** שרשור בוקר היום ה96 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
התקפי החרדה שלו היו מיידיים על אירועים בבית. לא בדיליי.

ואחרי השיחה הוא נראה בסדר גמור. מתנהג בסדר גמור. צחק והכל טוב. אין ספק שהוא משחזר את השיחה בראש, חושב עליה ומעבד אותה. אבל כנראה שהוא ציפה וגם היה בשל לזה ולכן מגיב כך.

לא חייבים לחפש את דרמה גדולה אם היא לא קורית מעצמה.
זה לא נושא שהוא עכשיו יסגור במגירה...

לא דיברתי על התקפי חרדה, אלא על שיתוף במידע.. אחרי שהוא טוחן את זה בראש

haya sol

Well-known member
אין ספק יש המון על ג'וזי העונה מבחינה רגשית
נדלק, חושב אל האקסית, שוב מבולבל עם יונני, שוב חוזר על האקסית, קארין ורגשות מעורבים רמי, יהודה ודיירים נוספים. לדעתי גם לו יהודה היה עדיין במשחק אם כל מה שרועי חשב לעשות עם יהודה, ג'וזי היה זוכה !
את יהודה הוא הכתיר עוד לפני שנכנס הביתה, ג'וזי נבנה לו עם הזמן.
רועי רצה את יהודה זוכה אבל פתאום גילה את ג'וזי בין לבין ואחרי האזהרה ליהודה בנה את ג'וזי כי יש על מה...
כל הנושא עם אמא שלו , ברגע שג'וזי נכנס ואישר שהיה מוכן לסלוח בדיוק ביום ההולדת שלה ועוז שידר זה היה ידוע שזה מה שהוא יקבל לטובת שני הצדדים. ( לא סתם גם חיכו עם המסר שלו לקראת הסוף)
ג'וזי לעומת יהודה עבר תהליך מדהים לטוב וקצת לפחות לעומת כל ריאליטי שהיה ויהיה. מכאן לאן הוא יקח את זה, זה כבר עניין שלו. מצד אחד רואה בזה דבר רע השיחה הראשונה עם אמא כעבור שנים אבל מצד שני כמו שרואה את ג'וזי כן חשוב לו ההתמודדות מול אנשים. דווקא אולי אם היה לבד במצב כזה הוא היה יותר פגיע כי לרוב בילדותו התמודד איתה לבד - ומשם כל הפחדים והלחצים שלו שגדל אליהם. ודווקא יש בזה משהו נכון לו (לג'וזי) שצריך את החיזוק הזה יחד עם אנשים והאהבה והחום שיקבל עם הבית ואחרי הבית. הכל תלוי ממש בו - הוא קיבל אם כל הקושי את כל הכלים הנכונות לו ומפה הוא צריך לעוף גבוה - ובטח לא לחזור ולהשאב שוב לעבר שלו.

אני בטוחה שג'וזי או זהבה הם הזוכים העונה, אין פה מה הקהל יחליט זה נטו מה ההפקה רוצה ואיזה זוכה היא תרצה בעונה המטורללת הזו. לא, לא מפריע מי יזכה כל עוד זה לא יהודה ! אבל מעצבן אותי שרציתי עוד 2 שלפחות יגיעו לגמר ואם לא לגמר, קרוב !

נערך לאחרונה ב:

שיבא 78

Well-known member
ספויילר:

ג'וזי - אתה הזוכה באח הגדול
ואבא שלך הוא רמי

(רמי: משהו שמטריד אותי - איך קוראים לאמא שלך...?)

בצחוק, בצחוק
ומבלי לפגוע בכבודו של האבא עליו השלום

מזליקה10

Well-known member
אני לא שותפה לפסטיבל המצפון לאור השיחה שג'וזי קיבל.
עם כל הכבוד, זו תעודת הזהות שיונתן בחר להציג כשהוא נכנס לתכנית ובדיוק לשם הוא כיוון מלכתחילה. הוא שועל ריאליטי ותיק ויודע היטב מה ההשלכות של חשיפת הסיפור (הכואב) שלו. הוא ידע שיביאו לו את אמא בצורה כזו או אחרת ואין לי ספק שגם הוכן לכך בליווי הפסיכולוגי. ולכן, אין מה להזדעדע מה"ניצול" של עוז.
הפעם, אני מבינה אותו לגמרי. קיבל חומר שאיתו הוא צריך לעבוד והוא עובד איתו. זה תפקידו כעורך.

כך הוא שיחק עם לינור בנוגע לאיפור
כך הוא שיחק לתום עם המשקל
ואף אחד לא הזדעזע מזה. להפך, במקרה של לינור זה שעשע את הרוב ועד היום ממשיכים לצחוק על זה.

ולפני שיזנקו עליי ויגידו שאי אפשר להשוות תיק איפור לאיחוד אמא מתעללת ובן, זה הקלף של כל דייר וזה מה יש. זה כבר לא בידיים של העורך.

אגב, גם איחוד כזה היה בעבר עם תאלין ואבא שלה.

הצודקת11

Well-known member
עם כל הכבוד, זו תעודת הזהות שיונתן בחר להציג כשהוא נכנס לתכנית ובדיוק לשם הוא כיוון מלכתחילה. הוא שועל ריאליטי ותיק ויודע היטב מה ההשלכות של חשיפת הסיפור (הכואב) שלו. הוא ידע שיביאו לו את אמא בצורה כזו או אחרת ואין לי ספק שגם הוכן לכך בליווי הפסיכולוגי. ולכן, אין מה להזדעדע מה"ניצול" של עוז.
הפעם, אני מבינה אותו לגמרי. קיבל חומר שאיתו הוא צריך לעבוד והוא עובד איתו. זה תפקידו כעורך.

ואף אחד לא הזדעזע מזה. להפך, במקרה של לינור זה שעשע את הרוב ועד היום ממשיכים לצחוק על זה.

ולפני שיזנקו עליי ויגידו שאי אפשר להשוות תיק איפור לאיחוד אמא מתעללת ובן, זה הקלף של כל דייר וזה מה יש. זה כבר לא בידיים של העורך.

גוזי רצה לקבל מסר מאמא שלו
אני בטוחה שזה היה מתואם עם עוז
כולם פחדו איך זה ישפיע עליו
ראינו אתמול שהיה בסדר גמור ואפילו חייך
אין לי ספק שגוזי כיוון את עוז למסר כזה
הוא חיכה בשקט כשאחרים קיבלו מסר
ידע שהוא אחרון.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

אני כן שותפה לדעה שלך

יחד עם זאת - הניצול הציני של עוז בדיירים בכלליות,המשחק שלו בנפש שלהם
זה מה שגורם לי לתחושת קבס

לא יכולה לסבול את השיט הזה.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אז הערכה שלי
היום - זהבה וגיז'דורים על קיסריה
חמישי - אורן ואישתו עם השם המוזר
שבת - צרפתי בוכה בגלל מאמו

אם זה ככה, מעולה לצרפתי שהשאירו את המסר שלו הכי קרוב לגמר, ישכיח מעט את אפקט זהבה.
🇲🇫🇲🇫🇲🇫🇲🇫🇲🇫🇲🇫

מיק83

Well-known member
אז הערכה שלי

אם זה ככה, מעולה לצרפתי שהשאירו את המסר שלו הכי קרוב לגמר, ישכיח מעט את אפקט זהבה.
🇲🇫🇲🇫🇲🇫🇲🇫🇲🇫🇲🇫
לפי בטטת הכורסא יראו טיפה בחמישי וימשיכו בשבת...

dorya

Well-known member
אגב, יש מצב שזה הגיע מחדר הדילמות ובחירה כביכול של קארין
כמעט בטוחה שזה לא קשור אלייה, הבחירה שהם דיברו של קארין הייתה אחרת קרתה בצינזור לפני המשימת כלים..
גם זהבה לקחה בזה חלק..

מזליקה10

Well-known member
אז הערכה שלי

🇲🇫🇲🇫🇲🇫🇲🇫🇲🇫🇲🇫
בשלב הזה הקהל כבר כל כך מגובש שזה לא משנה מתי משדרים מה

נטעה

Well-known member
בוקר טוב,
אני יודעת שיהודה כבר בחוץ, והאישיו עם ג'וזי נוגע ועכשווי,
וליאור כבר חזר זה מכבר לעמדת הדייר שבשליטה מלאה, הבלתי מעורבת רגשית ושעיקר משאביו לפמפם ולייחצן את הג'וב החדש שלו כמנטור ומטפל.

רק חייבת לשתף בכך שאין לי ספק שההתפרצות שלו על יהודה ( המבורכת, ה-משמעותית, שהביאה בסופו של דבר לניפוץ הבלון) נבעה מתסכול וכעס הולך ומתעצם לא רק עליו, אלא בעיקר על ההפקה (!!), שיצרה, כיוונה, טיפחה והאדירה את תופעת יהודה והובלתו האגרסיבית לזכייה.
בשיחה עם דניאל, עוד לפני הכניסה של גל, הוא ביטא באופן ברור את המסלול שסלל לו האח: ההוצאה והחזרה, הכנסת המעריצים, רקיחת הרומן, וכו'.
השיחה עם גל רק נתנה לו את האישור הסופי, של מה רואים משם. את גודל ההתערבות, הזיוף, ההסתרה, העיוות.
ברור שיציאה גלויה מול ההפקה בלתי אפשרית כשאתה בתוך הבית.
אבל ליאור, שמוכן להבין, להכיל ו"לסלוח" מבחירה, ממש ממש לא מוכן ויכול כשהבדיחה היא עליו, ומציגה אותו כתמים, טיפש, לא מבין ( ודאי כשהעיד על עצמו כרואה ה כ ל, לפני כולם והרבה קדימה, ודאי כאיש מהתחום, שועל ותיק), ולכן ה ת פ ו צ ץ!!!
על יהודה, ובעיקר דרך יהודה!!!
אז שאפו!! צוחק מי שצוחק אחרון, מר רועי עוז והפקתו🤥🤥🤥

נערך לאחרונה ב:

shiri1429

Well-known member
בוקר טוב,
וליאור כבר חזר זה מכבר לעמדת הדייר שבשליטה מלאה, הבלתי מעורבת רגשית ושעיקר משאביו לפמפם ולייחצן את הג'וב החדש שלו כמנטור ומטפל.

רק חייבת לשתף בכך שאין לי ספק שההתפרצות שלו על יהודה ( המבורכת, ה-משמעותית, שהביאה בסופו של דבר לניפוץ הבלון) נבעה מתסכול וכעס הולך ומתעצם לא רק עליו, אלא בעיקר על ההפקה (!!), שיצרה, כיוונה, טיפחה והאדירה את תופעת יהודה והובלתו האגרסיבית לזכייה.
בשיחה עם דניאל, עוד לפני הכניסה של גל, הוא ביטא באופן ברור את המסלול שסלל לו האח: ההוצאה והחזרה, הכנסת המעריצים, רקיחת הרומן, וכו'.
השיחה עם גל רק נתנה לו את האישור הסופי, של מה רואים משם. את גודל ההתערבות, הזיוף, ההסתרה, העיוות.
אבל ליאור, שמוכן להבין, להכיל ו"לסלוח" מבחירה, ממש ממש לא מוכן ויכול כשהבדיחה היא עליו, ומציגה אותו כתמים, טיפש, לא מבין ( ודאי כשהעיד על עצמו כרואה ה כ ל, לפני כולם והרבה קדימה, ודאי כאיש מהתחום, שועל ותיק), ולכן ה ת פ ו צ ץ!!!
מסכימה, אני מאוד אהבתי לשמוע את השיחה שלו עם דניאל. כי הוא בעצם אישר את כל ה"ספקולציות" שלנו. והוא מכיר את התעשייה מבפנים. אני שמחה שהוא חשף אותו ואת ההפקה.

מזכיר לי סדרת דרמה שנקראת unreal שנותנת הצצה למה שקורה מאחורי הקלעים של הריאליטי, מומלצת אגב למי שמחבב את הז'אנר.

אורחתלרגע23

Well-known member
בוקר טוב,

אז על מי ההפקה תבנה את העונה? על דמות משעממת כמו ליאור?
יהודה הביא עניין לעונה. לטוב ולרע,
השיחה של ליאור עם דניאל רק מוכיחה את הקנאה וצרות העין של ליאור שהבין שיהודה דייר מוביל.
יהודה מייצר עניין מעצם היותו. ליאור דייר משעמם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה