**שרשור בוקר - היום ה98 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

SNIPES

Well-known member
מצחיק אותי שכל משפט שנאמר על גל נכנס ישירות לפס הרץ.
יודעים מה מעניין באמת

dotan282872

Well-known member
לדעתי יהיה קשה לכל הצבאות, החטיבות והגדודים להעיף את רמי הפעם כי הם צריכים להרים כמה מתמודדים מעליו. אבל לכו תדעו.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
חרבו דארבו

מאיפה להתחיל?
אלמוג.

אלמוג? היא המייצגת של האנשים שבחנות צעצועים יד 2, הרוב לא ממש ירצו לקנות.
(כמו הסצנה בטוי סטורי)

שילוב של אופי,, וסיפור שאנחנו לא באמת מכירים מה עברה. למה ברחה מהבית, מה היה קשה לה. מה פשר האשמה האדירה שיש לה לאימה, היחסים שהיו עם יהודה ועוד.
הכי חשוב, אני מאמינה לאלמוג. היא אמינה לי. חשופה. טבעית ולא מתיפייפת

אני חושבת שהפרשנות שלה כשחקנית וטקטיקנית ושהעמידה פנים היא פספוס.
יש אנשים מחוספסים, אותנטיים, מחפשים שמישהו יבין אותם, יאהב אותם, לא מתאימים למי שמחפש את המושלם וכו'
גם להם מגיעה אהבה. אז לא מכל אחד.
אבל יש בי משהו בעדם. שאוהב אותם וחושב שמגיע להם להיות אהובים
אני אוהבת את אלמוג ומעריכה אותה.
ונגד פגיעה בה.

אני אתייחס כרגע רק למה שכתבת על אלמוג. הסיפור שלה ידוע ממה שדברה בת.ז , ממה ששמעתי אותה בלייב ובמיוחד מהכתבה שעשו עליה רגע לפני כניסתה. לא מזלזלת חלילה במה שעברה או מרגישה אבל הבחורה כבר חמש שנים בקשר מצוין עם אמא שלה וסלחה לה, היא הצהירה שהן החברות הכי טובות! כל זה זה נאמר באותה כתבה יחד עם אמה...אז אני באמת לא מצליחה להבין למה היא מדברת בימים האחרונים, במיוחד מאז סילוקו של יהודה ואחרי המסרים כמו של ג'וזי ועוד על זה שהיא חייבת לסלוח לאמא שלה?! כבר סלחה לה הרי
שלא לדבר על כל ההצגות, כן בעיניי זה פתטי... לבישת הקפוצ'ון של יהודה ,הדיבורים אליו בקול רם כשהיא לבד בחצר, נישוקי התמונה. ולא, אני לא מאמינה לה שהיא מאוהבת בו אולי קצת מזדהה, לא יותר... לדעתי התירוץ שאבא שלה מסתכל לא אמין בעליל!

היא לגמרי הגיעה מוכנה מהבית, לפי מה שספרה באותה כתבה היא ראתה את כל העונה או רובה בלייב! סמנה מראש את יהודה ואת ג'וזי
ואחרי שהחצי השני שלה נבעט מהתכנית, אמרה על רמי שהוא בעצמו שחקן ואסטרטג..באמת?! האחרון שאפשר להגיד עליו דבר כזה...
ויש עוד דוגמאות...אבל ממש אין לי כוח להוציא עליה עוד אנרגיה מיותרת...
מקווה מאוד שהיא תודח בשבת.

שב"ש וסופ"ש רגוע |4U|

אופה קטנטנה

Well-known member
לדעתי יהיה קשה לכל הצבאות, החטיבות והגדודים להעיף את רמי הפעם כי הם צריכים להרים כמה מתמודדים מעליו. אבל לכו תדעו.
אני אצא לבור, לפקח על פעולת הקומנדו מקרוב.
נקווה שצבא השם יהיה עמנו.
צבא השם רממממממממי.

נמרה דרקונית

Well-known member
אז איך זה ילך ? מחר- אלמוג תודח, ביום ראשון- דניאל, ביום חמישי- אורן, במוצ"ש הבא-
ליאור/קארין/תום/רמי, ביום שני בגמר ישארו ג'וזי,זהבה,רמי,תום קארין/ליאור??

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בא לי שהדחה הקרובה דניאל יודח
אחר כך אלמוג ואז קארין ואורן
חמישי בגמר רמי
רביעי ליאור
שלישית זהבה
שני תום
ראשון גוזי מי ייתן וזה מה שהיה עד הסוף
עוז פעם אחת תעשה משהו טוב בעונה הזויה הזאת
ואולי נקבל נשיקה של גוזי ותום בגמר כי הרבה זמן זה לא קרה

haya sol

Well-known member
לקארין יש בסיס נכון (ולא רע) כמו שהיו באח הגדול נשים או בחורות בעונה הזו או לפני, הבעיה שלי איתה שהיא מעבירה את כל המשברים שלה ואיך היא מרגישה לצד השני לא משנה באיזה מצב היא נמצאת. זוגיות, מישהו שמוצא חן בעניה, חברות או סתם אנשים בצורה כזו או אחרת. בגלל זה קל לה *לא* להאשים את עצמה ולהעביר את זה הלאה כל עוד זה לא לוקח ממנה סוג של מלחמה עם עצמה "חיצונית" (ערך: זהבה, ליאור, שולה, אפילו רמי) יש לה בריחה עם עצמה היא רוצה להיות רק עם עצמה לבד - ללא נשים בסביבה שלה - יותר נוח לה עם גברים צעירים בסביבתה. אבל במצב שני היא מאוד רוצה אינטרקציה. היא מהנשים וחברות שמתישות בצורה כזו או אחרת ללא כוונה כדי לפגוע בגלל זה היא לא מוכנה לקבל "ביקורת בונה" מנשים או בכלל. החיסרון שלה היחיד שהיא פוגעת בלי לשים ❤ ממש אבל יחד עם זאת בלי לקחת אחריות ושהיא לא מנסה לשנות שום דבר כדי לשפר את זה בעצמה או למד השני. יכלה להיות מדהימה אם לא הייתה בה חומת אטימות !

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לקארין יש בסיס נכון (ולא רע) כמו שהיו באח הגדול נשים או בחורות בעונה הזו או לפני, הבעיה שלי איתה שהיא מעבירה את כל המשברים שלה ואיך היא מרגישה לצד השני לא משנה באיזה מצב היא נמצאת. זוגיות, מישהו שמוצא חן בעניה, חברות או סתם אנשים בצורה כזו או אחרת. בגלל זה קל לה *לא* להאשים את עצמה ולהעביר את זה הלאה כל עוד זה לא לוקח ממנה סוג של מלחמה עם עצמה "חיצונית" (ערך: זהבה, ליאור, שולה, אפילו רמי) יש לה בריחה עם עצמה היא רוצה להיות רק עם עצמה לבד - ללא נשים בסביבה שלה - יותר נוח לה עם גברים צעירים בסביבתה. אבל במצב שני היא מאוד רוצה אינטרקציה. היא מהנשים וחברות שמתישות בצורה כזו או אחרת ללא כוונה כדי לפגוע בגלל זה היא לא מוכנה לקבל "ביקורת בונה" מנשים או בכלל. החיסרון שלה היחיד שהיא פוגעת בלי לשים ❤ ממש אבל יחד עם זאת בלי לקחת אחריות ושהיא לא מנסה לשנות שום דבר כדי לשפר את זה בעצמה או למד השני. יכלה להיות מדהימה אם לא הייתה בה חומת אטימות !
אני חושב שזה בעיקר בגלל שהיא מפונקת ומוגנת על יד אנשים סביבה בחוץ ולא יודעת להתמודד עם בעיות בטח שמרו על כול החיים בצמר גפן שחס וחלילה לא יקרה לה כלום והיא כן קורה משהו אז אוטומטית אצלה בראש השני הוא אשם והיא לא עשתה כלום רע

מצב
הנושא נעול.
למעלה