** שרשור בוקר ☀️ היום ה-29 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
10:53 אופק מנסה להבין מאליאב למה טליה ניגשה אליו אתמול אחרי שהם רבו (ריב בין טליה לאליאב על המשפט שלו "צריכה ללמוד להיות אישה")
אליאב עונה לו שכולם ניגשו (לא רק טליה) כי רוצים לדעת את הרכילות מה קרה בינו לבין בר.

נטשונת1234

Well-known member
10:53 אופק מנסה להבין מאליאב למה טליה ניגשה אליו אתמול אחרי שהם רבו (ריב בין טליה לאליאב על המשפט שלו "צריכה ללמוד להיות אישה")
אליאב עונה לו שכולם ניגשו (לא רק טליה) כי רוצים לדעת את הרכילות מה קרה בינו לבין בר.
כרגיל וכאמור- אליאב לוקח מכל מה שקורה דבר אחד- איזה כיף אני מרכז העניינים

meital38

Well-known member
וברוך השם הוא מספר לכולם. לא השמיט פרט אחד מאף אחד. גם מהשונאים של בר

ניצנץ63

Well-known member
לדעתי השאלה הזו מעידה שהוא טרוד שהיא שוב התקרבה לאליאב אחרי שליטפה ופלירטטה איתו (אופק) במיטה. אופק לא היה ער לזה שטליה ניהלה שיחה ארוכה עם אליאב וניסתה לגרום לו להתרחק מבר. לדעתי הוא בודק בעדינות מה המשחק שלה שוב

REUT91

Well-known member
לדעתי השאלה הזו מעידה שהוא טרוד שהיא שוב התקרבה לאליאב אחרי שליטפה ופלירטטה איתו (אופק) במיטה. אופק לא היה ער לזה שטליה ניהלה שיחה ארוכה עם אליאב וניסתה לגרום לו להתרחק מבר. לדעתי הוא בודק בעדינות מה המשחק שלה שוב
טוב מאוד. הוא יבחן אותה עכשיו מהצד.

ziniozi

Well-known member
את חדה כמו תמיד. בדיוק גם ההרגשה שלי. אופק מנסה להרכיב לעצמו את הפאזל. והחתיכה הספציפית הזאת מראה לו כמה טליה אינבסטד בקשר של אליאב ובר, וכמה חשוב לה להבין בדיוק מה הולך שם כדי לדעת איך להתנהג מול אופק. יש סדק? היא תגביר את הפלירט. אין סדק - אין טעם.

מכורה וחבל

Well-known member
היה ער לשיחה ועוד איך
כי טליה דיברה עם אליאב בסלון
ואגב, ממש לא בלחש
בזמן שאופק היה בספסל

משגב2

Active member
לא אהבתי את הטון המזלזל של אופק בשאלה ולא את התשובה של אליאב. אז אופק כן מברר ורוצה להיות בתמונה (קודם נאמר שלא מעניין אותו) ולא אהבתי את הטון ששאל על טליה . אני משתכנעת יותר ויותר שאופק שחקן לא קונה יותר את ההצגות שלו, ואליאב דוחה ברמות על.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אוף שרין החליטה לעצבן אותי סופית לא מספיק מגנה על נתנאל עכשיו גם על דניאל אם זאת הייתה בר או טליה היא הראשונה שהייתה מתלוננת

מצב
הנושא נעול.
למעלה