** שרשור בוקר היום ה96 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
|*| עוד 12 ימים ! |*|

אני שוב חוזרת ומבקשת - אל תעברו על חוקי הפורום! בטח לא עכשיו...
אני מבינה שלקראת הסוף האמוציות עולות,כל מילה מקבלת משמעות...ויחד עם זאת - תשלטו במה שיוצא לכם מהמקלדת.
אין בי שום רצון לחסום (או אפילו למחוק) - בעיקר לא כשאנחנו בישורת האחרונה
אז אל,פשוט אל תיסחפו,אל תכעסו,תקבלו דעות גם אם אינן תואמות את שלכם....והכי הכי חשוב! חוק הבסיס בפורום הזה - אל תעזו לתקוף גולשים...גם לא בעקיצות מתחכמות.

תודה.

valkyrie2021

Well-known member
|*| עוד 12 ימים ! |*|

אני שוב חוזרת ומבקשת - אל תעברו על חוקי הפורום! בטח לא עכשיו...
אני מבינה שלקראת הסוף האמוציות עולות,כל מילה מקבלת משמעות...ויחד עם זאת - תשלטו במה שיוצא לכם מהמקלדת.
אין בי שום רצון לחסום (או אפילו למחוק) - בעיקר לא כשאנחנו בישורת האחרונה
אז אל,פשוט אל תיסחפו,אל תכעסו,תקבלו דעות גם אם אינן תואמות את שלכם....והכי הכי חשוב! חוק הבסיס בפורום הזה - אל תעזו לתקוף גולשים...גם לא בעקיצות מתחכמות.

תודה.
מה פספסתי שעדיין יש אמוציות וניבולי פה כאן?
משעמם רצח.

היה משהו????

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מה פספסתי שעדיין יש אמוציות וניבולי פה כאן?
משעמם רצח.

היה משהו????
מה פספסת?
פספסת אנשים שלא יודעים לקבל דעות שונות
פספסת תקיפות גולשים
פספסת חסימות
פספסת כאלו שמבקרים דיירים על ההתנהגות שלהם אבל להם היד קלה על המקלדת והם לא חוסכים בניבולי פה.
את יודעת...ברגיל

וברגיל כשזה קורה אני מתחילה לחסום...אז שגרה.

willing

Well-known member
מורנינג מרי,
דווקא הבוקר כשאני רוצה לשחרר כל רסן חייב להקשיב לך עם כל החוקים?

עכשיו אחרי שהבנתי שאין לי למי להצביע מלבד סיוע במשכנתא לזהבה, יש לי זמן לשחרר את כל האמת בפנים. כלומר במסך

אורן, חיכית מספיק זמן למישהי כמוני בפורום.
אני פה עכשיו שף. מעכשיו אני הגב שלך🦸‍♀️

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מורנינג מרי,
דווקא הבוקר כשאני רוצה לשחרר כל רסן חייב להקשיב לך עם כל החוקים?

עכשיו אחרי שהבנתי שאין לי למי להצביע מלבד סיוע במשכנתא לזהבה, יש לי זמן לשחרר את כל האמת בפנים. כלומר במסך

אורן, חיכית מספיק זמן למישהי כמוני בפורום.
אני פה עכשיו שף. מעכשיו אני הגב שלך🦸‍♀️
סליחה נו
לא התכוונתי להרוס לך עם כל החוקים...מישהו חייב להיות הרע בסיפור לא? אז אני הנבל של הפורום.

תאמיני לי הרבה יותר קל כשאין לך למי להצביע..כשאין לך פייבוריט מובהק ואת תצביעי למי שיבוא לך באותו הרגע...
או בכלל לא..
הרבה יותר קל - אין אכזבות,אין ציפיות...que sera sera

מיק83

Well-known member
מישהו יודע / ראה איך גוזי קיבל את עניין המסר מאמא שלו?

שיחת טלפון נשמעת לי כל כך גרוע מסרטון וידאו ערוך 😓

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מישהו יודע / ראה איך גוזי קיבל את עניין המסר מאמא שלו?

שיחת טלפון נשמעת לי כל כך גרוע מסרטון וידאו ערוך 😓
לפי מה שנכתב (אני לא ראיתי בעצמי) ג'וזי היה בסדר גמור אחרי...צחק ודיבר כרגיל..רק נאמר שהוא לא סולח לה.
בלילה הוא נכנס לחדר האח והיה שם לא מעט...

ולא,שיחת טלפון לא גרועה יותר
שניהם גרועים באותה המידה
בשניהם יש ניצול מזעזע.

מיק83

Well-known member
לפי מה שנכתב (אני לא ראיתי בעצמי) ג'וזי היה בסדר גמור אחרי...צחק ודיבר כרגיל..רק נאמר שהוא לא סולח לה.
בלילה הוא נכנס לחדר האח והיה שם לא מעט...

ולא,שיחת טלפון לא גרועה יותר
שניהם גרועים באותה המידה
בשניהם יש ניצול מזעזע.
ברור ששניהם גרועים.. אבל תחשבי שבקטע וידאו הוא צופה ושואב נתונים... בשיחת טלפון הוא צריך לדבר, להיכנס לתוך זה... לשמוע את הטון שלה, איך מדברת ומה אומרת, וכל זה בטלוויזיה ... אז קשה לסלוח ככה.

אם האח ציפה שיגיד לה בטלפון שהוא סולח, נראה שהאח לא איתנו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ברור ששניהם גרועים.. אבל תחשבי שבקטע וידאו הוא צופה ושואב נתונים... בשיחת טלפון הוא צריך לדבר, להיכנס לתוך זה... לשמוע את הטון שלה, איך מדברת ומה אומרת, וכל זה בטלוויזיה ... אז קשה לסלוח ככה.

הפוך
אם היה צופה רק בסרטון לא הייתה לו יכולת להגיב לה
הוא רק היה יכול להגיד מה הוא חושב
פה הוא הגיב לה,אמר מה שהיה לו להגיד.

עזבי זה קטע שכל כך מזעזע אותי...כל דבר בהקשר הזה פשוט רע וגורם לי בחילה.

מיק83

Well-known member
הפוך

לדבר בטלפון ושכולם מביטים בך....

והאח לא חושף כלום, חשוב לו רק רייטינג.. מאתמול עושה טיזינג... איףף

הפוך

אני חושבת שגוזי הכין את עצמו נפשית לאפשרות שיהיה משהו כזה, הוא לא טירון ריאלטי ומבין טוב מאוד מה נדרש ממנו..ופה בעצם האח מרים לגוזי ומכוון לזכייה שלו. אני לגמרי בעד, למרות שלפי דעתי הוא מאוד מודע ומשחק למצלמה כל הזמן, אבל עדיין, עם כמה שאני מחבבת את תום וחושבת שבהחלט מגיע לו מקום גבוה בגמר, לגוזי מגיע לנצח כי הוא כל הזמן נתן עבודה..

willing

Well-known member
אני חושבת שגוזי הכין את עצמו נפשית לאפשרות שיהיה משהו כזה, הוא לא טירון ריאלטי ומבין טוב מאוד מה נדרש ממנו..ופה בעצם האח מרים לגוזי ומכוון לזכייה שלו. אני לגמרי בעד, למרות שלפי דעתי הוא מאוד מודע ומשחק למצלמה כל הזמן, אבל עדיין, עם כמה שאני מחבבת את תום וחושבת שבהחלט מגיע לו מקום גבוה בגמר, לגוזי מגיע לנצח כי הוא כל הזמן נתן עבודה..
הוא לא המועמד שלי, אבל מבין כל מי ששם לדעתי הוא נתן עבודה והיה משמעותי יותר (עריכה: עבורי) בהרבה מתום

נערך לאחרונה ב:
הפוך

אכן, קטע מזעזע וחסר התחשבות בפרטיות במקרה כל כך רגיש. התנהלות צינית של ההפקה

פלוידיאנית

Well-known member

למרות שאני לא סובלת את ההפקה בלשון המעטה, אני לא משערת בנפשי שהם קראו לו לחדר האח ופתחו לו כך לפתע פיתאום קו.
זה לא עובד ככה.
ושוב, אני משערת שהפסיכולוגים הכינו אותו לזה, שאלו לרשותו, מה עוד שהוא כבר אמר בלייב שהוא סולח לה ולפני כן שהוא ניסה
ליצור איתה קשר ולא הצליח משום שהוא לא ידע היכן היא. בחדר האח אין טלפון. אני מניחה ששמו לו שם על הספה טלפון וביקשו את רשותו
להקליט את השיחה. עד שלא ניצפה הערב במה שקרה, לא יהיה ניתן לשער מה הוא אמר, איך ומתי ומה ההפקה אמרה.

andersonian

Well-known member
למרות שאני לא סובלת את ההפקה בלשון המעטה, אני לא משערת בנפשי שהם קראו לו לחדר האח ופתחו לו כך לפתע פיתאום קו.
זה לא עובד ככה.
ושוב, אני משערת שהפסיכולוגים הכינו אותו לזה, שאלו לרשותו, מה עוד שהוא כבר אמר בלייב שהוא סולח לה ולפני כן שהוא ניסה
ליצור איתה קשר ולא הצליח משום שהוא לא ידע היכן היא. בחדר האח אין טלפון. אני מניחה ששמו לו שם על הספה טלפון וביקשו את רשותו
להקליט את השיחה. עד שלא ניצפה הערב במה שקרה, לא יהיה ניתן לשער מה הוא אמר, איך ומתי ומה ההפקה אמרה.
בוקר טוב,

ביום שנכנסו גל ולינור רמי דיבר עם הבת שלו הקטנה בטלפון מחדר האח

nicknick

Well-known member
בוקר טוב🌻

אז אני מבינה שבלילה הביאו לג'וזי מסר מאמא שלו.
כבר אמרתי לא פעם את דעתי על כך.
זה נושא מורכב שמן הראוי לטפל בו בחוץ באופן יותר עדין ומותאם.
זה לא שאפשר לזרוק דבר כזה וללכת, יש לזה השפעות על הבן אדם, זה יכול להעלות דברים ותחושות ורגש וזכרונות.זה יכול להעיר דברים שהורדמו.

זה לשחק בנפש של בן אדם למען הרייטינג.
ולא משנה לי שג'וזי אמר בחדר האח שהוא מוכן לסלוח
וכאילו "נתן את האוקיי".זאת החלטה שהוא היה צריך לעשות בחוץ מעצמו..כי הוא רצה ופעל בשבילה.
ולא בהפתעה מול קהל ומצלמות שאולי גם השפיעו על התגובה שלו.
הוא באח הגדול, הוא לא בדיוק נמצא במצב מאוזן נפשית ב3 חודשים האלה, האנשים שלמעלה צריכים להיות אלה שמפעילים את שיקול הדעת על מה נכון.
אבל כנראה מופרך לצפות לשיקול דעת מהתכנית הזאת.
לא זכור לי דייר ששיחקו בו נפשית יותר בבית הזה מג'וזי.
מקווה שיממנו לו טיפול פסיכולוגי לאחר התכנית.

מעניין איך הוא מרגיש... אבל מרגיש באמת, מבפנים ולא מה שהוא משדר לדיירים.
בכל פעם כשאני נזכרת בסיפור שלו, מתהפכת לי הבטן מהמחשבה על מה שעבר כילד.
שולחת לו חיבוק גדול❤

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב🌻

אז אני מבינה שבלילה הביאו לג'וזי מסר מאמא שלו.
כבר אמרתי לא פעם את דעתי על כך.
זה נושא מורכב שמן הראוי לטפל בו בחוץ באופן יותר עדין ומותאם.
זה לא שאפשר לזרוק דבר כזה וללכת, יש לזה השפעות על הבן אדם, זה יכול להעלות דברים ותחושות ורגש וזכרונות.זה יכול להעיר דברים שהורדמו.

זה לשחק בנפש של בן אדם למען הרייטינג.
ולא משנה לי שג'וזי אמר בחדר האח שהוא מוכן לסלוח
וכאילו "נתן את האוקיי".זאת החלטה שהוא היה צריך לעשות בחוץ מעצמו..כי הוא רצה ופעל בשבילה.
ולא בהפתעה מול קהל ומצלמות שאולי גם השפיעו על התגובה שלו.
הוא באח הגדול, הוא לא בדיוק נמצא במצב מאוזן נפשית ב3 חודשים האלה, האנשים שלמעלה צריכים להיות אלה שמפעילים את שיקול הדעת על מה נכון.
אבל כנראה מופרך לצפות לשיקול דעת מהתכנית הזאת.
לא זכור לי דייר ששיחקו בו נפשית יותר בבית הזה מג'וזי.
מקווה שיממנו לו טיפול פסיכולוגי לאחר התכנית.

מעניין איך הוא מרגיש... אבל מרגיש באמת, מבפנים ולא מה שהוא משדר לדיירים.
בכל פעם כשאני נזכרת בסיפור שלו, מתהפכת לי הבטן מהמחשבה על מה שעבר כילד.
שולחת לו חיבוק גדול❤
מסכימה איתך, הבנתי שהוא אמר שהוא לא סולח לה, איך יסלח?! ועוד בלייב כשהיא מדברת איתו מול כל הדיירים- איזה דבר זה פשוט הזיה.
גם אם הוא נראה בסדר עכשיו זה דברים שמשפיעים לטווח הארוך, בטוחה שעוד הוא יעכל בימים הקרובים לבד עם עצמו, אני רק מקווה שיעבדו איתו הרבה הפסיכולוגים, בנאדם יכול להשתגע מזה, בטח בבית כזה.
ג'וזי באמת הבנאדם ששיחקו לו הכי הרבה בנפש בבית הזה, לצאת מתוכניות ריאלטי בכלל זה לא דבר קל, גם אם אתה לא בבית סגור. יש לא מעט יוצאי ריאלטי ששקעו בדיכאון עמוק ועוד דברים אללה יסטור, הוא יהיה חייב לקבל חיבוק חם ואוהב וטיפול אינטנסיבי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה