** שרשור בוקר ☀️ היום ה-25 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

לך!

Well-known member
כפרה עליכם
ספרו מה קורה בגזרה
לא יכולה לצפות בזמן הקרוב.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כפרה עליכם
ספרו מה קורה בגזרה
לא יכולה לצפות בזמן הקרוב.
בגזרת אופק טליה?
נראה שהם מתנהלים כרגיל

הם דיברו במטבח...היא הכינה לו את הטחינה לכרובית
עכשיו יושבים ברגיל

נראה שהכל תקין
מניחה שנראה יותר ואז נבין...בינתיים לא רואה משהו שונה.

Lotarica

Well-known member
וואו קאזם...יכאב לך הגב כהוגן אחרי השאיבה הזו...

רות 1234

Well-known member
אני יודעת שזה טיפשי להתעצבן, אבל אני נגעלת משחף הקריפי, שמשקיף 24/7 על טליה, ובכל הזדמנות מנסה להתקרב אליה. אתמול בערב הוא ממש ישב על המיטה של אופק (כשטליה הייתה שם, בזמן שאופק התקלח) ונשאר שם במיטה גם כשאופק חזר למיטה. ועכשיו לראות במיטבח את טליה מכינה עוגה (יקח לה 100 שעו כמו תמיד) ושחף נצמד ומכרכר סביבה, זה אוכל לי את הלב. בטח השיחה אתמול בלילה של אופק וטלה נגמרה רע (והם יתרחקו זה מיזו) ובשביל שחף זה אושר מושלם. הפנטזיה של החיים. הוא כל הזמן מחפש סדקים בקשר המסובך של אופק וטליה. כל כך לא גברי ולא מכבד ההתנהלות הנכלולית של שחף , כשברור לכולם בבית האח שאופק מעוניין בה. קצת לכבד את גבולות הגיזרה...... איכס על שחף

Insomnia 5

Well-known member
אני יודעת שזה טיפשי להתעצבן, אבל אני נגעלת משחף הקריפי, שמשקיף 24/7 על טליה, ובכל הזדמנות מנסה להתקרב אליה. אתמול בערב הוא ממש ישב על המיטה של אופק (כשטליה הייתה שם, בזמן שאופק התקלח) ונשאר שם במיטה גם כשאופק חזר למיטה. ועכשיו לראות במיטבח את טליה מכינה עוגה (יקח לה 100 שעו כמו תמיד) ושחף נצמד ומכרכר סביבה, זה אוכל לי את הלב. בטח השיחה אתמול בלילה של אופק וטלה נגמרה רע (והם יתרחקו זה מיזו) ובשביל שחף זה אושר מושלם. הפנטזיה של החיים. הוא כל הזמן מחפש סדקים בקשר המסובך של אופק וטליה. כל כך לא גברי ולא מכבד ההתנהלות הנכלולית של שחף , כשברור לכולם בבית האח שאופק מעוניין בה. קצת לכבד את גבולות הגיזרה...... איכס על שחף
כל מילה.

יסמין 💙

Well-known member
הוא גם באופן כללי לא יוצא מהמטבח וזה מתחיל לעלות לכולם על העצבים.. בבוקר קאזם ודינה דיברו על זה, עכשיו בר גם התעצבנה עליו..

Rave n

Well-known member
לא רואה בזה דבר מגעיל,

היא בחורה פנויה ומהממת (שלא להגיד נוטפת סקס הורסת) פנויה רשמית שעולם הפלירטוטים לא זר לה והיא אפילו אלופה בו.. אז.. בחורים נמשכים.

ככה היא מתנהלת בעולם וזו לא התנהלות רעה או שלילית, ההפך, זה הכוח שלה ואצלה אפילו כוח על. גברים נמסים. אז היא עומדת עם שחף ומבשלת ונוח לה אתו היא לא סובלת (11:24 הם מחלפים כיפים ולא חושבת שהיא רואה בו כקרצייה) ואם יש בזה עברת מסר רומנטי או מיני בצורה לא מילולית.. אז מה? אופק יצטרך להתמודד עם הרבה מתעניינים כמו שחף בעתיד במידה ויתפתח משהו רציני שם, מה שלא נראה לי לפחות שייקרה.

Insomnia 5

Well-known member
לא רואה בזה דבר מגעיל,

היא בחורה פנויה ומהממת (שלא להגיד נוטפת סקס הורסת) פנויה רשמית שעולם הפלירטוטים לא זר לה והיא אפילו אלופה בו.. אז.. בחורים נמשכים.

ככה היא מתנהלת בעולם וזו לא התנהלות רעה או שלילית, ההפך, זה הכוח שלה ואצלה אפילו כוח על. גברים נמסים. אז היא עומדת עם שחף ומבשלת ונוח לה אתו היא לא סובלת (11:24 הם מחלפים כיפים ולא חושבת שהיא רואה בו כקרצייה) ואם יש בזה עברת מסר רומנטי או מיני בצורה לא מילולית.. אז מה? אופק יצטרך להתמודד עם הרבה מתעניינים כמו שחף בעתיד במידה ויתפתח משהו רציני שם, מה שלא נראה לי לפחות שייקרה.
מין הראוי לא לפלרטט במצב הקיים.
דווקא בגלל הכח שלה היא צריכה ללמוד לשלוט בו בצורה חכמה ובעיתוי נכון.
לאופק אין הרי לאן לברוח בבית סגור לעומת מקרה דומה בחוץ.
"אל תעשה לחברך מה ששנוא עלייך"
ואני אישית לא אוהבת את הפלרטטנות הזו, בעיני היא מעידה על חוסר של משהו.

שירנאעה

Well-known member
למה הוא לא שם להם שירים בנקיונות? מה יש להם שם העונה
שיתנו להם להנות קצת

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה