** שרשור בוקר ☀️ היום ה-32 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

לוני דלורס

Well-known member
אין יותר דרך לצפות 24 שעות אחורה? למה הם עשו את זה?😭
זה לא חדש.. כבר הרבה ימים ככה

זה הוציא לי את החשק לצפות .. לפני זה כשרציתי לחפש משהו ספציפי אז יכולתי אבל עכשיו כבר אי אפשר

וזה עוד אחרי הצינזורים הרבים.. צינזרו אפילו את האספה.. ממש חוצפה.. בשביל מה אנשים משלמים ?

קינמון_23

Active member
סתיו ויובל ל. דומות. אאוטסיידריות במלחמה מתמדת להתקרב ולהתקבל קצת למרכז. סתיו נעלבת ומנסה לעקוץ חזרה, יובל נעלבת ומתקפלת.
הכי קל להתעמר בהן, לבטל או ליחס להן חשיבות כלשהי. סתיו תברח בבכי ללבד, ויובל תחיה רק בסביבה שדומה לה.
כמו בתיכון, יש את הגרעין המרכזי, הקונצנזוס שבכוח העדרי פולט ומבודד את האחר, הלא יפה, המוזר, החננה, המצטיין וכו'
בתיכון לאומנויות התמונה שונה. הקיצון, הייחודי, המקורי הוא השולט. בכיתת האח הגדול כולם מאותו הכפר.
אפילו המורה אתי לא מצליחה להעביר שיעור של קבלה וחמלה כי עדיף לה שה"חזקים" (שלא לאמר הביריונים) ששולטים באווירה יהיו לצידה לפחות כנראות.
סתיו כנראה הגיעה למסקנה שכדי שיראו אותה ויספרו אותה, היא צריכה ללבוש מראה קיצוני ואז תוכל לפתוח את הפה.
המראה הקיצוני שלה גורם לסביבתה להסתכל עליה בעין עוד יותר עקומה.
ציצי ושפתיים נפוחות זתוספות השיער זה כבר קונצנזוס. אצל סתיו זה בהגזמה ומאחר והיא כולה בגודל רבע עוף זה לא נראה טוב.
מי שם מוכן להיראות להתחבר עם גרוטסקה?
היה איזה קטע שאברהם ישב בכלוב עישון עם עוד מישהו, נדמה לי עם שניר,
סתיו וספיר היו שם התעסקו בארון,
אמר ההוא לאברהם, משהו כמו:
אתה לא רוצה להיראות עם אחת כזאת (סתיו) מה זה אומר עליך...
זאת (ספיר) אחת שאתה רוצה כי היא ברמה אחרת.
משהו כזה.
נראה שאז חל המהפך אצל אברהם, כשהבין שהחברות שלו עם סתיו מעמידה אותו באור מגוחך ושלילי בעיני הקהל.
המשפט האחרון לאברהם ובזה שנכשל להיות ולפעול עם קצת ערכיות נכשל. מחכה לראות אם יתאפס על עצמו.
אין יותר דרך לצפות 24 שעות אחורה? למה הם עשו את זה?😭
כן זה ממש מעצבן

לוני דלורס

Well-known member
אני לא חובב של מילקי אבל השבוע מישהו/' בפורום שם תמונה של מיליקי טריו החדש.. כנראה שאכלו את זה בבית "האח הגדול"

קניתי את זה לפני יומיים אחרי שנזכרתי בתמונה ולפני כמה דקות אכלתי את זה בפעם הראשונה.. אכלתי אחרי שעירבבתי

אני רוצה להגיד תודה למי ששם/ה את התמונה.. זה היה תענוג

קינמון_23

Active member
אני לא חובב של מילקי אבל השבוע מישהו/' בפורום שם תמונה של מיליקי טריו החדש.. כנראה שאכלו את זה בבית "האח הגדול"

קניתי את זה לפני יומיים אחרי שנזכרתי בתמונה ולפני כמה דקות אכלתי את זה בפעם הראשונה.. אכלתי אחרי שעירבבתי

אני רוצה להגיד תודה למי ששם/ה את התמונה.. זה היה תענוג
חחחח כן, אייסי אם אני לא טועה. לא מחובבי מילקי, אולי באמת אנסה גם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה