** שרשור בוקר ☀️ היום ה-44 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

josh08

Well-known member
אני בשוק שאתם אשכרה מקשיבים להם. מבחירה חופשית.

florita86

Well-known member
אין חשק בכלל לצפות בלייב אפילו שטיטי שם
הלנצח התוכנית הזו תהיה בידי רשת?

המלאך האדום10

Well-known member
אני לא מכירה את אף אחד מכם ואתם/ן לא מכירים אותי. מי הראשון/ה שיכול להרים את היד ולהגיד שאף פעם לא נעשה
לו עוול, חוסר צדק, הורים שעם או בלי כוונה עשו אי צדק בין הילדים, מי לא איבד אבא, אימא, סבתא, ילד או כל קרוב אחר ששבר לנו את הלב.
אז למה באח הגדול הופך לאסון שבגללו צריך להצביע בטירוף למועמד. אני רוצה להצביע לאנשים טובים שעושים בשביל האחר למרות
הצרות האישיות.

הצודקת11

Well-known member
תמיר לא שיקרת לנו

שיקרת לעצמך

כולם ידעו מהעונה הראשונה שאתה גיי.

ariela1612

Well-known member
תמיר לא שיקרת לנו

שיקרת לעצמך

כולם ידעו מהעונה הראשונה שאתה גיי.
האמת עצוב. זה פשוט סיוט יומיומי לחיות בשקר עם עצמך ועם הסביבה שלך וכן למרות שראו אליו וכולם ידעו, להודות בפני עצמך זה הדבר הכי קשה בעולם.
מכירה כמה שבארון למרות שכולם יודעים אחרת, בעיקר פחד מהמשפחה הגרעינית והאמת מרחמת עליהם אין טוב מהחופש להיות מי שאתה ומה שבא לך

mariamma 86

Well-known member
זה הפך לטרנד בריאליטי וזה לא משנה האם זה השרדות,אח הגדול,כוכב נולד או מסטר שף. מזמן זה כבר לא תחרות של כשרונות אלא תחרות מי מסכן יותר. כמובן רצוי שזה יהיה מקרה קשה. או שמישהו קרוב מת או ג'יי לא מקובל או גדלתי ברחוב.... העונה הזות של תמיר. סגור וחתום. ברמת התמסכנות והתבככינות הוא מקום ראשון. יש לו כל החבילה. ג'יי,אין כסף,אין פרנסה,קושי להביא ילדים,קושי עם קבלת ההורים וגם מבוגר. תנו לו כבר את הכסף ותגמרו את הפרסה

GALxp

Well-known member
זה הפך לטרנד בריאליטי וזה לא משנה האם זה השרדות,אח הגדול,כוכב נולד או מסטר שף. מזמן זה כבר לא תחרות של כשרונות אלא תחרות מי מסכן יותר. כמובן רצוי שזה יהיה מקרה קשה. או שמישהו קרוב מת או ג'יי לא מקובל או גדלתי ברחוב.... העונה הזות של תמיר. סגור וחתום. ברמת התמסכנות והתבככינות הוא מקום ראשון. יש לו כל החבילה. ג'יי,אין כסף,אין פרנסה,קושי להביא ילדים,קושי עם קבלת ההורים וגם מבוגר. תנו לו כבר את הכסף ותגמרו את הפרסה
בעונה 4 הוא לא היה הפייבוריט שלי, אבל העדפתי שיזכה במקום קותי, שלדעתי הוא הזוכה הגרוע בהיסטוריה.
והנה, חלפו 10 שנים. אותו תמיר, בגרסה מוחצנת ומוקצנת יותר עד כדי קיא, יעקוף את מי שניצח אותו אז ויהפוך לזוכה הגרוע ביותר.

שרון רוז

Well-known member
בעונה 4 הוא לא היה הפייבוריט שלי, אבל העדפתי שיזכה במקום קותי, שלדעתי הוא הזוכה הגרוע בהיסטוריה.
והנה, חלפו 10 שנים. אותו תמיר, בגרסה מוחצנת ומוקצנת יותר עד כדי קיא, יעקוף את מי שניצח אותו אז ויהפוך לזוכה הגרוע ביותר.
מה עם שי מיקה?

DontHateTheGame

Well-known member
זה לא מספיק סיפור מרגש. לג'קו היה סיפור מרגש והוא לא הצליח לסחוף את הקהל. 8000 עוקבים באינסטגרם אחרי הופעה בתוכנית פריים טיים מוכיחה זאת. לעומת זאת, יהודה סחף את הקהל והשיג מעל 120 אלף עוקבים. אמנם זה נשמע שטחי, אבל היום הרבה יותר קשה להשיג עוקבים (לא קנויים) וזה מדד מהימן. לצערי, תמיר לא סוחף את הקהל מספיק ואם אורן לא יפרוש, אין לו סיכוי לזכות. אורן דוחה ועדיין סחף את הקהל וזה אומר הכל. ושוב, לא מספיק סיפור מרגש, צריך אישיות כובשת.

הצודקת11

Well-known member
זה לא מספיק סיפור מרגש. לג'קו היה סיפור מרגש והוא לא הצליח לסחוף את הקהל. 8000 עוקבים באינסטגרם אחרי הופעה בתוכנית פריים טיים מוכיחה זאת. לעומת זאת, יהודה סחף את הקהל והשיג מעל 120 אלף עוקבים. אמנם זה נשמע שטחי, אבל היום הרבה יותר קשה להשיג עוקבים (לא קנויים) וזה מדד מהימן. לצערי, תמיר לא סוחף את הקהל מספיק ואם אורן לא יפרוש, אין לו סיכוי לזכות. אורן דוחה ועדיין סחף את הקהל וזה אומר הכל. ושוב, לא מספיק סיפור מרגש, צריך אישיות כובשת.
כי אורן מראש בא עם קהל הרבה יותר גדול

הוא יותר מפורסם

ועונה לקהל של התכנית הזו.

ברור שאם אורן יוכל לזכות הוא הזוכה.

אבל אני בטוחה שעוז מנע את זה מראש

נראה את זה בגמר .

DontHateTheGame

Well-known member
כי אורן מראש בא עם קהל הרבה יותר גדול

הוא יותר מפורסם

ועונה לקהל של התכנית הזו.

ברור שאם אורן יוכל לזכות הוא הזוכה.

אבל אני בטוחה שעוז מנע את זה מראש

נראה את זה בגמר .
הילדים בטיקטוק לא הכירו את אורן ולא הכירו את ג'קו. דווקא את תמיר הם הכירו, כי הקטעים שלו רצים שנים ברשת ועדיין אורן הכי נאהב בכל מקום שראיתי למרות שאותי אישית הוא מבחיל, אבל אי אפשר להתווכח עם דעת הקהל.

mariamma 86

Well-known member
ג'קו לא היה מסכן. לא התמסכן,לא משך את הסיפור שלו כמו מסטיק 24/7 כמו תמיר שמספר אותם סיפורים אלף פעם שזה כבר לא מעורר בי רחמים ואפילו מעורר אנטי. ג'קו רצה,רוצה וירצה רק לשיר ושיכירו את היצירה הנפלאה שלו. אין להשוות בכלל

DontHateTheGame

Well-known member
ג'קו לא היה מסכן. לא התמסכן,לא משך את הסיפור שלו כמו מסטיק 24/7 כמו תמיר שמספר אותם סיפורים אלף פעם שזה כבר לא מעורר בי רחמים ואפילו מעורר אנטי. ג'קו רצה,רוצה וירצה רק לשיר ושיכירו את היצירה הנפלאה שלו. אין להשוות בכלל
גם אם ג'קו לא התכוון להתמסכן, הציגו אותו ככזה. אני מעריכה אותו כזמר ויש לו קול נהדר, אבל התדמית שנוצרה לו בהאח הייתה מעיקה לפחות מבחינתי.

mariamma 86

Well-known member
גם אם ג'קו לא התכוון להתמסכן, הציגו אותו ככזה. אני מעריכה אותו כזמר ויש לו קול נהדר, אבל התדמית שנוצרה לו בהאח הייתה מעיקה לפחות מבחינתי.
היה לו קושי מסוים אבל הוא יצא אהוב ומחוזק. בשבילי הוא מושלם

willing

Well-known member
לא מפריע לי שיזכה. גם ככה עונה כשלון. שתהיה בחירת ביטוח לאומי
וקצת נחת לו ולילדים שלו עם הסכום הנמוך הזה, קרוב ל160 אלף שקל

מצב
הנושא נעול.
למעלה