** שרשור בוקר ☀️ היום ה-44 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
לרוב העונת חורף הארוכה היא עונה של אנונימיים או חצי חצי
היתה רק עונה אחת כזאת של חצי חצי...כנראה בגלל הקורונה
נקווה שהעונה הבאה קודם כל תהיה בלי עוז וגם שכולם יהיו אנונימים ולא אמא של ואשתו של...וסתם "כוכבי אינסטוש"

GALxp

Well-known member
כתבתי 200 פעם ואכתוב בפעם ה201, אני לגמרי מבין את אח שלו.

GALxp

Well-known member
האם יש הרבה אנשים מביכים שגונחים בפריים טיים ומשמיעים קולות של חתולה מיוחמת?
שעושים תנועות מיניות, גם על גופם של דיירים אחרים? אם גבר סטרייט היה עושה לאור מה שתמיר עשה לה, היה רעש ברשת. היו דורשים לסלקו.
המון זמן לא נגעלתי ממישהו כמו שאני נגעל מתמיר. ואני לא יכול להיות הומופוב, כשאני בעצמי חלק מקהילת הלהט"ב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

נטה אונה

Well-known member
יש הרבה אנשים מביכים שגונחים בפריים טיים ומשמיעים קולות של חתולה מיוחמת.
שעושים תנועות מיניות, גם על גופם של דיירים אחרים. אם גבר סטרייט היה עושה לאור מה שתמיר עשה לה, היה רעש ברשת. היו דורשים לסלקו.
המון זמן לא נגעלתי ממישהו כמו שאני נגעל מתמיר. ואני לא יכול להיות הומופוב, כשאני בעצמי חלק מקהילת הלהט"ב.
לכל אחד יש מנעד מיניות שהוא מסוגל להכיל.
סבבה שלא מתחברים, אבל אי קבלה ע''י המשפחה זה נורא ואני לא מאחלת את זה לאף אחד

willing

Well-known member
שעושים תנועות מיניות, גם על גופם של דיירים אחרים? אם גבר סטרייט היה עושה לאור מה שתמיר עשה לה, היה רעש ברשת. היו דורשים לסלקו.
גל אני מסכימה איתך חלקית|קשתבענן|
טיטי ואור נצמדו אליו לא מעט בתנוחות שונות. והתכנים המיניים של עומר אליו. יש משחק משני הצדדים. כלומר גם מעומר טיטי ואור
וגם מצד תמיר.
מסכימה עם הקטע שגם היה עונה שעברה שמתמודד שמדבר על החבילה של מישהו, יש יותר יחס מקל מאשר אם סטרייט היה אומר את זה לדיירת אישה.
לא יודעת אם במקרה של תמיר, אם דורשים מההפקה שיתערבו זה צריך גם להיות מהצד השני כלפיו. נדמה לי שזה התחיל מהצד השני כלפיו

ועוד משהו, הלואי שאוכל לומר כמוך שיצאתי לגמרי מתפיסות של הומופוביה עצמית. זה משהו שגדלים עליו בד"כ, ויושב עמוק
גם בתור פמינסטית אני לא יכולה לומר שאין בתוכי בכלל שובניזם כלשהו. העולם עדיין בנוי ככה, צריך המון מודעות כדי לזהות את התפיסה השלילית
למשל של לצפות לקבל פחות כשמשתייכים לאוכלוסיה מופלית.

עדגיל

Well-known member
כנ"ל. אני כל כך לא רוצה שהוא יזכה....

מצב
הנושא נעול.
למעלה