**שרשור בוקר - היום ה98 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
תאמינו או לא, לפעמים אני חושב לעצמי,
איך הייתה נראית העונה אם דיוויד, אלימלך ומור היו עדיין בבית.
מלא באגרסיביות ואלימות מבחינתי דיויד דומה ליהודה ומסכנים הדיירים שהיו צריכים לסבול את שניהם עד הסוף אם דיויד לא היה מודח
אלמילך היה סתם דביל מקסימום היה לו רומן עם לינור וזהו
לגבי מור לא מאמין שהיא הייתה מפסיקה עם האובססיה לגל עד הסוף ככה שלא היה משתנה הרבה לדעתי
אם כבר הייתי רוצה את בגדדי הוא ידע להטריל אבל בלי אלימות את כולם כולל זהבה

merilue

Well-known member
מלא באגרסיביות ואלימות מבחינתי דיויד דומה ליהודה ומסכנים הדיירים שהיו צריכים לסבול את שניהם עד הסוף אם דיויד לא היה מודח
אלמילך היה סתם דביל מקסימום היה לו רומן עם לינור וזהו
לגבי מור לא מאמין שהיא הייתה מפסיקה עם האובססיה לגל עד הסוף ככה שלא היה משתנה הרבה לדעתי
אם כבר הייתי רוצה את בגדדי הוא ידע להטריל אבל בלי אלימות את כולם כולל זהבה
יחד עם זאת,אם היה נשאר,דיויד, אולי יודה לא היה מרגיש מלך הבית בשלב ככ מוקדם.
כי באמת חוץ מרמי לא היתה דמות נוספת שנתנה לו פייט.
דיויד לעומת זאת ,היה בו מספיק להט להדוף את יודה.ומי יודע יכול להיות שהיה מתמתן עם הזמן או חובר לרמי ולא היתה נהרסת לנו העונה כי הכוכב שלה היה הבן אדם הכי אלים ומעצבן שיש..

ואולי הכל שטויות ולא היה עוזר כלום רק מכתב פיטורים חתום נעול סגור של עוזי.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
יחד עם זאת,אם היה נשאר,דיויד, אולי יודה לא היה מרגיש מלך הבית בשלב ככ מוקדם.
כי באמת חוץ מרמי לא היתה דמות נוספת שנתנה לו פייט.
דיויד לעומת זאת ,היה בו מספיק להט להדוף את יודה.ומי יודע יכול להיות שהיה מתמתן עם הזמן או חובר לרמי ולא היתה נהרסת לנו העונה כי הכוכב שלה היה הבן אדם הכי אלים ומעצבן שיש..

ואולי הכל שטויות ולא היה עוזר כלום רק מכתב פיטורים חתום נעול סגור של עוזי.
לא יודע בהרגשה שלי הם דומים מידי ולכן שני ביחד באותו בית זה סיוט בשביל כול שאר הדיירים האחרים

nicknick

Well-known member
וואלה, זה לא יגרום לי להצביע לרמי , כי אני לא מצביעה העונה מתוך אג'נדה,
ואני בכללי גם לא בחונטה שלו,
אבל כמו שאני תמיד כותבת אני תמיד בעד להוציא רוח מהמפרשים למי שעף על עצמו וחושב שהוא שווה יותר מאחרים.
אז עכשיו כשאני רואה שיהודה "ציווה" את מאמיניו להצביע לדניאל ואלמוג על מנת להוריד את רמי,
מאחלת לאוהבי ונלחמי רמי להצליח ולו רק בהדחה הזאת, כדי לנפץ את הבועה הזאת של כל השמחה לאיד.
שגם אם הוא יודח ולא יגיע לגמר, שזה לא יהיה בעקבות העניין הזה. שהכוח יתבדה.

אבל לא אשת בשורות אני לא עברתי צד ולא החלפתי חונטות , כי מאותה הסיבה של חוסר אהדה למה שמתרחש עכשיו עם רמי בקבוצות,
אני גם מקווה שאחרי שרמי יישאר הוא עדיין יודח לפני קארין , על עניין ההתרברבות שהוא חזק והיא חלשה.

כן, יודעת. מזגזגת אני.

נערך לאחרונה ב:

eran191

Well-known member
אבל כמו שאני תמיד כותבת אני תמיד בעד להוציא רוח מהמפרשים למי שעף על עצמו וחושב שהוא שווה יותר מאחרים.
אז עכשיו כשאני רואה שיהודה "ציווה" את מאמיניו להצביע ליהודה ואלמוג על מנת להוריד את רמי,
מאחלת לאוהבי ונלחמי רמי להצליח ולו רק בהדחה הזאת, כדי לנפץ את הבועה הזאת של כל השמחה לאיד.

אבל לא אשת בשורות אני לא עברתי צד ולא החלפתי חונטות , כי מאותה הסיבה של חוסר אהדה למה שמתרחש עכשיו עם רמי בקבוצות,
אני גם מקווה שאחרי שרמי יישאר הוא עדיין יודח לפני קארין , על עניין ההתרברבות שהוא חזק והיא חלשה.

כן, יודעת. מזגזגת אני.
יהיה קרב קשה על רמי בהצבעות הקרובות,
יש אנשים שרוצים שיהיה בגמר, יש אנשים שיעשו הכל כדי להדיח אותו.. זה לא יהיה פשוט.
בסופו של דבר, מי שיקבע את זה זו ההפקה כי היא עוצרת את ההצבעה ברגע שמתאים לה
אז אי אפשר לדעת באמת מה יהיה.

nicknick

Well-known member
יהיה קרב קשה על רמי בהצבעות הקרובות,
יש אנשים שרוצים שיהיה בגמר, יש אנשים שיעשו הכל כדי להדיח אותו.. זה לא יהיה פשוט.
בסופו של דבר, מי שיקבע את זה זו ההפקה כי היא עוצרת את ההצבעה ברגע שמתאים לה
אז אי אפשר לדעת באמת מה יהיה.
אכן... וזאת הסיבה שאני לא מצביעה העונה.
לא רוצה להשקיע בזה אנרגיה.
בין אם פייבוריטים שלי או לא, הדיירים בסדר, זה לא הם ולא בגללם.
זאת המחאה השקטה שלי בהפקה ובזלזול שהם מפגינים כלפינו הצופים.
אני לא רוצה להיסחף למלחמת החונטות והפייסבוק, כי למה שאני אלחם על משהו כשגם ככה אין קרב הוגן .

eran191

Well-known member
אכן... וזאת הסיבה שאני לא מצביעה העונה.
לא רוצה להשקיע בזה אנרגיה.
בין אם פייבוריטים שלי או לא, הדיירים בסדר, זה לא הם ולא בגללם.
זאת המחאה השקטה שלי בהפקה ובזלזול שהם מפגינים כלפינו הצופים.
אני לא רוצה להיסחף למלחמת החונטות והפייסבוק, כי למה שאני אלחם על משהו כשגם ככה אין קרב הוגן .
אני באופן קבוע משתדל לא להצביע באח הגדול
כי אני אישית בטוח שההפקה משחקת עם ההצבעות כרצונה
אבל בעונה של שני הצבעתי לה.

nicknick

Well-known member
אני באופן קבוע משתדל לא להצביע באח הגדול
כי אני אישית בטוח שההפקה משחקת עם ההצבעות כרצונה
אבל בעונה של שני הצבעתי לה.
כן , עדיין יש לנו לב, לפעמים התסכול שלנו רב כי אנחנו כל כך נקשרים לאנשים האלה ולהצביע להם זה הדרך היחידה שנשארה להביע תמיכה.
אז אני מאוד מאוד מבינה את מי שכן מרגיש צורך וזה חשוב לו לתמוך ולהצביע כמה שאפשר.
לי אישית עובד דווקא ההפך, להימנע מראש.

eran191

Well-known member
כן , עדיין יש לנו לב, לפעמים התסכול שלנו רב כי אנחנו כל כך נקשרים לאנשים האלה ולהצביע להם זה הדרך היחידה שנשארה להביע תמיכה.
אז אני מאוד מאוד מבינה את מי שכן מרגיש צורך וזה חשוב לו לתמוך ולהצביע כמה שאפשר.
לי אישית עובד דווקא ההפך, להימנע מראש.
הבעיה הכי גדולה שבסוף עם כל התמיכה וההצבעות
הדייר שאתה אוהב מודח ואז יש תחושה שנעשה עוול גדול ואומרים אנחנו לא נראה יותר האח הגדול
ובסוף כן רואים וההפקה יודעת שתמיד יהיה קהל לאח הגדול אז היא עושה מה שמתחשק לה.

נטה אונה

Well-known member
אז עכשיו כשאני רואה שיהודה "ציווה" את מאמיניו להצביע ליהודה ואלמוג על מנת להוריד את רמי,

כן, יודעת. מזגזגת אני.
זה רק יותר אפקט הפוך לטובת רמי, ואני מניחה שהתכוונת לדניאל ואלמוג, למרות שהוא עוד מסוגל לחיות באילוז' שהוא עדיין בתכנית.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
היחידים המודחים שהייתי מחזיר זה גל לינור ובגדדי מה לא הייתי נותן בשביל הטרלות שלו את זהבה מתחילת העונה אם הוא היה נשאר עד עכשיו זהבה כבר מזמן הייתה מתפוצצת מעצבים עליו

מצב
הנושא נעול.
למעלה