** שרשור בוקר ☀️ היום ה-20 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר טוב :)

לילה "טיפ'לה" קוקו עבר בבית אבל עם המון המון מודעות עצמית
שחף סומן ע"י הזוג המלכותי
ההפקה מתבקשת לשים עין על הבחור!

המשימה ככל הנראה תתחיל לאחר התכנית היום או מחר
"הצבעות הקהל" וזה אתם יודעים... |יעני|

שיהיה יום נפלא |פרח|

אניי שווקוו

Well-known member
בוקר טוב :)

לילה "טיפ'לה" קוקו עבר בבית אבל עם המון המון מודעות עצמית
שחף סומן ע"י הזוג המלכותי
ההפקה מתבקשת לשים עין על הבחור!

המשימה ככל הנראה תתחיל לאחר התכנית היום או מחר
"הצבעות הקהל" וזה אתם יודעים... |יעני|

שיהיה יום נפלא |פרח|
בוקרררררר טובבב מירוש וכולםםם שבוע נעים 🌻🌷

מיבאלי

Active member
בוקר טוב ושבוע טוב לכולם שיהיה שבוע מעניין תרבותי ללא צעקות ורעב(y)|חיבוק||סיר||אבטיח||תות||פיצה||שף||תירס||שוקו|

ariela1612

Well-known member
השלמתי את הג׳ננה של דיאן מהלילה, הבחורה קאלט שוקלת להצביע לה רק שתשאר.
היא הדחה אחרונה לפני הגמר קלאסית.
וזו הפעם ראשונה שהקשבתי לשחף ולא נרדמתי :oops:
בוקר טוב ושבוע טוב לכולם :love:

Pachulii

Well-known member
בוקר טוב, כרגיל כיף להשלים עם הקפה של הבוקר את אירועי הטירלול. שמח פה. :ROFLMAO:

ניצנץ63

Well-known member
בוקר טוב ושבוע טוב לכולם!
קמתי במוד שאני מעדיפה את טליה ואופק רחוקים אחד מהשני, נמאס לי שהיא פוגעת בילד בשביל לשמור אותו קרוב אליה כי משעמם לה וכדי להשאר רלבנטית. אני מקווה שאחרי אמש, אופק ישכיל להבין שהיא מתחמקת ממנו ספציפית ושהיא רק מנצלת את נוכחותו כי הוא הכי מובן מאליו והכי בטוח לה שהוא יהיה שם תמיד בשבילה. אני בטוחה שרק ריחוק אמיתי וארוך מצד אופק יגרום לה להבין מה היא פספסה אצלו.

katy2022

Well-known member
קמתי במוד שאני מעדיפה את טליה ואופק רחוקים אחד מהשני, נמאס לי שהיא פוגעת בילד בשביל לשמור אותו קרוב אליה כי משעמם לה וכדי להשאר רלבנטית. אני מקווה שאחרי אמש, אופק ישכיל להבין שהיא מתחמקת ממנו ספציפית ושהיא רק מנצלת את נוכחותו כי הוא הכי מובן מאליו והכי בטוח לה שהוא יהיה שם תמיד בשבילה. אני בטוחה שרק ריחוק אמיתי וארוך מצד אופק יגרום לה להבין מה היא פספסה אצלו.
הם צריכים לקחת צעד אחורה מבחינה זוגית ולהישאר חברים קרובים עם חיבור מיוחד. אבל אופק .. ברגע שהם מתפייסים מתחיל עם המגע...אתמול נגע לה בשיער עד שאמרה לו די. קשה לו בלי לגעת בה. בעיה

עדגיל

Well-known member
הם צריכים לקחת צעד אחורה מבחינה זוגית ולהישאר חברים קרובים עם חיבור מיוחד. אבל אופק .. ברגע שהם מתפייסים מתחיל עם המגע...אתמול נגע לה בשיער עד שאמרה לו די. קשה לו בלי לגעת בה. בעיה
בעיה, כי היא אמרה שהמשפחה שלה צופה והיא לא רוצה שיראו אותה בסיטואציות כאלה

ליהוק מטורף

Well-known member
קרה איתם משהו בבוקר?

שרון רוז

Well-known member
אני מעדיפה את אופק בנפרד ממנה לגמרי,הרבה יותר אוהבת לראות אותו עם דינה, ריוואה,דניאל,אתמול שהיו בנפרד אופק היה ממש בטוב ומעדיפה ככה.אין לה עניין בו ולו יש אז ממש עדיף מרחק

עדגיל

Well-known member
אני מעדיפה את אופק בנפרד ממנה לגמרי,הרבה יותר אוהבת לראות אותו עם דינה, ריוואה,דניאל,אתמול שהיו בנפרד אופק היה ממש בטוב ומעדיפה ככה.אין לה עניין בו ולו יש אז ממש עדיף מרחק
הייתי מעדיפה לראות אותה גם עם שחף

Insomnia 5

Well-known member
בדיוק.. לא אוהבת בכלל את טון הדיבור המתנשא שלה אליו .. מעדיפה מרחק. גם כנטו חברים הוא יותר נגיש ממנה ומביע..
אני צופה שאם ימשיך כך הוא יפגע ויפספס את החוויה .
הוא דמות ממש מסקרנת .. בגיל 17 להעלות מחזה.. גם אם חובבני.. לא מה בכך.
עולמו הפנימי עמוק ומלא רבדים.

שרון רוז

Well-known member
בדיוק.. לא אוהבת בכלל את טון הדיבור המתנשא שלה אליו .. מעדיפה מרחק. גם כנטו חברים הוא יותר נגיש ממנה ומביע..
אני צופה שאם ימשיך כך הוא יפגע ויפספס את החוויה .
הוא דמות ממש מסקרנת .. בגיל 17 להעלות מחזה.. גם אם חובבני.. לא מה בכך.
עולמו הפנימי עמוק ומלא רבדים.
אני ממש מקווה שיתנו להם משימה עם קטעי משחק שתהיה מעולה בשבילו ואנחנו נהנה

מירי גרב 22

Well-known member
את הגדרת את זה הכי טוב: -הילד- בדיוק ככה היא רואה אותו, ילד, אח קטן ולא יותר והוא חייב להבין את זה ולהתרחק ממנה אחרת יפגע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה