תרבות
..."למרות מה שענתה להאקר הגדול כששאל אם היא מפלרטטת בכוונה עם אנשים שברור שלא יהיה איתם כלום.

שאלה מצוינת, שעליה ענתה בדמגוגיות: "אנשים לפעמים מפרשים את ההתנהגות שלי כפלירטוט" - סלט של הכחשה, הסרת אחריות, ברוטב היתממות. הרשו לי להיות בר לרגע, בחדר האח הגדול, עם הידיים, שאומרת מילה אחת שמסכמת את הכל: "די! דייי. דייייייייי!.

באמת, די. זה אפילו קצת אכזב אותי. טליה מספיק אינטליגנטית כדי להבין בדיוק איך משפיעה ההתנהגות שלה על אנשים שונים"...
עדיין לא הבנתי מה רע בפלירטוט...
ההתממות היא של קצרי הרואי שמספרים לעצמם בדיות
קנאתה של אישה תמיד ברברית יותר

loooooooo

Member

..."למרות מה שענתה להאקר הגדול כששאל אם היא מפלרטטת בכוונה עם אנשים שברור שלא יהיה איתם כלום.

שאלה מצוינת, שעליה ענתה בדמגוגיות: "אנשים לפעמים מפרשים את ההתנהגות שלי כפלירטוט" - סלט של הכחשה, הסרת אחריות, ברוטב היתממות. הרשו לי להיות בר לרגע, בחדר האח הגדול, עם הידיים, שאומרת מילה אחת שמסכמת את הכל: "די! דייי. דייייייייי!.

באמת, די. זה אפילו קצת אכזב אותי. טליה מספיק אינטליגנטית כדי להבין בדיוק איך משפיעה ההתנהגות שלה על אנשים שונים"...
"מפרשים את הנחמדות שלי כפלירטוט..." מעניין למה "הנחמדות" שלה היא רק לגברים ולא לנשים

willing

Well-known member
"מפרשים את הנחמדות שלי כפלירטוט..." מעניין למה "הנחמדות" שלה היא רק לגברים ולא לנשים
גם למרינה היא נחמדה. למי שנמשך אליה נראה לי
נראה שהיא מודעת לזה. אמרה אז ללירן בפשטות

loooooooo

Member

כי אין שם אף אישה שנחמדה אליה
קשה קינאת נשים
גם בחוץ אין לה חברות בכלל...זה גם בגלל שכווווווולן מקנאות בה?????

"אני מסתדרת יותר עם גברים כי צורת החשיבה שלנו דומה"...:sneaky::rolleyes:

מירי גרב 22

Well-known member
כי אין שם אף אישה שנחמדה אליה

גם בחוץ אין לה חברות בכלל...זה גם בגלל שכווווווולן מקנאות בה?????

"אני מסתדרת יותר עם גברים כי צורת החשיבה שלנו דומה"...:sneaky::rolleyes:
יש המון נשים שמסתדרות יותר טוב עם גברים ואין להן כמעט חברות נשים.
מה הבעיה עם זה? וכן, אישה שנראית כמו טליה המון פעמים מזמינה קינאה מצד נשים אחרות או סתם ריחוק.

Rave n

Well-known member
בול! רק צרחות מייבבות מביכות
מאמינה לה שקשה בגלל ליאו מאה אחוז אבל בואי.. את מתעללת בנו.

מירי גרב 22

Well-known member
בול! רק צרחות מייבבות מביכות
מאמינה לה שקשה בגלל לירו מאה אחוז אבל בואי.. את מתעללת בנו.
אני אגיד משהו שירגיז.....אבל, אני חושבת שהיא מאוד נהנית מהחופש הזה בו אין לה אחריות הורית.
היא מתגעגעת כן, אבל אני לא בטוחה מה יותר קשה לה הריחוק מהילד או הפחד שלא יהיו לה סיגריות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה