** שרשור בוקר היום ה96 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטעה

Well-known member
גם ג'וזי דייר מוביל… אז למה לא "יצא" עליו??
ואם יהודה כל כך מענין, למה הצורך להתערב באופן בוטה כ"כ עד שינוי הפורמט לטובתו?

GM1988

Well-known member
בוקר טוב,
אני יודעת שיהודה כבר בחוץ, והאישיו עם ג'וזי נוגע ועכשווי,
וליאור כבר חזר זה מכבר לעמדת הדייר שבשליטה מלאה, הבלתי מעורבת רגשית ושעיקר משאביו לפמפם ולייחצן את הג'וב החדש שלו כמנטור ומטפל.

רק חייבת לשתף בכך שאין לי ספק שההתפרצות שלו על יהודה ( המבורכת, ה-משמעותית, שהביאה בסופו של דבר לניפוץ הבלון) נבעה מתסכול וכעס הולך ומתעצם לא רק עליו, אלא בעיקר על ההפקה (!!), שיצרה, כיוונה, טיפחה והאדירה את תופעת יהודה והובלתו האגרסיבית לזכייה.
בשיחה עם דניאל, עוד לפני הכניסה של גל, הוא ביטא באופן ברור את המסלול שסלל לו האח: ההוצאה והחזרה, הכנסת המעריצים, רקיחת הרומן, וכו'.
השיחה עם גל רק נתנה לו את האישור הסופי, של מה רואים משם. את גודל ההתערבות, הזיוף, ההסתרה, העיוות.
ברור שיציאה גלויה מול ההפקה בלתי אפשרית כשאתה בתוך הבית.
אבל ליאור, שמוכן להבין, להכיל ו"לסלוח" מבחירה, ממש ממש לא מוכן ויכול כשהבדיחה היא עליו, ומציגה אותו כתמים, טיפש, לא מבין ( ודאי כשהעיד על עצמו כרואה ה כ ל, לפני כולם והרבה קדימה, ודאי כאיש מהתחום, שועל ותיק), ולכן ה ת פ ו צ ץ!!!
על יהודה, ובעיקר דרך יהודה!!!
אז שאפו!! צוחק מי שצוחק אחרון, מר רועי עוז והפקתו🤥🤥🤥
ליאור מטפל? וואלה..
אז זה מסביר את ההתנהגות שלו כל העונה.
אני לא בטוח אם ההתפוצצות נבעה מהסיבה שכתבת, אבל הוא כן התאפק כל העונה להגיד את מה שהוא באמת חושב ובסוף זה התפוצץ. וכשזה קרה ובסיטואציה שזה קרה זה כבר היה מביך.
בית האח זה בדיוק המקום לפוצץ את מה שאתה חושב שאתה למי שאתה באמת.
אז ליאור אומנם חמוד ומבין ומכיל ובלה בלה, אבל האמת יצאה באותו רגע קטן שהוא חשף משהו אחר לגמרי.

אופה קטנטנה

Well-known member
ליאור מטפל? וואלה..
אז זה מסביר את ההתנהגות שלו כל העונה.
אני לא בטוח אם ההתפוצצות נבעה מהסיבה שכתבת, אבל הוא כן התאפק כל העונה להגיד את מה שהוא באמת חושב ובסוף זה התפוצץ. וכשזה קרה ובסיטואציה שזה קרה זה כבר היה מביך.
בית האח זה בדיוק המקום לפוצץ את מה שאתה חושב שאתה למי שאתה באמת.
אז ליאור אומנם חמוד ומבין ומכיל ובלה בלה, אבל האמת יצאה באותו רגע קטן שהוא חשף משהו אחר לגמרי.
ליאור אמר ליהודה אין ספור פעמים, באין ספור שיחות אחד לאחד את דעתו על התנהגותו.
בין אם בחדר, בין אם בנסט, ובין אם בסלון.
כך שלומר שהתפוצץ אאוט אוף דה בלו חוטא לאמת.

נטעה

Well-known member
לא אני הכתרתי את ליאור כמטפל…
ואגב, ליאור הביע את דעתו (ואכזבתו) על יהודה כבר הרבה לפני.
ההתפרצות היתה הרבה מעבר להבעת דעה.
ולא ראינו הרבה דיירים שמביעים את דעתם בגלוי ( כמו גל, רמי) ונוקטים עמדה גלויה וברורה. הרוב מלחששים מאחורי הגב ומרכלים, ואח"כ "חיים שלי" , "אהבה שלי" וכו'.

ariela1612

Well-known member
00:18 אלמוג באמת משווה את הסיפור שלה ושל ג'וזי וואט דה פאק :oops: ועוד אומרת אני בחרתי לסלוח, מי שמך??
היא עזבה מיוזמתה את הבית בגיל 14 ואת המשפחה שלה, אמא שלה תמיד הייתה שם לצידה בכל עת שהיא רק רצתה, לא הייתה שם התעללות פיזית אולי נפשית (לא יודעת) להשוות בין שני הסיפורים זה פשוט הזוי
ועוד להגיד במין שיפוטיות כזאת "אני בחרתי לסלוח" ועוד ליאור נשמע מתנצל "אצלו עברו20 שנה" מה?? הבנאדם מצולק נפשית ופיזית וישאר כך לכל החיים. כן גם אם יעשה טיפולים, גם אם יסלח, דברים כאלה לא שוכחים.

אופה קטנטנה

Well-known member
00:18 אלמוג באמת משווה את הסיפור שלה ושל ג'וזי וואט דה פאק :oops: ועוד אומרת אני בחרתי לסלוח, מי שמך??
היא עזבה מיוזמתה את הבית בגיל 14 ואת המשפחה שלה, אמא שלה תמיד הייתה שם לצידה בכל עת שהיא רק רצתה, לא הייתה שם התעללות פיזית אולי נפשית (לא יודעת) להשוות בין שני הסיפורים זה פשוט הזוי
ועוד להגיד במין שיפוטיות כזאת "אני בחרתי לסלוח" ועוד ליאור נשמע מתנצל "אצלו עברו20 שנה" מה?? הבנאדם מצולק נפשית ופיזית וישאר כך לכל החיים. כן גם אם יעשה טיפולים, גם אם יסלח, דברים כאלה לא שוכחים.
די בהבנה שהיא רוכבת על סיפור אחר כדי להתקומם או לחילופין לגחך.

dorya

Well-known member
יהודה כבר לא שם, צריך למצוא משהו..

Rave n

Well-known member
איף כמה שהיא מעצבנת, ההצגה שעשתה בנסט 'אני סלחתי' ממש קדושה מעונה, אם כבר אמא שלה סלחה לה. מיותר בכלל להתייחס לסיפור שלה
עדיף לה שתתרכז באופן שהחבר שלה מתייחס אליה

ירוקה מהכרמל

Well-known member
בוקר טוב

רק אני הבנתי שכנראה בחר או בחרו בשביל ג'וזי דלת בצבע כלשהו ? (שמעתי ירוקה- כחולה-ירוקה-כחולה. ירוקה! ;))
והיתה לו דילמה בין מים חמים לכל הדיירים או חלקם לבין מסר מאמא שלו והוא בחר במים החמים...?

:unsure:

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב

רק אני הבנתי שכנראה בחר או בחרו בשביל ג'וזי דלת בצבע כלשהו (שמעתי ירוקה- כחולה-ירוקה-כחולה. ירוקה! ;))
והיתה לו דילמה בין מים חמים לכל הדיירים או חלקם לבין מסר מאמא שלו והוא בחר במים החמים...

קארין בחרה

מיק83

Well-known member
בוקר טוב

רק אני הבנתי שכנראה בחר או בחרו בשביל ג'וזי דלת בצבע כלשהו (שמעתי ירוקה- כחולה-ירוקה-כחולה. ירוקה! ;))
והיתה לו דילמה בין מים חמים לכל הדיירים או חלקם לבין מסר מאמא שלו והוא בחר במים החמים...

מים חמים הוא קיבל אחרי שיצא מהאח, צופר על הרייטינג שהם סחטו ממנו בגלל המסר.

מיק83

Well-known member
אוקיי.
כתבתי מזמן כבר שזה חוסר אחראיות לתת לו מסר מאמא שלו ולו בשביל הרייטינג...
הוא נראה בסדר עכשיו?..לא צופה כרגע
אי אפשר לדעת איתו, הוא מבשל לכולם.

מטבח זה מפלט.

וגם מצנזרים לנו תגובות שלו בכוונה.

מזליקה10

Well-known member
אוקיי.
כתבתי מזמן כבר שזה חוסר אחראיות לתת לו מסר מאמא שלו ולו בשביל הרייטינג...
הוא נראה בסדר עכשיו?..לא צופה כרגע
אתמול הוא היה ממש אבל ממש בסדר..אפילו קבע עם זהבה שיטוסו לפריז ואמר שאמא שלו מאוד אוהבת את זהבה.

זה יותר נראה ש"מצפים" ממנו להתפרק והוא לא עומד בציפיות.

מיק83

Well-known member
אתמול הוא היה ממש אבל ממש בסדר..אפילו קבע עם זהבה שיטוסו לפריז ואמר שאמא שלו מאוד אוהבת את זהבה.

אנחנו לא יודעים מה היה.

אתמול אחרי הצנזור נראה שהוא בכה הרבה.

צינזרו לנו את החיים, לא יודעים כלום. הכל נשמר לתכנית.

הוא לא אמור לבכות בכל היום

מזליקה10

Well-known member
אנחנו לא יודעים מה היה.

אתמול אחרי הצנזור נראה שהוא בכה הרבה.

צינזרו לנו את החיים, לא יודעים כלום. הכל נשמר לתכנית.

הוא לא אמור לבכות בכל היום
ברור שהוא בכה.

אבל מדברים על האפטר אפקט ונראה שהוא בסדר ואפילו בסדר גמור.

מיק83

Well-known member
ברור שהוא בכה.

אבל מדברים על האפטר אפקט ונראה שהוא בסדר ואפילו בסדר גמור.
אפטר אפקט זה לא בכי ושברון. אלא מידע... שיוציא.. לא ישאיר בבטן... עשה לו טוב, רע וכדומה. רק בשיחה זה יכול לבוא.

ירוקה מהכרמל

Well-known member

אין לדעת מה באמת קרה שם ...כרגיל הכל ניחושים בגלל הצנזורים.
אולי כשחזרו מהשקופית זה היה מספיק זמן אחרי...כי היה לי הרושם שכולם היו הלומים...

אגב, ממה שהצלחתי להבין מרמי שג'וזי סיפר לו על אמא שלו כבר לפני כמה ימים
ולא אהבתי את הספקולציות העוקצניות שוב על רמי שאולי הכיר את אמא שלו...כאילו לא חטף מספיק בתכנית הזאת בעיקר ברחבי הרשת הנוראית
הוא יצטרך ליווי של מאבטחים צמודים כשיצא...לא צוחקת, באמת דואגת לו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה